Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Downtown 300i

Recommended Posts

• U prolazu, 3 postova

Drugari pozdrav,interesujeme vase misljenje o skuteru,dobijam ga u zameni za svoj motor.Vredi li uzimati taj skuter,ima li vrednost i da li ima prodaju odnosno da li se prodaje taj skuter.Ja ga imam  na 2500e?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 13 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

ja vozim takav samo 2010. ja sam se zeznuo pa me izasao malo vise, ali dobar je motor. udoban , super vuce, a i lep je, a ni ne trosi mnogo. jeftiniji za odrzavanje nego japanci. ne znam u kakvom je stanju taj tvoj ali ako je ok onda vredi te pare.

• Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

To mu je realna cena ako je u besprekornom stanju. Drugar je kupio za 2700e 2014-5 godiste prvi vlasnik, kupljen nov u Srbiji, 12000km, plus novi givi kofer placen 40000+ din... Vidjao sam i primerke ispod 2000e...

Sent from my LEX626 using Tapatalk

• U prolazu, 13 postova

Zdravo ljudi,

Juce mi je na putu ka NS puk'o kais, pa su mi rekli da su mi mozda otisle i rolnice . Evo lunjam po internetu ali ne mogu da pronadjem skoro nista. Da li znate gde mogu da se kupe po OK ceni ovi delovi? Bokilic mi rece za Kompp.co , jel ima jos negde?

Hvala unapred!

• Svrati ponekad, 113 postova
  • Motocikl: Honda Sliver Wing 400

Motorcross team iz Kraljeva...imaju gomilu delova za skutere po povoljnim cenama.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

• Hvala 1

• U prolazu, 13 postova

Cao drugari,

Otici cu do Satelisa sledece nedelje u svakom slucaju, ali bih voleo da cujem komentare ukoliko je neko imao slican problem . 

Kada vozim malo ( tipa predjem nekoliko km) , i onda svaki put kad se zaustavim, pri polasku (a obavezno pri polasku na jacoj uzbrdici ili penjanju uz trotoar) mi se zacuje na kratko neki cudan 'brundajuci' zvuk dole iz dela gde je kvacilo . Ne znam kako da ga opisem , ali samo na sekund glasnije zabruji i motor cim krene zvuk prestane. Ne javlja se nikad tokom voznje. 

Burazer kaze da se i njemu to povremeno culo na proslom Xciting-u, ali da nije skontao sta je.

Unapred hvala na svakom odgovoru!

• Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Pa kvacilo. On cim sastavi krene vise nema proklizavanja i ne cuje se. Zanaci moze biti obloge-pakne kvacila, zvono ili opruge na kvacilu.

Sent from my LEX626 using Tapatalk

• Podržavam 1

• BJB Maxi Scooter Club, 4763 postova
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie

Druže nema potrebe da za svako pitanje otvaraš novu temu. Imaš postojeću temu pa tamo pitaj sve što te zanima. Spojiću ovu sa već postojećom a ti dalje nastavi u postojećoj temi. Ajd uzdravlju...

• Svrati ponekad, 125 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Pojavio mi se problem u voznji, skuter je Downtown 300i iz 2009god.

Normalno pali, radi, vozi se, ubrzava, nema trzanja i slicno. U poslednje vreme se desava da se motor ugasi sam od sebe prilikom usporavanja ili stajanja pred semaforom, cini mi se da je to narocito slucaj ako malo ostrije usporavam (nailazak na kolonu, promena boje na semaforu itd). Samo se ugasi bez neke naznake, i posle toga upali bez problema. Osim toga nisam primetio neki drugi problem u radu. Ovo zelim da sredim jer je potencijalno opasno, nekad cak i ne primetim odmah, tek kad stanem i shvatim da nema nikakvih vibracija pod rukom.

Neka ideja o cemu bi moglo da se radi?

Kad sam vec tu, jel imamo neki servis za preporuku na potezu Novi Beograd-Ledine-Surcin, za standardne potrebe servisiranja?

Hvala

• Svrati ponekad, 125 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Znam za Satelisa naravno, nisam ja bas od juce na forumu :)

Lepo sam napisao N.Beograd-Ledine-Surcin, al ajd sad...hvala, cuo sam se s covekom, sve smo dogovorili za servisiranje.

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja