Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. Da li si ikada bio u Skoplju kad je 60'C temperatura vaduha? U tom gradu je toliko bolesno toplo da sam setao uvece u 23h i jedva disao. Da dodam na to...full natovaren...guzva u centru...radio ventilator ali dzaba... Eto kako
  2. Evo cime sam se ja ponovio za novu godinu Best buy flip-up na trzistu po testu Motorrad-a. HJC Rpha Max 10....moja topla preporuka
  3. Kako znas da su tragovi pregrevanja? Imas neke slike? Ne razumem se pa rekoh da pitam.. Inace meni jeste temp do pola ali leti u gradu ume vise puta da udje u crveno dok ne krenem...pa kontam tad zaradi te tragove o kojima pricas. Povecanje snage koje radis na TA....sad sam video Honda ntv650 ima 56 konja po specs. Sta je drugacije s obzirom da su masine veruj jako slicne ako ne i iste.
  4. Super! Pita me kolega koji inace ne vozi motore zasto ne napravimo mi bajkeri sistem da koliko jako stisnes kocnicu toliko ti se dioda redno upali...razmisli o tome Podseca me na susret trece vrste
  5. Apsolutno sam se isto zajebao kad sam se vracao sa Tasosa...najglupaviji znak ikada. Usao sam u grad i onda nazad po nekim vukojebinama..sva sreca nadjoh kao i vi pravi put Super putopis!
  6. Koliko sam ja skapirao svake godine menjaju mesto okupljanja...ali je vidim zezanje vrhunsko... Evo njihovog sajta http://transalp.ro/ Registrovao sam se na forum ali nikako da mi stigne aktivacioni mail od admina.. Ajde vas jos probajte da se registrujete na forum
  7. Drugari, upravo saznah da braca Rumuni svake godine prvog vikenda avgusta meseca imaju skup Transalpista.. Mozda da ih iznenadimo i banemo im...taman obidjemo malo transfagarasan i transalpinu.. Sta kazete?
  8. Mare...da sam na tvom mestu ja bih to sam odrzavao
  9. Evo mozes da vidis kako sam ja sebi napravio maglenke. 10w na jednoj strani tj. 20w ukupno. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/21087-honda-xl600-v-transalp/page__st__4620__p__1392085#entry1392085
  10. Vrh! Popsy
  11. Takodje! Sve najlepse u 2013 godini Ja se isto bacio na farbanje...rezultati krajem januara Do sada ispolirane vile.. koje ledove si ugrađivao , lepo sijaju Sijaju super Evo linka ka traci...3528 vodootporna....5m...1800din. http://www.ledsijali...-crvena-3528smd
  12. http://www.campingfrance.com Ne znam moze li ovo pomoci?
  13. Pratim temu odavno ali nikako da odgovorim.. Svaka cast na preradama Farba je vrhunska!! Wilbers je nasao pravog predstavnika Ima li Wilbers sta od progresivnih opruga?
  14. Komso..ovo je odlicna cena!! Ta masina lagano bez pipanja 60-80k kilometara. Hahah...ako se vidimo stani da pogledam makinu...meni se svidja
  15. Mare...cestitam Da je vozis sa uzivanjem
  16. Ja okitio jelku
  17. Ja znam da ovo postoji..od wankela
  18. To Deki kralju Jos samo na leto da spucamo u Rumuniju i na konju smo
  19. Zna li neko koji nam je tip sijalice u instrument tabli. Hteo bih da ubacim LED...
  20. Ne. Ovo je deo foruma samo za Trandze. Izdajice ne primamo!
  21. @Kypck Nadao sam se da ces videti prepisku i da ces postaviti slike tvojih @Djordjino Pa ti vidi da li ces da prodajes TA..
  22. Mogu se farbati ili plastificirati..svejedno...kao plastifikacija je tvrdja pa ce teze da se grebe..
  23. Nesto ovako Hromiranje zbica...plastifikacija obruceva/glavcina
  24. Desilo se svasta nesto...prvo je da je motor star 15 godina (1997) i da su tockovi presli mnoooogooo kilometara i mnogo rupa i izbocina upijali i vremenom se krivili. Kad pustim volan volan mi Wobluje..trese..nije do kofera nije do tegica...vec je do toga sto se pr. felna malo izjajastila i treba je dovesti u red stelovanjem zbica itd.. Vise o tome ti moze reci iskusniji majstor...kao sto je nas kolega PeterPan. + malo ce da se upicane u smislu farbanja / hromiranja pa kad zasijaaaa P.s. posto vozis Trafiku vredi joj pogledati i pregledati tockove...opet o majstorima...obrati se PeterPan-u
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja