Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. Pa ovi iz prognoze su debili...sad kazu da ce biti kise pre podne...ja nemam kisno odelo
  2. Moja greska onda...kopirao sam link nntom-a Ali sjajna ideja za mesto kretanja i slikanja
  3. To iz mojih usta nije izaslo Sutra je subota...taman da se dogovorimo gde da se tacno nadjemo. Lepa vest Koje si uzeo?
  4. 2 glasa (alexanto, marre) za kretanje u 9h...ajde ostali glasajte
  5. 1.cobe sa gospodjom :-))) 2.alexanto sa svojom devojčicom 3.motor_che sa devojcicom sa slike 4.drakula 5.djuxy (90,5 %) 6.alexbgd (90 %) 7.NeCi (90,1%) 8.Slobodan 9. Marre A jel možemo da krenemo malo ranije...čisto iz razloga da obiđemo lepo sve?
  6. ja to pricam, ali mi niko ne veruje jos cu da ispadnem i smarach ... salim se i slazem se da treba imati dva velika MAXI okupljanja po dva dana jer treba to prosiriti i na komsije i na ljude koji nisu culi za BJB (ako ih ima), i sve to lepo upakovati i organizovati... Potpis...
  7. Djuxy..preko puta kineza idi menjaj gume..samo im donesi tocak i nemas frke
  8. Pobogu pa podrazumeva se da nema zle namere Ali opet niko neće da konkretno odgovori na moje napisano. Dajte malo da bolje organizujemo strukturu sa administratorima. Da malo razjasnimo gde šta ide.
  9. Moje mišljenje jeste da napravimo po modelu Slovenaca i da imamo ta 2 skupa godišnje a između organizovane vožnje. Opet i na tim vožnjama ćemo da sednemo negde i opet se družimo zajebavamo itd... Velika zbrka je sad nastala oko organizacije tema. Nntom je otvorio temu "Izleti i putovanja" dok je Cobe otvorio ovu temu. Ako bi imali ta 2 skupa velika godišnje onda bi ova tema bila savršena za organizaciju istih, dok bi tema Izleti i putovanja služila za sve one vožnje između kao sto je sad ova npr. za Lisine. Za prost primer ću uzeti kolegu Cobe-ta koji je zbog cele te zbrke oko tema postovao istu poruku u 2 teme. Očigledno se čovek zbunio što se i meni desilo pa sam time odlučio da se ovde to sve rasčisti. Pozdrav za Maxiste
  10. Naravno da te primamo u društvo Ocemo onda za 3.7. da planiramo voznju?
  11. Skuter deka avion i moja Beva danas na Trešnji
  12. Nije mi cilj da miniram prijatelja Alexanta ali evo neke moje ideje
  13. Od juče vlasnik Scorpion EXO-450 The One. Vidi se na slikama stara AGV Airtech koju sam namenio lepsoj polovini. Utisak je stvarno odličan. Probao sam više modela u klasi do 150e...HJC, Caberg i nisu ni blizu Scorpion kacigama. Završna obrada im je baš baš dobra. Jako je udobna i tiha tako da moja preporuka u rangu do 150e. P.s. Volim bele kacige
  14. 1. Marre hehehe P.s. prvi put su me obaveze sprecile, ali drugi put bogami nece...
  15. Moj je jedva radio pa je dobio malo WD-a i sad radi kao podmazan
  16. Potpis...
  17. Da te samo upozorim da je na satu 110km/h pravih 80km/h. Proveri karb... e da brate za to si u pravu...ali nije bas toliko pretera ga )) laze za nekih 9-10 km/h merio sam Kazem ovo jer sam vozio 2 godine sr50 1998 god. Serijala sa sport prenosom je isao pravih 82km/h...a na satu je pokazivao 110..u svakom slucaju proveri lepo kompresiju, karb, svecicu itd...
  18. Da te samo upozorim da je na satu 110km/h pravih 80km/h. Proveri karb...
  19. Wauuuuu!!! Svaka Cast organizatoru i ucesnicima Sad se kajem sto nisam bio...
  20. Meni je za oko zapao onaj BMW na zadnjoj slici
  21. MaRRe

    Kratke voznje

    opaaa...city grip Ja vozim na njima vec dobrih 400km...super su po kisi Lepa voznjica by the way
  22. EKO Pumpa - Jurija Gagarina 25g - Izbegavajte...imaju lose gorivo...Sutra im nosim ovih 10l sto sam sipao i da im J#$^&$%^ sve po spisku

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. bugiman

      bugiman

      ahaahaha

       

    3. vladimirTA

      vladimirTA

      Špricer? :)

       

    4. FJCharlie

      FJCharlie

      NISove u shirokom luku zaobidji takodje, trokirao mi motor od te razblazhene vode..

  23. Kamere koliko vidim postoje i na Brankovom mostu. E sad pitanje...Hoce li mi stici cestitka ako sam se provlacio izmedju kolona?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja