Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. Sad im nije nista
  2. Ubijanje dosade Razvalio sam ga
  3. Treba bi telefon Marka (farbacha) ima li ko? Fala!

    1. piki

      piki

      aj kad stignem do kuma pa cemo ti poslati

  4. Deblja cevka bolje zavrsava posao
  5. Sale...Odlicno si transformisao Atlantica. Svaka cast! Imas li nesto u planu oko poboljsanja performansi...prenos i ostalo?
  6. Gledam slike sa Prokletija..pu bre...kakva priroda...oce neko sledece godine na par dana odemo :)

    1. peconi

      peconi

      Ne bi bilo lose spojiti to sa Bike rock misijom. :)

       

    2. Dejan Nešković

      Dejan Nešković

      Ja se prijavljujem. :) Mada, iduća godina je daleeeeko.

  7. Ovo su smesne pare s obzirom u kakvom je stanju TA....nemoj da ga prodajes vec putuj sto dalje
  8. Evo teksta sa nemackog ta kluba.. http://www.transalp.de/technik/umbauten/tuning/ Oni su povecali snagu na 62ks
  9. Citao sam dosta iskustava o Nolan N104 ali su svi govorili da je mnogo bucna Valjda je u zato jeftinija za ovih 120-130e...sta znam..
  10. Hvala Unas! Odlican link Vidim da su po njima sve to neke male razlike izmedju ova 2 modela. Jako poucan clanak. Idem sutra da probam i jednu i drugu pa da vidim koja meni licno bolje lezi P.s. Sluzim se google translate-om..danke
  11. Treba mi pomoć. Ima li vas koji nose ove kacige da mi prenesu svoja iskustva...Pazario bih jednu od ove 2 ispod. Shoei Neotec http://www.revzilla....i-neotec-helmet HJC / R-PHA MAX http://www.revzilla....ax-helmet-solid
  12. I mi TAovci moramo da imamo stender jel Evo kako se sklopi jedan za 1000din...uz odgovarajuci alat...
  13. Uzmes Transalp i smoris se...nece da se kvari Samo ide....
  14. Evo drugari...gotovo...ko hoce da bolje vidi puta uskoro ce uradi sam tema ljuta Dodatna LED svetla za TA..20w/ 1amper ...sve ukupno...jos trebam da se zezam oko prave pozicije gore dole levo desno ali to je to.
  15. Ako cete dodatna LED svetla (maglenke)...mojih ruku maslo
  16. Evo stigoh da bacim snimak na YT...led svetla u akciji...u sobi
  17. Iseces stari vizir i zasrafis ga negde na motor...ili ga celog stavis u kofer (ako ga imas)
  18. Ja napravih dodatna svetla za moj TA...testiranje za par dana..Sve LED sijalice..ukupna potrosnja 20w
  19. Nesto mi mnogo cist ovaj sa slike mora to malo dirty
  20. Srecan rodjendaaaaaaan
  21. Ima li ko novu Yami 660 tenere...svidja mi se :)

  22. http://www.mikroprinc.com/proizvodi/izvori-napajanja-i-oprema/akumulatori/index.php U mikroprincu imas pristojnu ponudu tih akumulatora pa sad vidi po velicini koji ti odgovara. E sad za to da se puni u voznji ce ti bolje odgovoriti neki elektricar.
  23. Ajde da malo ozivim temu Kako da ovih 13.4v kojih mi stize sa akumulatora dok motor radi...pretvorim u stabilnih 10v na potrosacu (3 led diode)? Ako moze neko da mi pomogne sa šemom? By the way...pocetnik sam u elektronici
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja