Jump to content

Moto Zajednica

7. Moto GP Catalunya, Španija 2016

Recommended Posts

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Voleo bih da se setite prošle sezone i Janonea protiv Dede u Muđelu i Melburnu. Za one koji tvrde kako Džo vozi za Rosija. ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ne znam za vas, ali ako svaka trka bude ovakva meni ce srcka otkazati. Kontam da ce sampion opet biti resen u poslednjoj trci ali ce sada u opticaju biti njih trojica.

Kako bih voleo da se i Pedrosa priključi toj trci za titulu kao što je pokazao na kraju prošle sezone :)

Super trka. Još samo kada bih znao mirno da vozim nakon ovakve predstave :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Evo sad dođoh sa vožnje, pa sa malim zakašnjenjem.. AAANDIAAAAAAMOOOOOOOOO :sampion::jee1: :jee1: :sampion::na_glavi: :na_glavi: :sampion: deda, tata,Tito,mag ove igrice :) ...I kakva je Vinjales legendica, bankina, mašanje, poprečke..ali opet u repu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Nesto zatajila prorocanstva i dobro obavesteni krugovi, kao i informacije o strogo cuvanim tehnickim detaljima. :staa2:  Ma, zajeban ovaj DEDA 46  :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Deda je poludeo skroz...Da nije produvala Yamaha, mislim da bio podedio i u prosloj trci...Iskreno mislim da je trenutno najbrzi vozac na stazi, uprkos losijim kvalifikacijama...Mislio sam da ce Markez da ga obrije, cak i Lorenco, ali deda je skontao da mora da vozi, a ne iz prikrajka da ceka priliku za titulu...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Šteta što je prošlu trku riknula Yamaha koje ludilo bi bilo u zadnjim krugovima da su sva trojca mogli da se gonjaju. kao i što JL danas nije uspeo da isprati ritam al poslednje dve trke definitivno sjajne. Ovo je pravi GP, svaka čast momčine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Odlična i zanimljiva trka.

 

Rossi vozio predano i maestralno. Markez isto.

 

Iannone me razočarao, čovek šteti šampionatu... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Čovek tvrdi i poziva se na telemetriju, da je vozio kao i u prethodnim krugovima, da je kočio na istom mestu ali da je Lorenco usporio i praktično mu se našao na putanji.

 

Iannone: “I could do nothing to avoid it”

Andrea Iannone: “I am very sorry for what happened with Lorenzo because I was doing a good race with the limited grip I had. I was riding well and pushing hard, without making any errors, and had even managed to catch Jorge. As for the incident, I can only say that I could do nothing to avoid it: I braked at the same point as all the previous laps but he was very slow at that moment and unfortunately I made contact with him and we both crashed. It might seem that I came in too fast and that I wanted to pass him but that’s not the way it went and we got the confirmation of this by analyzing the telemetry data.”

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Рекох ја да ће пасти 99 или 93, а Роси у прва три, али џабе када сам промашио клаџу.  :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Rosi pobedjuje 100%

 

I tako.... :sampion:

 

Rosi odvezao fenomenalnu trku, posle očajnog starta. Već nakon prvog kruga je bilo jasno da će se boriti za pobedu. Ja od petka nisam ni sumnjao i bio sam siguran u pobedu. Kladionicu se inače zezam pa ga uvek stavljam za pobedu, ali mislim da je ovu sezonu "ubo" i da će ozbiljno ići na titulu :)

 

Markez, odlična trka i za njega. Ono izvlačenje u šikani je bilo fenomenalno :care:  Ne volim ga, ali dokazuje da će da uzme još gomilu trka a i titula u budućnosti...ali ne ove godine :)

 

Pedrosa...solidna trka. Ustvari odlična za njega i mislim da niko nije ni očekivao ništa bolje.

 

Vinjales je pokazao da je ludak ludi :takoje:  Sledeće godine će na Jamahi derati pošteno.

 

Lorenco...prednja guma ga malo izdala ali svakako nije imao ni muda a ni tempo da ide na pobedu. Upucao ga Manijak ko zeca...

 

Jedan od heroja ove trke po meni je Bautista. Ne znam da li je iko pratio ali Bautista je 16 krugova do kraja bio 18. i to pretposlednji a na kraju je završio 8. i to jedva sekund iza Dovicioza :care:

 

Opet...da li je neko primetio da je Vinjales pri ulasku u poslednji krug počeo da slavi i pustio skroz gas?! Onda je skontao da se zeznuo pa je odradio i taj krug :D

 

I na kraju...moje viđenje Ianonea i Lorenca danas u njihovom sudaru...

U Live prenosu sam bio ubeđen da je Ianone totalni debil jer ponavlja onakve greške i lomi ljude oko sebe. Previše je postao opasan i za sebe i za ostale. Posle sam čitao šta je rekao Lorenco, pa sam čitao šta je rekao Ianone pa sam pogledao i snimak pada par puta. Sve je ukazivalo da je Ianone apsolutni krivac ali jedan ugao kamere je pokazao da ima istine i u njegovom viđenju pada. Ono što sam primetio je da se sa kamere na JL motoru vidi da mu se Ianone jako brzo približio i da ga udara, ali se vrlo bitno vidi i P. Espargaro koji je u odnosu na Ianonea ostao na istom rastojanju. Dakle jasno se vidi da je i Esp. podjednako brzo prišao JL i po tome zaista deluje da je on "neočekivano" sporo ušao u krivinu.

Ipak, Ianone je imao hiljadu opcija izbegavanja a odabrao je onu najgoru tj da se zakuca u JL i kazna mora da ga "spusti" jer sledeći put, nedaj Bože, neko će teže da nastrada.

 

I tako...Forca Vale :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

 

 

Ja se ne zajebavam kad kazem da je Lorenco kocio naglo i pre vremena,zasto da mu se izvinjava?

 

Mozda si u pravu kao i Djeneral sa kometnarom da je Lorenzo ''cudno'' kocio,pogledao sam sada snimke i stvarno izgleda da se P.Esp pribilizava jednakom brzinom kao i Maniac sto pojacava utisak da je JL usao neuobicajeno sporo (za njihove standarde :) ) ali to svakako ne skida odgovornst sa ovog ludaka...pa ako vidis da je ''spor'',valjda je logicno da ne ides u njega i pokusas da ga preskocis istog momenta,to izdvaja vrhunske vozace u odnosu na ostale,percepcija,anticipacija,procena (pored 00 naravno) kada da krenu u obilaznje,kada da popuste,taktiziranje...

Da se razumemo,ne navijam za JL niti ga volim,naprotiv,ali kriviti njega za ovo je vise nego pogresno,naravno,po mom misljenju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Sve mi se čini da mi nedostaju nečiji komentari... :stabre:

Teško je izgleda podneti ovakav čas vožnje, koji je održao Doktor :D

;)

Tek Sam sad video trku. Morao sam juče da ugasim internet da ne vidim rezultat, imao sam puno posla.

 

Jebo im je kevu. Škola trkanja.

 

Moram da priznam da je mali buljaš iznenadio pameću... kad je video da je L pao rešio da ima smisla da rizikuje za pobedu. Mislio sam sa će da banzaiše...

 

Viñales :)

 

 

Iannone... pa svi znamo da je debil u pitanju. Tu nikakve kazne ne pomažu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Manevar trke kada Rosi i Vinjales obilaze zgranutog Janonea i to posle pravca, Rosi iznutra mali spolja.

Vinjales vozio kao pušten sa lanca. Koliko je grešio dobro je prošao.

 

Nego, vidim da Markez više nije funjara, nego svaka mu čast. Zašto? Zato što mu je Rosi pružio ruku. I zato što je izgubio.

A matori je lepo iskoristio situaciju da spusti loptu i primiri odnos sa Markezom. Sada pikira na Lorenca, javlja mi se da će opasno da pritisne Jamahu oko podrške.

 

Markez i Honda već drugu trku zaredom gube u penal završnici. Oba puta od Jamahe.

 

I da, Lorenco opet nije imao muda... :stabre:

Izgleda da ja trke gledam u nekom paralelnom univerzumu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Markez i Honda već drugu trku zaredom gube u penal završnici. Oba puta od Jamahe.

Da, ali mali je oba puta bio drugi, dok su se Yamahe smenjivale. Ako bi pitali Markeza, verujem da bi pristao da ga na taj nacin pobedjuju do kraja prvenstva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja