Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. Sutra montiranje pa prenosim utiske
  2. Ja uzeo danas zadnju 140/70-16 City Grip Cena prava sitnica > 7500din
  3. Ja sam 2007 kupio novog Keeway-a Fact 50 i budzio mu prenos sve dok nisam seo na komsijinu apriliju sr 50 minareli masina. Od tog trenutka sam dao Keeway u oglase i vozao Apriliu koja je sa serijskim cilindrom isla 85km/h. Keeway je samo mogao da sanja 75km/h...za ubrzanje da ne pricamo.
  4. Koju gumu da uzmem za Beverly 200? Dimenzije: 140/70/16 U motoboxu ima valjda conti twist..kakva je to guma?
  5. Izgleda da cu raditi na takmicenju u NS-u tog 19
  6. hehehe microsoft kupi skype i odmah pocne da puca :D

    1. ŽeljkoTransalp

      ŽeljkoTransalp

      hehe ladno... a sta sad da mu radim? reinstalacija ili...?

       

  7. Mene je pre neko veče glava rasturala...lepo sednem...provozam se rutom Blok > Sava centar > Brankov > Terazije > Slavija > Picin park > Blok Zaključak: Glava prestade, a Beograd lep u očima ostade
  8. Xenon stavljen..danas vizir i nema kraja u Srbiji koji me neće videti :)

  9. 18-19 Juna ću verovatno raditi neko takmicenje u Novom Sadu ali videću da možda i eskiviram
  10. Šta kažete na Golubac? Po ovim slikama mi se čini da je lepo mesto LINK Evo i putanje do tamo LINK
  11. Ovako smo samo online klub... Bez skupa ništa
  12. Baš vas bilo dosta. Lako njima kad je kod njih popularnost skutera 10x veća nego kod nas
  13. he he he neke je tesko dodatno poruzneti )) Istina hahaha
  14. Dakle kupujem nosač velikog vizira za Beverly 200 Uploaded with ImageShack.us
  15. Lepa vožnja a biće i lepših Slike su 5+
  16. Eto mozemo u 9:30h... Beogradjani mi mozemo da se nadjemo na stanici pre Pancevackog mosta u recimo 8:45h i taman do 9 sacekamo one koje kasne Evo i gde je to link
  17. Eto mozemo sutra da se nadjemo u Pancevu > lokacija U koliko sati bi ti Alex bio u Pancevu?
  18. Drage kolege potreban mi je na zajam ako ima ko ALAT za vadjenje upuštenih ležajeva. Primer: Otisao mi je ležaj zadnjeg točka a njega je laganica promeniti...međutim ovi ležajevi što su upušteni u blok takođe imaju lufta. Ako nije problem da mi to neko pozajmi za sutra da bih mogao da se vozam u nedelju sa BJB maxi skuter kolegama. Pozdrav i Hvala P.s. BIlo bi poželjno da bude Beograd
  19. Ja jos samo da resim do nedelje lezaj zadnjeg tocka koji me je veceras prijatno iznenadio svojim crkavanjem i onda mogu da idem
  20. Leto/Zima - Kaciga, jakna, pojas i rukavice...uskoro pantalone i grejači kolena. Uhhh ovo je sa bicikla zajebano a mogu zamislim sa motora...
  21. Eto u subotu veče potvrđujemo prisustvo. Možemo da se provozamo do Perleza pa se nađemo tamo sa alexantom pa onda pravac Vršac. Putanja P.s. Alexanto..koja je satnica trke znaš li možda? Poz
  22. Ono o čemu je nntom pricao kako ploča koja ide skroz do radilice nema nazupčen deo. Evo i objašnjenja ali na engleskom. "One thing to note in the last shot is that the stock variator has splines where the J. Costa does not. What this means is that movable face (variator) is not providing torque to the CVT belt like the stock variator. With the J. Costa, only the fixed face (outside) pulley is providing torque to the belt instead of both sides."
  23. MaRRe

    Tuning delovi

    A sad kupi Beverly hehehe
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja