Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. Probao sam GTS 300 sa komplet Poliin prenosom i mogu reci....DEAR GOOOOD THIS SHIT GOES!!! Sta ti fali toj Kawi? Ah da...vario
  2. U subotu 14'C
  3. Ma samo talijani Signature
  4. MaRRe

    Piaggio x10

    Mislio sam na to da su presli sa klasicnih rolnica uopste sklopa koji su furali do sad. Vidis da i Beverly 350 ima drugaciji prenos, odnosno od Yamahin. Rekao bih da su i na X10 350cc i 500cc ti prenosi. Beverly 350 i dalje ima rolnice i kais...jedina razlika je u zadnjem differencijalu tj. vise nema zupcanike i suvo kvacilo nego kvacilo koje se kupa u ulju i ima slican princip kao kod motocikla.
  5. MaRRe

    Piaggio x10

    Ako je širina gume od 150mm tebi pretanka...onda nemam sta reči U svakom slučaju falim te bože da su Italijani napokon ispratili liniju Japanskih maxi skutera.
  6. Delo ovog iznad
  7. U članku ispod piše da su poslali zahtev za poskupljenje....ne znam za vas ali ako usvoje idem prvi da parkiram auto i skuter na sred platoa skupštine... http://www.polovniautomobili.com/wiki-Vesti/traze-vise-cene-tehnickih-pregleda.php
  8. Hoce neko se menja?...Beverly 200 za neki Enduro...

  9. Mare sine ti si me i navukao na taj Scorpion a oni samo smanjuju te cene i navlače me....Al tvoj model ima samo XXL .... Otidi u MaxMoment i ima da nadjes kacigu samo takvu
  10. Jaknu kupis IXS a kacigu Scorpion i resio si problem
  11. Aloooooo...sta je ovo? nema nikog Sta se radi?
  12. Jaoooo u subotu 18 stepeni
  13. k7 odlican....za mane ne znam...sem ako u mane spada ne bas explozivan start.....ali to resavas ugradnjom j coste.....sto se tice plastike ne moze ni jedan maxi skuter ni da mu pridje.....itd itd.... Pa normalno da ne znaš za mane jer ne postoje :lol: jednom reči LAĐA Bre. mogu reći da ovaj moj lepo kreće i ubrzava sve dok se moja gospođa ne popne na isti , e ondak malo stenje .... uostalom , a ko ne bi ?? SuperPOP-e kako ide ta tvoja ladja u brdu sa sve gospodjom....jel ume da ulenji? ili ume da povuce?
  14. Mene drugari zanima ovaj Burgman 400 K7...Posto nemam pojma o tim japancima pomozite mi..koje su im mane/prednosti sta god
  15. Jaoooo moj san Srecno sa prodajom
  16. Jel sam ja to procitao ENDURO....zar nista nisi naucio.....valjda MAXI SKUTER
  17. Meni je vožnjica legla odlično malo bilo hladno ali izdržalo se (kafa kod Mladenovca odlicno uradila posao) tj. sad znam šta od opreme moram kvalitetnije da kupim. I moram se izviniti kolegama na većim kubikažama što sam malo zaostajao na pravcu Mladenovac - Avala ipak mi je prednja guma malko više istrošena pa nisam hteo da preterujem A što se tiče Transfagarašan napisaću sledeće: 1. Marre
  18. Stigosmo
  19. Cekaj cekaj...novi Bev nema diferencijal kao kod 250-ke...Sta mu je ono iza kvacila...
  20. U bre sto se svi bacili u prodaju motora...oglasi rade punom parom...

  21. Heheh kod mene je obrnuto....ja sam taj koji trazi bolji komfor a i naravno vise konja Ovih 200cc slabo vuse uzbrdo
  22. Vise mislim da je ovo zbog smanjivanja one price "nije to motor" Zele sto vise da smanje tu razliku Moguće, moguće..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja