Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
8 minutes ago, BanditVA said:

Antić: Gorivo bi moglo da pojeftini, moguće i mere vlade

http://rs.n1info.com/a393779/Biznis/Aleksandar-Antic-o-pojeftinjenju-goriva.html

Ima joooš! Definitivno im nije svejedno!

Samo da kad krenemo da blokiramo da se ne prodano za 10 din! Idemo do kraja, 120dizel 130benzin!!

Cuj ovo moglo bi hahahah. E pa ne da bi moglo nego iMA DA MOZE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
52 minutes ago, Mitlar said:

А ако не падне барел на берзи онда ће да виде мере владе.

 

Videce oni govnjive motke i to vrlo brzo, napredno ce dobiti istu po nosu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
4 hours ago, BanditVA said:

U Danu uživo o životnoj sredini, imovini i cenama goriva

http://rs.n1info.com/a393809/Vesti/U-Danu-uzivo-o-zivotnoj-sredini-imovini-i-cenama-goriva.html

 

Citiram.. "U Danu uživo i o tome dokle može da ide cena goriva i da li država može da privremeno smanji akcize. Da li protesti protiv cene goriva mogu da nateraju nadležne da reaguju."

 

Pa reagovaće makar se ja usr'o..u stvari već reaguju, sad će taj neki (postavljeni sa naučenim tekstom napamet) u emisiji da priča kako od toga nema ništa, kako ovo kako ono, nemojte džabe izlaziti, velike su vrućine.. mamuliimonulopovsku!!!

Privremeno ?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1913 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Sad cu da kazem nesto,svoje misljenje svoj stav ,a vi ce te vecinom da me ispljujete i istovarite drvlje i kamenje.Ja sam obican gradjanin ,radnik sa malom platom kao vecina vozim auto i motocikl i benzin mi je ne skup nego preskup.Vozim sluzbeno vozilo i svaki put na pumpi gorivo skuplje za nesto sitno,vise i nepamtim danasnju cenu.ZIvim u Pancevu i secam se straika traktorista u dva maha,ja se slazem da je traktoriste zajebala neka vlast,ja ih razumem.Ali u dva maha su nam blokirali grad nismo mogli ni unutra ni napolje.Ima ljudi koji rade van Panceva.Bili smo taoci u sopstvenom gradu,vozili smo preko njiva da odemo na posao.Hitna pomoc za bg  tesko da je isla.2000. smo blokirali sve pa smo ovde gde smo.Benzin je preskup ali nezelim da mi blokiraju demonstranti kucu ulicu grad u kojem zivim.treba se boriti ako je moguce na drugi nacin.Politika je kriva sto je sve ovako.Zasto neki nevini ljudi koji nemaju veze za cenom goriva i ostalim sto nam se desava da ispastaju

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

@cezarpa нема пљувачине, свако те разуме, никоме те ствари нису драге, али нешто се променити мора. Проблем није у народу, народ би се борио на други начин, али је проблем у власти, односно свим политичарима, они друго неће ни да саслушају. Они те не чују и не виде, не занимаш их док нешто драстично не учиниш.

 

Већ сам на претходној страни дао чист пример зашто нема смисла никакав блажи вид протеста. 

 

Само једно да напоменем, био сам на доста протеста од свог пунолетства и никада није било проблема са проласком возила хитних служби, она су увек пропуштана. Тако да те приче не пију воду, то је само спин власти, јер они, тобоже, брину о грађанима...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 35 minuta, Zuba87 je napisao:

@cezarpa нема пљувачине, свако те разуме, никоме те ствари нису драге, али нешто се променити мора. Проблем није у народу, народ би се борио на други начин, али је проблем у власти, односно свим политичарима, они друго неће ни да саслушају. Они те не чују и не виде, не занимаш их док нешто драстично не учиниш.

 

Већ сам на претходној страни дао чист пример зашто нема смисла никакав блажи вид протеста. 

 

Само једно да напоменем, био сам на доста протеста од свог пунолетства и никада није било проблема са проласком возила хитних служби, она су увек пропуштана. Тако да те приче не пију воду, то је само спин власти, јер они, тобоже, брину о грађанима...

Što bi napisao legendarni Štampar: "Grešiš sinak, mnogo grešiš".

Osnovni problem je u narodu, ili što bi otpevao J.B.Štulić: "Kakav narod, takva vlast".

Ne ide protiv većine.

Neproduktivno je.

I neuspešno.

Možda je defetistički, ali je tako.

Imali smo više različitih izbora u poslednjih nekoliko godina. 

I?

Neko očekuje od onih, koji su izabrali ovu vlast, da sada budu protiv nje?

Nemam nešto mnogo poverenja u "narod", koji je, za mene, imaginarna kategorija i bliži sam stavu Laneta Gutovića, izrečenog u Balkaninfo. 

Ne radi se ovde o organizaciji prolaska hitnih službi, tu nema problema, problem je daleko komplesniji  i nije za ovaj Forum. 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 889 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Tako je hitne službe su uvek proputane a što se vlasti ili tzv države tiče ja i dalje tvrdim da je to ovde organizacija za borbu protiv naroda.

Sent from maj el dži ge-2 manji

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

@cezarpa brate moj nema srbina koji ne bi voleo da zivi kao u Svajcarskoj,ali samo da ne mora od njega da se krece(upravo je tvoj post opis cele Srbije),zato nam i jeste tako i nikad nece biti drugacije.Dok se budete zadovoljavali sa platom od 250 evra tako ce i biti,ja bi da budem kao Nemac ali hocu da bacim koru od banane na autoput,e pa kurac ne ide to tako ili sve ili nista.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6817 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Narod kao narod, tu je da radi i prihodi i taj narod dobro radi i funkcioniše u zdravom sistemu. Od njega se više i ne očekuje. 

 

Srbija je izgubila pravu elitu, političar je estradna ličnost i zanimanje, obrazovanje je ništavno. Nema zanimanja političar i ne možeš da budeš ministar bez dana radnog staža i da nisi specijalista u oblasti u kojoj radiš. Zato mi nemamo strategiju razvoja privrede niti znamo gde ćemo i šta ćemo, nemamo stav tamo gde se mora imati i to ti je... Narod se digne kad mu je egzistencija ugrožena, smlati i posle opet ne zna šta će. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Nađoh.......45a18f493e462dbbb91604f39b0bcfeb.jpg

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
pre 32 minuta, Šumadinac je napisao:

Kakav narod, takva vlast

 

Да не цитирам цео текст, нема потребе, слажете се?

 

Истина, није та власт пала са Марса, из народа су и они дошли, али је негде највећи олош успео у политици, ако је ико поштен икада и хтео у исту, брзо се повукао...

 

Елем, већ деценијама нам се убија свест, па није нимало лако да дигнемо глас, али некада мора и то да се деси.

При том не мислим на неки бунт ала 5. октобар, већ само борбу за свој опстанак, када претерају да им се стави до знања да су претерали...

 

И то да није проблем у народу сам мислио само у смислу да народ не жели на улице, али да власт то захтева јер се само на то обазиру...

 

 

Слажем се да овде има више аспеката него што бисмо их ми могли обрадити у пар коментара, али моја тврдња је да ако не буде неког протеста који ће уздрмати јавност, гориво ће још да скаче. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

A kako da se borimo na drugi nacin? Da ebemo mater preko interneta??
Narod nije ni svestan koliko je jak samo sto svi imaju neka preca posla od toga da izadju na ulicu i naprave haos pa bi se majmuncina koji pisa po celoj naciji malo zapitao ko je on i sta je...
da se ja pitam , to bi komplet trebalo da zavrsi kao causesku. Nema u srpskoj politici postenog, sve je to sljam, olos, otpad koji samo gleda licne interese... a i ove smradove bi natako na kolac sto su se prodali za 2000dinara kao i one sto po jugu srbije prodaju srpsku zemlju siptarima za smesne pare.
Ps: sad ce opet da se nadje neki magarac koji ce da mi dahce po pp ili ovde javno i pametuje cim pomenem te akcije po jugu.
A ja mogu da kazem da me zabole kita za sve te mudonje koje se kurobecaju po netu i glume “face”@ser sta bi, hoce li biti nesto na lokalnom nivou ili da idemo u grad na blokadu ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Sad cu da kazem nesto,svoje misljenje svoj stav ,a vi ce te vecinom da me ispljujete i istovarite drvlje i kamenje.Ja sam obican gradjanin ,radnik sa malom platom kao vecina vozim auto i motocikl i benzin mi je ne skup nego preskup.Vozim sluzbeno vozilo i svaki put na pumpi gorivo skuplje za nesto sitno,vise i nepamtim danasnju cenu.ZIvim u Pancevu i secam se straika traktorista u dva maha,ja se slazem da je traktoriste zajebala neka vlast,ja ih razumem.Ali u dva maha su nam blokirali grad nismo mogli ni unutra ni napolje.Ima ljudi koji rade van Panceva.Bili smo taoci u sopstvenom gradu,vozili smo preko njiva da odemo na posao.Hitna pomoc za bg  tesko da je isla.2000. smo blokirali sve pa smo ovde gde smo.Benzin je preskup ali nezelim da mi blokiraju demonstranti kucu ulicu grad u kojem zivim.treba se boriti ako je moguce na drugi nacin.Politika je kriva sto je sve ovako.Zasto neki nevini ljudi koji nemaju veze za cenom goriva i ostalim sto nam se desava da ispastaju



Imam za tebe izlaz iz grada, kako?

Pošto voziš auto i motor, jedno ostaviš iza blokade a drugim se dovezeš isprid, pjehe prođeš blokadi i laganini se odvežeš na posa.
Hitnu će ionako puštati....

Samo blokada pali i pokreće guzonje iz uprđenih fotelja...


Vozim motor a nisam bajker.....
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1651 postova
  • Motocikl: /

@SHeLLe, grad... Nista od lokala... Ritopecani i Vincani beru tresnje, Bolecani cupaju skank, Lestane je skoro celo sns i sam znas. Kaludjerica.... Pristina....

A Grocani su dobili fijaker. Njima ne trebaju vise pumpe i gorivo... :)

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja