Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. Kreni redom...isprazni karburatore u providnu bočicu...vidi da nema balončića vode na dnu čančeta karba. Ako nema pogledaj onda rezervoar i obavezno crevo vakum slavinice koje ide na cilindar jer se bokiju 64 upravo desilo da se crevce slepilo. Uh..može čovek sad nagađati šta može biti. Dešava se isto i meni ali se trudim da ga ne akam na 7.000obrt jer meni lično nekako mučenje... Idi redom i srećno!
  2. Na zimu sam kupio ovih gumica sa Louis-a i evo proslo 6 meseci skroz se raspale...kvalitet gume je ocajan. Ispucala skroz... http://www.louis.de/_309a8d9dc88d4d3cf8cf12979cb910bb24/index.php?topic=artnr&artnr=10003128 Raspale su se najvise na viziru za koji i hocu sad da napravim nesto bolje. Pa me zanima ima li neko ideju kako da se to napravi trajnije a da se ne kupe original ako uopste i ima vise original takvih.
  3. 120e...komad
  4. Znam za vidika..meni je radio vec membranu ali je trajala racno godinu dana i posle cao...Jeftin je i lepo radi ali kvalitet materijala je sporan. Za te pare i mora bude tako
  5. Rekose mi moje kolege austrijanci da trebamo da obidjemo jezera oko Villacha. Kazu da su fenomenalna Samo 25km od Villach-a. Nije photoshop...jezero je stvarno ovakvo! Kao more...
  6. Svaka cast! Dodje mi da opet kupim skuter zbog vas
  7. Znaci da i ja trebam membrane da menjam. Jel su ti membrane bile pukle ili su izgubile svojstvo ili kako da se vec izrazim?? Original membrane 120e komad. Zamenske sa nemackog sajta komad 30e.
  8. Srebrno jezero...
  9. To se i meni desilo na zimu....i da...tako treba da bude Neka me neki majstor ispravi ako gresim. Imao sam problema sa vracanjem osovine prednjeg tocka. Ali posle nekih 500km kad sam opet vracao sve je islo kako treba.
  10. Moze da bude da pre nisi vozio po ovolikoj vrucini? Pa ti sad cudno...inace hoce na ovim vrucinama i moj da upali lagano ventilator...a sve je u najbolje redu sa motorom...
  11. Setkam se ja po Bechu kad imam sta da vidim... Pa se setih vas tenerasa... Vozi ga cicha i jedva se popne.. Kupio ga sa 3.000km za 10 soma evra. Meni licno...pre bi ovo ganjao nego GS1200...
  12. Trebao si kupiti original tu membranu a ne pravljenu. A takodje obrati paznju da li si montirao kako treba...mozda zbog toga curi!
  13. Sto se tice potrosnje Bokijevog transalp-a..uopste ne mora da trosi 10lit ako se normalno vozi. Cak sta vise trosice isto dok se gas daje u granicama normale. Kontam da je najveca razlika ako ga ganjas konstatno 130-140 pa ce tu verovatno da sigurno guta od standardnog motora. Ja se zadovoljavam sa trenutnih 45-50konja koliko god da vec ima ovaj moj magarac...ali sa suvozacem i punim koferima uvek fali tih 15-20...sto je Boki i dobio.
  14. Vreme je... 20130507_152124_1 by Markoni86, on Flickr
  15. MaRRe

    Karburatori

    50m od mene ima prva petoletka i imaju koje god hoces o ring gumice. Samo mi naravno treba dimenzija iste.
  16. Uh bre..kakva destinacija Nesmem da pitam zasto bas tamo...ko zna mozda si bio nekad neki mafia boss..don corleone i ostalo Otvori temu...napravi neki putopis ako te ne mrzi
  17. Stainless steel crash bar Zelim ti brz oporavak
  18. Bravo! Jedva cekam putopis
  19. Niko nista? Cena je smesna i ako kupis kod nas. Set za auto kosta 30-40e. Tebi treba H4 sijalica. Evo kako ta sijalica izgleda...http://dx.com/p/h4-35w-6000k-3600-lumen-white-xenon-hid-headlamps-dc-9-16v-pair-101613 Kupis auto set i prepolovis na pola i onda imas i rezervni.
  20. Prvo properi sa WD-om. Ja sam podmazivao sa motornim uljem.. + podmazi i kuciste gasa tj rucice.
  21. U dosta tvojih postova primecujem da je po tebi bolji ta 87-90,od 97-99,i nikako mi nisi jasan.nikad nisam video il cuo od nekoga da Ta s jednim diskom može na predni tocak.A što se kocenja tice,izvini,ali tvoje tvrdnje su smešne-a mogu da budu i opasne ako neko to shvati ozbiljno.Probaj da napraviš uporedno kocenje modela s 1,pa s 2 prednja diska(podrazumevam sve da je ispravno)-iznenadiceš se koliko ovaj s 2 koci bolje.A na kraju pa onda ni Hondini inženjeri nemaju pojima(po tebi),stavili 2 prednja na97-99,00-07,i na naj noviji model,jedino moje objašnjenje je da nisi imao prilike da osetiš,ili vidiš u vožnji drugog Ta koliko bolje koci.Inace vozio sam se i s tvojim bratom,i primetio baš ovo što pišem-krenemo da kocimo ,a on se pri svakom kocenju približava. Drž se ti elektronike Vecita dilema...Ciji je veci!! Kao da je bitno ko kakve kocnice ima...bitno je da se vozi sa oprezom i sve ce biti cool Evo meni stigli diskovi...GOLD Fren....120e...2 komata Pa ako kayes da mozes uzeti ceo zadnji kraj...mislim na zadnju viljusku, uzmi i resi problem.Napred samo dobre plocice i pancir crevo i bice mnogo bolje.. Mora beše da kupi celu zadnju viljušku, disk, celjust, plocice, posudu kocionog ulja, kocioni cilindar itd...kukuuu...Ima se istrošiš para
  22. @Goshke Odlicna fotka!
  23. Srebrno jezero i jezivo širok Dunav...
  24. Ja kod mene i nemam tu bakarnu sajbnu i nemam nikakvih problema, a menjao sam ulje vec 3 ili 4 puta.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja