Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. Evo kako su to braća žabari izveli http://tecnica.transalp.it/faidate.php?id=151
  2. Ima tih gumica na bubanj potoku 100%
  3. Jesi zabice kupio neke za auto pa si lepio ili si nesto drugi budzio?
  4. Racunajte na mene Inace...jel zna nekog da radi zabice plastika za transalpa-a. Meni su popucale bukvalno sve. Prednje plastike nemaju zabice a zadnje samo po jednu. Hvala
  5. http://www.polo-motorrad.de/en/helme-und-brillen.html?cat=2795&manufacturer_new=194765 Ovde imate da kupite te vizire. Posto vidim da dosta ljudi nema vizir za svoje AGV kacige medju kojima sam i ja...zasto se onda ne bi organizovali i narucili npr. 10 komada i mozda cak dobili i neki popust.
  6. Vozi li se ko sutra? :) Bice lepo vreme...

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Milomir27

      Milomir27

      e bas je lepo vreme !

    3. biker-1

      biker-1

      kod mene sneg :)

    4. AlexRs 125

      AlexRs 125

      lepo vreme bilo malo se provozao al samo 2 motora sam sreo. :)

  7. Čitam temu pa se zapitah...zašto ne bi umesto tog el.mag. ventila ugradili benzin pumpu od skutera koja radi na vakum?
  8. Danas palo 50km voznje...TA ide kao zmaj :)

    1. Djordjino

      Djordjino

      Fino,bravo,i ja malo palio TA ali nisam mogao da otvorim garazu od snega,he,he

    2. Arakis
  9. Ima ovako nesto, http://www.cmsnl.com...=&model_id=6601 , ako odgovara. Hvala..odlicno
  10. Drugari ima li neko neki sajt gde prodaju samo delove za TA...treba mi par sitnica...
  11. Nesto se uspavali Transalpci Evo vam malo štiva..čisto da vam ne bude dosadno. Dakle čovek pravi od TA Africu http://transalp.org/phpBB3/viewtopic.php?f=21&t=52
  12. MaRRe

    Kupujem KLE 500

    Dakle ja kupio Transalp-a tako da tema moze u lock P.s. Izvinjavam se sto se nisam ranije setio
  13. Čestitke imenjaku
  14. MaRRe

    Dobrodošli!

    Alexanto druže svaka čast što si izgurao ideju o Maxi Scooter sekti Sad će neke stvari lakše da idu..em vožnje em promo materijal Živeli što bi scuba rekao plastikanci
  15. Hvala na brzom odgovoru pripazicu na te stvari kad budem gledao. A da li je mozda neko zainteresovan da se provoza samnom autom do Panceva da pogledam jedan TA
  16. Drugari treba mi vasa pomoc. Idem da pogledam narednih dana par TA600 sa oglasa pa me zanima sta mi mozete reci ukratko tj. sta da gledam. slusam da makar imam neke smernice da je motor ok ili je krsh. Hvala
  17. Imas PP
  18. MaRRe

    Kupujem KLE 500

    Dakle kupio bih KLE 500 1998 god + Ako neko prodaje isti neka javi. Poz Evo neki ovakav
  19. Beverly prodat! Može lock!
  20. Mali refresh Cena 1650e....moze ZAMENA za Enduro uz moju doplatu.
  21. Koliko kosta registracija za TDM 850?

    1. Prikaži prethodne komentare  4 more
    2. Milomir27
    3. sashac

      sashac

      koliko se ja secam 23000

    4. kuglica14

      kuglica14

      ma grešite isto je ko za biciklu hehehe

  22. MaRRe

    zimske gume

    Imao na apriliji sr 50 i drze po snegu i mokrom kao blesave. A za leto su bile komedija....cuju me sa 2 kilometra kako tutnjim, kao lada niva na kramponjarama....
  23. Prva registracija u Srbiji u martu ove godine (uvoz iz Italije). U Srbiji presao 8150km i u tom periodu na njemu su uradjene sledece stvari: Veliki vizir (Ivan), + fabricki mali crni vizir Nov varijator sa 2 seta rolnica Nov Kais (+ rezervni) Novo zvono kvacila Novi lezajevi zadnjeg tocka sa semerinzima diferencijala Xenon H7 6000k Zadnja guma Michelin CIty Grip Novi akumulator (Unibat 12Ah) Nov fazni lanac (od radilice do bregaste) Nova membrana karburatora (kod Djure/Vidika) Ventilator hladnjaka + gomila sitnica Ulje je menjano redovno na 6000km (Motul) zajedno sa filterom i svecicom. Utegnut maksimalno, bukvalno pali na pola kljuca. Potrosnja u gradu ~4lit,na otvorenom ~3lit. Max brzina 125km/h. Od 0-100 mereno 13s. Sve popravke/odrzavanje sam licno radio i garantujem da se laganica vozi jos jedno 8.000/10.000km bez ikakvog ulaganja pored naravno redovnog servisa. Skuter je od momenta kupovine bio garaziran. Cena 1650e Za sad BEZ ZAMENE. Do kraja meseca mozda legne neka kinta pa i ova opcija bude ukljucena. Kontakt na 069 / 265 28 02 ili na PP. Poz
  24. Koliko je to ulaganje para? Poz
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja