Hvala Unas! Odlican link
Vidim da su po njima sve to neke male razlike izmedju ova 2 modela. Jako poucan clanak. Idem sutra da probam i jednu i drugu pa da vidim koja meni licno bolje lezi
P.s. Sluzim se google translate-om..danke
Treba mi pomoć. Ima li vas koji nose ove kacige da mi prenesu svoja iskustva...Pazario bih jednu od ove 2 ispod.
Shoei Neotec
http://www.revzilla....i-neotec-helmet
HJC / R-PHA MAX
http://www.revzilla....ax-helmet-solid
Evo drugari...gotovo...ko hoce da bolje vidi puta uskoro ce uradi sam tema ljuta
Dodatna LED svetla za TA..20w/ 1amper ...sve ukupno...jos trebam da se zezam oko prave pozicije gore dole levo desno ali to je to.
http://www.mikroprinc.com/proizvodi/izvori-napajanja-i-oprema/akumulatori/index.php
U mikroprincu imas pristojnu ponudu tih akumulatora pa sad vidi po velicini koji ti odgovara. E sad za to da se puni u voznji ce ti bolje odgovoriti neki elektricar.
Ajde da malo ozivim temu
Kako da ovih 13.4v kojih mi stize sa akumulatora dok motor radi...pretvorim u stabilnih 10v na potrosacu (3 led diode)?
Ako moze neko da mi pomogne sa šemom? By the way...pocetnik sam u elektronici