Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

• U prolazu, 54 postova
  • Motocikl: Skuter i kawasaki 650
17 hours ago, BokyBoy said:

98142539_2595915467315615_2532199704247140352_n.jpg

98186875_2595915410648954_1587925013640511488_n.jpg

Oprostite  , jeste li naručili motor pa dobili testnu vožnju ili se plati  da se testira ili kako ?

U BiH se prvi put vidi motor uživo kad se uplati pun iznos :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 451 postova
  • Motocikl: BMW R1200 GSA K51
On 5/18/2020 at 7:14 PM, BokyBoy said:

Predjoh danas poprilicno km na ovom motoru pa hajde da napisem i ja par reci iz prve ruke.

Komanda gasa u voznji nekako lenja, nista se posebno ne dogadja maltene do pola gasa, posle povuce solidno ali taman kad mislis da ce da ekplodira od snage...on je vec dosao blizu crvenog polja...(u najacem modu naravno, o drugim modovima necu ni da pricam)

Jbg, mozda je do mene, mozda sam razmazen i naviknut na svoj motor, necu da ih poredim, glupo je ali je ipak moja Nindza triput ostrija na gasu, pojela bi ga za dorucak, ja da se pitam, dao bih mu svu snagu s1000rr-a, svih 200 konja.

Sve u svemu, dobar motor, kolje ga samo cena od 22500e (19500 u klot verziji) 

Realno, da nije sve ove elektronike na njemu, bio bi...(zadrzacu ovo za sebe):jee:

Po tvojim komentarima vidim da ti niko nije rekao da si vozio motor sa blokadama. S 1000XR kao i ostale BMW-ove "vrteške" iz fabrike izlaze sa raznim blokadama (obrtaji, gas, KS, Nm...) koje se skidaju na prvom servisu, odnosno nakon prvih 1000 pređenih kilometara. Kada sam ga ja vozio bilo je oko 50 Km na satu, ti si ga probao nešto kasnije a prvi servis na kome će poskidati sve blokade će se desiti narednih dana. :)

• Sviđa mi se 1

• Vozim motor, nisam BAJKER, 589 postova
  • Motocikl: ZX12R Ninja
pre 46 minuta, yogibear je napisao:

Po tvojim komentarima vidim da ti niko nije rekao da si vozio motor sa blokadama. S 1000XR kao i ostale BMW-ove "vrteške" iz fabrike izlaze sa raznim blokadama (obrtaji, gas, KS, Nm...) koje se skidaju na prvom servisu, odnosno nakon prvih 1000 pređenih kilometara. Kada sam ga ja vozio bilo je oko 50 Km na satu, ti si ga probao nešto kasnije a prvi servis na kome će poskidati sve blokade će se desiti narednih dana. :)

Hvala kolega, znao sam sve to...

dao sam samo svoje impresije takvog kakav je bio tada, 

rekoh (napisah) da sam bio nezan na gasu jer je motor u fazi razrade.