Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. MaRRe

    Aprilia Af1

    Cena 1300e vizir stize za 2 dana
  2. MaRRe

    Aprilia Af1

    Na prodaju Aprilia Af1 sa 160 kubika Polini cilindrom. Snaga oko 45 konja. A kako ide i na koliko obrtaja vrti mozete videti na snimku ispod. telefon: 064/ 257 31 57
  3. MaRRe

    Aprilia Af1

    Potrebna mi je prednja maska sa dva okrugla fara od Aprilie Af1 1991god.
  4. Decko je vozio skuter 125ccm i ponekad je pozajmljivao od drugara crnu ninju. Neka mu je laka crna zemlja.
  5. MaRRe

    Keeway F-Act 50

    Na prodaju! Ocuvan! http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=8405&trazi=1&ur=1&model=76&m=Keeway-F-Act
  6. MaRRe

    KeeWay F-Act 50

    KeeWay F-Act 50 2007 godiste, crne boje. Alarm, kofer, 4 kljuca, 2 kacige i sajla. Malossi opruge i rolnice. Presao 5200km. Cena 950evra. Mob: 064/265-2802 Marko
  7. Joj ala zbunjujete dechka sa tim silnim oprugama i spuhovima. Trle Ross 46 kupi rolnice 4gr, zutu centralnu i male zute opugice i sve te to izadje 50 evra sa rukama, i ima da ide na zadnji kao lud.
  8. MaRRe

    CDI?

    Pa svi Keeway-evi od 50 kubika nece da predju tih 65km/h, chak i oni od 70ccm nece jache od 72km/h, dok aprilijice i ostale mashine idu sa 70 ccm 100km/h. Nisam lozhach pa da mi je cilj da idem 100km/h i da poginem na skuteru vec eto samo hocu da probam da izvuchem vishe km/h iz kineza. ;D Pretpostavka jeste da je struja ogranichavajuci faktor, zato shto valjda keeway nema varijabilnu struju kao aerox.
  9. MaRRe

    CDI?

    Posedujem Keeway F-act 50 koji sa stavljenim malossi oprugama i svim skinutim blokadama nece da predje 64km/h (inache imam digitalnu tablu). Imam ideju da pokusham da stavim CDI koji je glavni krivac za max. brzinu od Yamahe aerox, pa me zanima da li bih to uspelo? Pozdrav za sve forumashe! :-)
  10. Ljudi sinoc isto u ulici Jurija Gagarina kod kineza pao lik sa motora i nije ustajao nakon pada, u pitanju je plavo beli gsx-r. Zna li neko nesto o toj nesreci?
  11. Caos! Ljudi zovem se Marko dolazim iz Gheto-a Blokovi Hehe vozim od skora KeeWay F-Act 50, volim motore i u planu su mi neki veci za par godina. Pregledao sam forum i mnogo mi se svidja sama cinjenica da nema klinaca koji se prave previse pametni. Pozzzz
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja