Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. Panto...Cestitke..Lep skuter Da te lepo sluzi
  2. Gledajte vesti B92...nesto nas spominju...
  3. Ako neko kreće iz blokova 44,45, 61>64 (jurija gagarina) neka se javi pa da idemo zajedno
  4. Pohvala za upravu :) Koristan mailchimp newsletter ;)

    1. Pablo

      Pablo

      mailchimpov je template, sve ostalo je rucni rad, uz mailmanovu pomoc :)

    2. pronto

      pronto

      aj' sad srpski za nas sa jevtinijim ulaznicama

  5. Koji su simptomi propalog ležaja volana? Kad ukočim sa nekih 10km/h i stanem čujem zvuk "TK"...kao da nesto čukne napred
  6. da nisu zadnja kljesta? bar je kod mene to lupkalo. Nisu klješta...kasnije sam našao da mi srafovi od el.ventila podmazivača lanca češu od lanac sa gornje strane...i naravno kad neko sedne čuje se još više jer je ventil nakačen na ram...glupost totalna...ja ispao debil
  7. Cestitam Planiras neki veci maxiscoot?
  8. Pricam sa kolegom iz HR..kod njih je registracija motora jedno 3 puta skuplja...za burgman 650 = 410evra..strasno.

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Lug

      Lug

      a i PDV

    3. semafor

      semafor

      i u crnoj gori ti je 650 oko 300

    4. Lug

      Lug

      pa nisu samo ovi naši derikože. plaši me da za novo poskupljenje, registracije ne bude bio razlog "usklađivanje" cene u regionu.

  9. Evo drustvo i ja da javim utiske sa prve duze ture. Juce presao 300km, danas 150km i to sve sa saputnicom...potrosnja 4.7lit a dupe otpalo...morace boban da intervenise
  10. 100-ka je tu...sledeca stanica 150
  11. Gde god da smo putovali "MAXI scooter sekta" prosecna brzina nam je bila oko 80-90km/h...to moze i Alexanto kao el'presidente da ti potvrdi ....bitno samo da imas lepo odrzavanu masinu...jedno 200-250e i nista vise
  12. Nisam ni ja siguran da je iz motora...cujem da je ispod mene ali ne mogu da provalim gde. Kad se vozim sam tog zvuka nema...nesto sam sad trazio po raznim forumima i kazu da moze da se opusti neka plastika ispod rezervoara...dal je plastika od air-boxa ili cega je nemam pojma...
  13. Problem sa prvom sam resio zamenom ulja i ubacivanjem u ler iz druge a ne iz prve Ali ne lezi vraze... Danas otisao sam dragom do avale i primetim da mi nesto lupka (kao da srafcigerom neko lupa po aupuhu) kad predjem preko rupe ili generalno na neravnom putu. Ono sto me buni jeste sto sam isao i po savrseno ravnom putu i opet zna da lupka oko 3.000-4000obr. Lupkanje nije konstatno nego lupne 2-3 puta pa nestane...u mestu motor lepo radi lepo pali...Ima li ko slicnih problema ???
  14. otvori taj sat i okupaj ga dobro u WD-u....meni je to uspelo...i satic je proradio
  15. Juče mi Igor zamenio ulje, filter...plocice (ocistio kljesta itd...) čak pomogao oko mazalice lanca Mogu samo da pohvalim čoveka...korektan i pošten! Svaka preporuka! Igor's tha man
  16. Mile, odličan prodavac! Ljubazan i pre svega pošten
  17. Provozah se danas jedno 100km i imam problem sa prvom i lerom. Kad spustam brzine pred semafor spustim u drugu..prvu ali kad hocu u neutral nece da radi. I ne desava se stalno...uglavnom radi lepo al me nekad zajebava. Ulje nisam menjao otkad sam uzeo motor ali je u planu narednih dana (ako ovo ima neke veze). Sta bi moglo biti...zna li neko??
  18. Samo da znas...da od ove gline mozes i dildo da napravis U slucaju da ti zatreba
  19. Lepo resenje Ako si video ja sam ih pravio od dvokomponentne gline koja kad se stvrdne postane tvrda plastika...ali dzaba sve to kad su mi se same plastike pokrivile i ko zna sta je na njima radjeno Tako da kad god probam da namestim npr. prednju desnu plastiku ili ce se polomiti zabica ili ce puci napred kod fara plastika...prosto je kriva...
  20. Uzeo sam NHC organske...imam napred 2 diska a stil voznje mi je laganica...pa cemo da vidimo kako i sta
  21. I zakljucak je? Imam napred 2 diska i vozim opusteno Organske ili Sinter...
  22. I ja sam razmiljao da nadjem neke auto zabice ali ko ce ceka prolece da bi ostisao na bubanj potok. Ovo je jeftino i trajno...napravio sam jednu zabicu viska i nema sanse da pukne pod kljestima sto je odlicno
  23. Koje plocice da stavim napred? Organske koje su duplo jeftinije ili ove sinter kako vec sto su 35e po disku?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja