Jump to content

Moto Zajednica

scuba

Moja radionica i/ili garaža

Recommended Posts

• U prolazu, 17 postova
  • Motocikl: Keeway Focus 50

Evo i ja da predstavim moju garazu i radionicu :D

Moj deda je majstor i opremao je radionicu od ko zna koje godine (verovatno pocetkom sedamdesetih) sve do pre par meseci kada je odlucio da se preseli i ostavi meni i mom ocu radionicu i garazu...:)

Pocecu od radionice...to je klasicna radionica sa kanalom u sredini

kompresorom "svajs" aparatom bocama sa gasom za autogeno varenje sa hiljadama kljuceva gedora pistolja i tako dalje :D Sto se tice samog alata sve je naj kvalitetnije (zato i traje toliko) samo bog zna koliko je svaki kljuc odvio srafova takodje imam jako puno specijalnih alata za kola kamione traktore motore kolica za vadjenja motora meraci kompresije i jos punoooo stvari...

Ja u radionici provodim vecinu svog slobodnog vremena,dodjem iz skole upalim motor uteram ga u radionicu gledam da li ima koji sraf da se pritegne da se nasteluje gas ili zafarba nesto... :D Cesto zovem drugove koji obozavaju da svoje motore drndaju u mojoj garazi :D Zaboravio sam da pomenem postere golih zena stare ko zna koliko godina :D

Sto se tice garaze u njoj se trenutno nalazi moj motor i motor mog kuma ormari puni piksla sa srafovima i maticama kontrolnim tablama i tako dalje...:)

O tavanu da ne pricam od svih delova na tavanu bi mogao sigurno da sklopim auto i par tomosa :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima