Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
11 hours ago, shoyyka said:

Čuh se sa kolegom Markom... biće da je blato mirisalo... Kad videh sliku kakav je bio uprkos tome što ima produžetak blatobrana... auu

Dobro je... Jes' da više nije moj ali kao da jeste:jee1:

Pretpostavljam da je tako jer posle pranja više nisam osetio taj miris. Inače je blato bilo i na granama napred i na samom agregatu.

 

Druže Milane, ja ti se izvinjavam i saosećam što si osuđen da gledaš ovakvu torturu nad tvojim bivšim saputnikom :jee:

Promenio član Marek1987
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3119 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre 1 sat, Marek1987 je napisao:

 

Druže Milane, ja ti se izvinjavam i saosećam što si osuđen da gledaš ovakvu torturu nad tvojim bivšim saputnikom :jee:

Haha...ne sumLJam ja u tebe Mare, nego znam za koliko se malko vremena zaprlja, a koliko mi treba da ga dovedem u red... zato što nijedan motor nisam prao puškom, već ručno:)... muka je to! Pa se instiktivno šoknem kad vidim da je zamazan... Ti to ispuškaraš za čas...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3119 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 30 minuta, Markone88 je napisao:

Jadan @shoyyka :)

 

Lako je meni kad je moj bivsi at zavrsio kod @ThePainkiller :D

Pa ne bih baš rek'o... Boris vozi po skoro svim vremenskim uslovima... Nego neće da te sekira:)

 

Ma samo vozi... za to je...nego ja kad krenem u vožnju pa u recimo prvih petnaestak minuta,, dok sam još blizu  mogu i da se vrnem ako mi ne odgovaraju uslovi... Kad to prodje onda može i po kopovima, svejedno je, ribanje ne gine:)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 3 sati, shoyyka je napisao:

Pa ne bih baš rek'o... Boris vozi po skoro svim vremenskim uslovima... Nego neće da te sekira:)

 

Ma samo vozi... za to je...nego ja kad krenem u vožnju pa u recimo prvih petnaestak minuta,, dok sam još blizu  mogu i da se vrnem ako mi ne odgovaraju uslovi... Kad to prodje onda može i po kopovima, svejedno je, ribanje ne gine:)

Da, Boris vozi, ali takođe motor posle vožnje ne sme da uđe u dvorište ukoliko nije čist da se može jesti sa njega... :lol: 

Jednom je kolega N.F.S. rekao - Ako nemam slobodno sat vremena posle vožnje da sredim motor da bude čist, ni ne krećem u vožnju... ;)

Priznajem i ja, sve je više situacija kada ne želim da isteram motor da vozim, jer vidim da je put mokar posle kiše ili snega...boles' je to... :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova
17 hours ago, ThePainkiller said:

Cene 3vd-a i 4 tx-a su nenormalno otišle gore... Bukvalno za te pare, koje pojedini traže za svoje 4 tx-ove, može komotno 900-ka da se kupi...

 

Ja svoj, za sada, ne prodajem... Malo ću da ga izgustiram, pa dogodine onda neka XX i da i ja onda ˝pređem igricu˝... :lol:

Tako si rekao i za FJR :D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova
17 hours ago, bdada said:

Ovo samo u Srbiji ima da bi sada mogao dobiti vise nego sto sam ga platio pre 9 god. a nije bio jeftin. :neznam:

Ovo sam i ja primetio, ne samo kod TDM-a... totalna ludnica u oglasima. Znaci samo kesh i ulet sa moze jeftinije jedno 500e... 

Promenio član Motorcyclist

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 45 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: TDM 900

Pozz drugari,jedno pitanje.

Da li neko zna koliko su teski originalni tegici na Tdm-u?

Drugar je strugar pa hocu da napravim dva nova tegica koja ce ici unutar sipke ,i da li bi smetalo ako bi bili tezi od originalne gramaze ? Hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Kolege, ipak je došlo do promena plana kod mene...

Odlučio sam da kupim noviji auto i stoga nešto mora biti žrtvovano, a to je u ovom slučaju moj TDM900, koji sam nedavno kupio od kolege sa foruma.

Plan je da se prodaju i motor i dosadašnji auto, pa da se kupi noviji auto, a ako pretekne nešto para za motor, to će biti za neki jeftiniji do 1500 evra (ako i toliko uspem da ˝otmem˝ od žene... :D ).

 

Ako neko želi odličan TDM900, sa poznatom istorijom u Srbiji, sad ima priliku  da ga uzme. ;) Bivši vlasnici su poznati forumaši i zna se kako su se oni odnosili prema ovom motoru. :) 

TDM je 2003. godište, registrovan je do septembra 2021., na mom je imenu, a na satu ima 40000 km. Remontovana je vodena pumpa (malo je flisovao antifriz), tom prilikom zamenjen antifriz, zamenjeno ulje i filter, gume su stavljene nove u leto 2020-te. Lanac i lančanici su ok. Motor je bukvalno bez ikakvog ulaganja. 

Ima povišen dodatak vizira, kofer je Givi Maxia 3. Dva ključa za motor i 3 za kofer. 

Nisam ga još oglasio u podforumu prodajem, sutra ću ga lepo slikati pa ću napraviti redovan oglas.

 

Za dodatan info:  0603171985 - Boris

 

itScMo9.jpg

ZNaD6jk.jpg

CUTXchD.jpg

Promenio član ThePainkiller
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3119 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Svaka čast kad možeš tako...Nisam probao duugo da budem bez motora...ali da... kad čovek reši, može sve... Srećna prodaja... i kupovina auta:takoje:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav kolege ..po motoru...na facebuku postoji grupa tdm .i tamo se pojavila ideja o stampanju onih majica koje vec poneki imamo sta mislite o tome   potrebno je da se ponovo kontaktira čovek koji je radio prosle majice . 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 4 sati, demro.st je napisao:

pozdrav kolege ..po motoru...na facebuku postoji grupa tdm .i tamo se pojavila ideja o stampanju onih majica koje vec poneki imamo sta mislite o tome   potrebno je da se ponovo kontaktira čovek koji je radio prosle majice . 

Prvu turu majica je radio kolega @Svaler, a drugu turu ja... ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pa dase dogovorimo i da se radi .Treba kolege koje imaju pripremu ..da odobre ..projekat,,,nek napisu .dal su voljni da naprave...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 48 minuta, demro.st je napisao:

pa dase dogovorimo i da se radi .Treba kolege koje imaju pripremu ..da odobre ..projekat,,,nek napisu .dal su voljni da naprave...

 

Da bi cena majica bila povoljna, mora da se javi neki određen broj kolega, tj. da ima neka veća količina majica da se radi, jer u suprotnom cena izrade majica ne bude baš pristupačna...

 

Mogu da se raspitam tamo gde sam radio prošli put, koliko bi izašle majice i na koliko komada, pa da javim ovde...

Promenio član ThePainkiller

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST

Ne znam koliko se krecu cene blanko majica na slobodnom trzistu ali bih preporucio da bacite pogled na "Sparrow" program.

Nisu uopste skupi, jako su kvalitetni i domaca je proizvodnja. Imaju instagram i fb profil. Mozda cak imaju i opciju stampe majica.

Ja sam uzimao neke blanko majice i komplet trenerke i baaaas sam se nanosao za neke smesne pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Ako neko objedini količinu, neka javi ovde a ja ću otići i pitati koliko bi izašla izrada...

Promenio član ThePainkiller

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tdm 850 cbr 954 tdm 900 FZS 1000 Varadero SD 02

Pozdrav svima

Vidim da se prica o majicama i stampi...

znam jednu radnju u Beogradu koja se bavi samo stampom majica,reklamnog materijala i drugo... 

‘ BGD Shop ‘ na instagramu je upisano kao ‘ bgd__shop ‘,ima dosta slika odstampanih proizvoda pa mozete pogledati...

licno sam kod njih vise puta stampao majice 

Odlicnog su kvaliteta,korektni ljudi i sve po dogovoru... 

topla preporuka za njih

nalaze se na Terazijama,pa ako je neko iz Beograda moze otici i popricati ili ih kontaktirati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
On 3.2.2021. at 0:01, ThePainkiller je napisao:

Prvu turu majica je radio kolega @Svaler, a drugu turu ja... ;) 

Ja могу опет да вам изађем у сусрет ако треба мајице да се раде иако не возим више ТДМ :)

Дечко који ми ради је стварно коректан и ради квалитетно. Ко је узимао прву туру видео је квалитет, а чак сам и летос видео једног дечка да носи ту мајицу на неком мото скупу.

Цена би била око 500дин, на количину од минимум 20 комада. 

Нисам дуго био на форуму, али ме обавештење за помињање у овој теми наговорило да уђем. Једна од светлих тачака форума :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 9 sati, Svaler je napisao:

Ja могу опет да вам изађем у сусрет ако треба мајице да се раде иако не возим више ТДМ :)

Дечко који ми ради је стварно коректан и ради квалитетно. Ко је узимао прву туру видео је квалитет, а чак сам и летос видео једног дечка да носи ту мајицу на неком мото скупу.

Цена би била око 500дин, на количину од минимум 20 комада. 

Нисам дуго био на форуму, али ме обавештење за помињање у овој теми наговорило да уђем. Једна од светлих тачака форума :)

 

Tvoje majice su bile kvalitetnije odštampane, jer imam i jedne i druge majice i na tvojima se štampa nije ni okrznula (a starije su od mojih jedno godinu, možda i jače, dana), a na onim, koje sam ja odrađivao, je popucala štampa. Iako me je dečko ubeđivao da će njegove majice biti kvalitetnije od tih koje smo već radili, to se ipak pokazalo netačno... ;) 

Promenio član ThePainkiller
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja