Zavisi koji prodavac...pre sajma sam devojci kupio jaknu i platio 10.900...na sajmu je (kod istog prodavca) 12.900...nema popusta naravno... Ne kazem da nema postenijih...kao u tvom slucaju
Zaljubio sam se u Teneru 660. Bas je lep i sto je najgore meni pristupacan (ako bi se malo stisao) za kupovinu...6500e...
Rezervoar 21lit..odlicna autonomija...jedino jos malo taj jedan cilindar me odvlaci...uh da je v-twin...
Ostali motori..sta znam..Razocarao sam se u nove hondine motore...mislim na NC700 i 800...nekako mi izgledaju za cenu od 4k...losa plastika..uska silueta itd...
Generalno....vidi se da smo mala zemlja...malo trziste..pa shodno time i mali sajam.
Ajd pomozite...sta da radim sa zadnjim amortizerom. Ne curi ali je propao tj. kad sednem bas se spusti... + cuje se do zla boga...
Nov...450e
Moze li se reparirati nekako?
Znas kako. Gledao ih ja prosle godine ali sam onda skapirao da zabice za nase motore moraju da budu jake kao dzavo tj. tvrde. + naci obli kao nase je jako zajebano...
Plastike sa tvoje slike su previse mekane i opet trebaju da se lepe da MNOGO kvalitetnim lepkom inace nista nisi uradio. Na to treba da dodamo da su nam motori ko zna koliko puta padali i sta li se sve pokrivilo.
U mom slucaju nisam pao sa TA ali prosli vlasnik jeste u mestu i sad kad montiram levu plastiku ima malo muke...nije strasno ali ume da izritira.
Znaci...ima
- zabice za auto
- livenje u kalupu (gips)
- kukice za drvo
- jaki magneti
Pa ko voli...neka izvoli
Stigle mi nalepnice i odlicno ispalo
A sad malo o zabicama...magnetima...
Ove sam uzeo http://dx.com/p/supe...m-10-pack-10305
i zalepio pistoljem za lepak...
A za glavnu...nikakva nauka...zabica i uvrnes
@boki.64
Boki...nemoj zajebaes..malo sklizne prst sa tatature
Ako se neko seca...ovo sam uradio prosle godine ali se nije nesto pokazalo...mora se uliti plastika da bi to bilo kako treba...evo linka ka temi...
http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/77863-zabice-plastika-za-ta/page__p__1249714__fromsearch__1#entry1249714
Nema na cemu Ja sam sebi resio problem zabica zauvek...uzeo u uradi sam uvakvu kukicu sa slike i uvio je u mesto gde zabica naleze.
Ostala mesta gde nemoze da se uvrne tu sam onim silikonskim lepkom zalepio 3 magneta od po 2cm x 2mm...i mozes zamislis privuce se uz rezervoar kao blesavo...neodimijske sam uzeo sa dealextrem-a..
Drugari, ako nekom treba pojavile se na dealextreme.com gumice koje idu na rezervoar u koje za zabice od plastika ubadaju..
http://dx.com/p/motorcycle-side-cover-grommets-set-for-honda-cg125-black-3-pairs-190967
Vidim ima 3 velicine pa verovatno neka odgovara za TA.
Ajde da se javim! Pazario sam i probao po ovom hladnom vremenu HJC RHPA MAX 10.
Kaciga je odlicna! Ne magli ni MALO! Sve sto magli ide na lock vizira sa strane (jedino sto me ovde zabrinjava jeste gde posle sva ta voda ode..)
Unutrasnjost je solidna ali malo bi trebali da porade na mirisu iste. Nisam prljav i tusiram se svaki dan Ali eto nakon provedenih 30-40km kaciga od fabrickog mirisa nije ni malo prijatna. Vremenom ce verujem izvetriti.
Ventilacija odlicna! Momenta kad otvorim gornji vent ili donji osetim da vazduh ulazi u lepim kolicinama.
Zvucna izolacija. Dobra. Kazem dobra jer imam glasan auspuh koji se nije toliko cuo sa Scorpion exo450. Moze malo bolje.
Cvike. Magle do zla boga. Kapiram da nemaju pinlock ali moze to malo bolje
Naravno da je sediste super kad je Boban prekopirao moje
Sediste je uradjeno po mojim instrukcijama A ja tvoje sediste nikad nisam video
Daj neke slike?
Dragane pogledaj ovaj primerak...
http://www.polovniautomobili.com/oglas2832197/aprilia_atlantic_sprint_500/
Covel se zove Gavro..pre 2 godine sam kupio beverly 200 od njega i sluzio me je odlicno...skoro je drugar kupio atlantic 500 takodje u veoma pristojnom stanju...preporuka za coveka..
Poz