Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. @Cedo11 S kojom burgijom si busio pleksi? Ako imas onaj pistolj za vreli vazduh bice ti lakse nego u rernu da stavis.
  2. Podseća na viljušku...zar ne? Ko zna..možda čeka nekog nezgodnog džina da siđe i pojede nas..onako..sa stilom bLok 7o..
  3. Kažu s vremena na vreme čovek treba sebe da usreći...ja sam to juče uradio sa Nikonom D7100 Danas se ceo dan vežbalo A za nas bajkere lepa vest...zima prolazi...barem po slici... image gratuite à télécharger
  4. @Zakis Ako ti je za utehu..imam 84kg i potrosnja mi je ista Doduse ispod mene je 600cc
  5. Ima..zovi Centar S...ili Delta Automoto
  6. Super su ispali Sve pohvale
  7. Eh iz Rusije! Ima i u Grckoj...blize je a + je dakar style http://www.perfect-f...ly-fairing-_113
  8. Imas li mozda iskustva sa "Sena SMH-10" ili neko od tvojih drugara?
  9. Složna braća...ako jedan popusti odoše svi..sjajan timski rad!
  10. Bravo Cedo! Odlican si posao uradio. A oko kablova...stvarno glup problem a moguc Sad si podigao prednji kraj..a zadnji? Oces tu nesto raditi? Inace pored podizaca koje si uradio ako budes imao kinte uzmi Lucas high cross korman. Tebi koji volis off road ce se svideti Veruj mi
  11. Aleks..jel nije problem da bacis jedno 2-3 fotke odozdo...zanima me kako se kaci? Jel ti skratio stender klirens?
  12. Motor koji trosi 3.5 - 4 lit. Ima 6 brzina...u rukama dobrog vozaca moze da prati lagano i jace od sebe. Cena od 5.5k evra..Ah da zaboravih..covek presao sa istim oko 120.000km...redovno odrzavanje.. Realno..bas je sranje motor Idite do salona..promenicete misljenje.
  13. A mozda je honda stavila dole taj plasticni puz da u slucaju bilo kakve blokade ne bi sjebala kazaljku i sat u tabli. Sad kad si stavio bronzani puz slaba tacka je mehanizam kazaljke koji je dosta skuplji od plastinog puza.
  14. Da li je za off odlican? 660 Tenere ima 206kg.... XT660R ima 165kg... Drasticna razlika u tezini. XT660R je po meni u startu bolji offroad motor jer ima sve isto kao tenere samo eto manji rezervoar. Tenera sa i BEZ ABS-a se mnogo razlikuju...Kod ABS modela ceo motor je spusteniji i vise pribijen zemlji...valjda zbog ABS-a.. Hocu da kazem da na neki ozbiljan off road Teneru zaboravis jer je krme od motora..izgleda lepo to se slazem ali je tezak.
  15. MaRRe

    Auspuh kofer

    Evo kako sam ja resio kod mene...plasticna vodovodna cev..i čep od iste..
  16. Ceo dan nema sunca i onda pre kraj nas isto pocasti kratkim fenomenalnim pojavljivanjem..
  17. Bravo Ziko! Lep review
  18. Bravo Boki!
  19. Nema ovde poliranja Rastavljanje i sastavljanje mi je radio clan foruma PeterPan. Obrucevi su plastificirani a zbice su cinkovane pa onda niklovane..i evo posle vise od godinu dana sve se drzi..
  20. A mozes i ovako..ja sebi uradio prosle godine..
  21. Uvek sam se pitao kako se menjaju brzine na Vespi i saznam preko youtube-a...zanimljivo
  22. Nemoj nista da smirglas..odnesi opet na peskiranje i plastifikaciju kod nekog boljeg majstora...
  23. Bobine mozes da stavis od 95% motora koji postoje..ne moras da juris original... Pozovi npr. majstora bokilica i vidi sa njim..on ce ti preciznije reci pa i cak pomoci pri nabavci istih..
  24. Cedo, hteo si da kazes da ti je otisla jedna od 2 bobine. Jel sam upravu? Jedna od ovih na slici?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja