Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZS1000 fazer

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ne vredi pokusao sam da se vratim na drum ali ne ide, jednostavno nema vise te zelje za voznjom po asfaltu. Nije do motora vec do mene, napravio sam sa njim 300km i shvatio da me taj vid voznje ne ispunjava. Enduro i cross su me uzeli pod svoje i sve ostalo je samo mucenje za mene.

Znaci kao sto neki vec znaju motor sam uzeo pre nekih mesec ili dva. Sabacke table odjavljen. Polirane felne, pancirna creva, zamenjeno ulje i filter pre 70km ipone katana full sintetika, sve svecice nove. Akumulator malo losiji, pali kad se vozi ali kad stoji par dana on se isprazni. Garantujem za legalnost kao i ispravnos agregata. Nema nikakvih zveckanja i sumnjivih zvukova. Rezervoar je bio ulubljen malo ali se farbar mucio da pogodi boju pa je motor prefarban ceo. Presao 30 i kusur hiljada, ne znam tacno jer nisam u srbiji pored njega. Gume dobre, lanac i lancanici dobri. Sve u svemu bas pristojan motor. Pravi kompromis ko voli dugacke ture a ponekad i da zavrne gas. Poviseni vizir pruza bas dobru zastitu od vetra. ZNaci jedini razlog prodaje je sto me apsolutno ne interesuje voznja po asfaltu.

Cena je 2400e. Moguce su zamene za cross ili hard enduro mladnji od 2004god. 250-300 2t ili 250-530 4t iskljucivo ocarinjeni ili sa nasom saobracajnom. Znaci nista bez papira me ne interesuje. Odgovaralo bi mi u zamenu i fiat scudo po mogucstvu putnicki ili slicno vozilo, moze i prikolica za prevoz motora plus lepa doplata. Kontakt preko p.m. jer jos uvek sam retko u zemlji.

post-4647-0-27360500-1370368500_thumb.jpg

post-4647-0-02012400-1370368506_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Jabi ovo rado cero 1ooo.gif

 

A jel mogu sa 192cm na njega a da mi kolena nisu u zubima?

hm...ocigledno nisi video ovaj motor uzivo, dosta je veci od 600ccm. ja sam visok 187cm i imam 110kg i nije ni blizu da mi je mali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Dobro ubedio si me, aj sad ja tebe da ubedim da uzmes mog Pegasa! 0takoje.gif

matori znas da je to nemoguca misija :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

predobar motor, i dobra cena, jedan od retkih putnih motora koje sam uzimao u razmatranje kada sam resio da ne vozim R-ove vise.

 

sretno sa prodajom :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

niko ni da ponudi nesto. Jbt po oglasima 600ccm starije i losije od moje a skuplje, da ne pricam o labinama cbr600 f3 i slicno koje se cene kao moj motor. Pravi sport turer u odlicnom stanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: Enduro

niko ni da ponudi nesto. Jbt po oglasima 600ccm starije i losije od moje a skuplje, da ne pricam o labinama cbr600 f3 i slicno koje se cene kao moj motor. Pravi sport turer u odlicnom stanju!

 

Strašno stanje. Motor ti je extra i za super pare a nemožeš da prodaš. Ja isto prodajem motor ili menjam za hard enduro, a najozbiljniju ponudu ako izuzmem gomilu "pegazova" i "frivindova" sam imao od čuveka koji mi je nudio skuter njegove žene. Ja ga pitam šta je tu hard, on kaže "žena". :)1neznam.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Нај бољи Јамахин мотор. За све прилике. И за пут, и за потез, и за лрајњу брзину (260км/х). Моја препорука. О цени нећу да причам јер је смешна за тај мотор.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Motor je prelep,rado bi ga pazario al nikad nemam kesa kad ovako nesto naleti(baksuz), nadam se da ce da iskrsne nesto uskoro pa cemo se cuti,a do tada srecno u prodaji...mada neverujem da ce ti trebati,jer ovakav motor za ove pare trenutno ima samo u ovoj temi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

sad vrtim oglase, gledam i razmisljam da li sam ja normalan sa ovom cenom. Nema veze neka bude ta i dalje ovde na forumu. krajem jula se vracam za stalno u srbiju i ako do tad ne ode kacim na ostale oglase sa malo vecom cenom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Ovo je stvrano extra povoljna cena! 0takoje.gif Jedini sport turer koji mi drži pažnju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ja sam mislio da podam mog Fazera. Ovaj je u boljem (bar vizuelno) stanju, ali ja mog ne dam za te pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 566 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Prelep motor odlična cena i veruj da će da ode garant. Ja sam mesec dana tražio motor sve su bili sa preterano jakom cenom i pojavio se ovaj što sam pazario. da nisam nebi se dvoumio ni sekundu. Strpi se malo i nedaj ispod ni pod razno. Srećno :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ma ne brinem ja, samo je problem sto kad stavis ovakvu cenu i mogucnost zamene dobijas ponude van svake pameti. NUde mi ktm250 godinu dana stariji od mog ktm-a ,glavu za glavu a ja moj nisam jos prodao za 1000e. Ludnica kakvih sve optimista ima. Cena je ta koja jesta ali za KES. U zameni me interesuje samo pomenuto i sto na oglasima pise bar 3000e. Znaci zamena u najboljem slucaju za : KTM250exc, 300exc, 450exc, 525exc, yamaha yzf250-450,honda crf450x,suzuki rmz250-450 i slicno i sve to 2004 i mladji i iskljucivo bar ocarinjeni. Varijante bez papira me ne interesuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

evo da obavestim sve one koji su zeleli da dodju da vide motor a nisu mogli jer nisam bio tu , ovaj vikend sto dolazi sam u srbiji i motor se moze pogledati u petak i subotu jer u nedelju vec palim nazad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja