Jump to content

Moto Zajednica

Tomos automatik A3 T15 SLC tuning,styling

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 288 postova

Kolege motor je konacno zavrsen presao sam nekih 60km ja sam prezadovoljan, ostaju neke estecke sitnice , flame rucke da stavim i trakice felni reflektujuce, to cu kasnije da uradim. Hvala svima koji ste pratili ovu temu. Zelim vam srecne Novogodisnje praznike toliko od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Samo napred. Retrovizori su sasvim OK. Stvar je ukusa, i ja bih isto mozda pre odabrao neke hromirane i okruglog oblika, ili bi ove dao ofarbati u istu boju kao i moped. Ali bez daljnjeg i ovako su sasvim OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8426 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pohvaljujem entuzijazam, i moji su poceci sa takvom masinom bili, prvi padovi takodje... Elem, lepo si poceo ali dodavanje koje cega raznih boja ce po meni progutati lepotu! Kada zavrsis ne trazi vise mesto na koje ces nesto zalepiti ili okaciti... Licno, skinuo bih trakice sa tockova, rucice sa plamenovima i doktor nalepnice... Retrovizore zbog sigurnosti ne savetujem da skines ali prajmer pa u crnu boju ofarbaj, dizajnom i bojom ne leze "matiku...

 

Sretna nova i pozdrav Nenad.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova

Kolege primetio sam motor dok odradi 10 minuta u leru prvo sto primetim da mu ler gas utihne samo sto se ne ugasi a prvih 5 min ima odlican ler i onda losije prima gas moram mu zadrzati da proguli i onda reze super, takodje filter vazduha je mokar i vlazan. Upalim ga bez filtera, stavim ruku bude i ona vlazna mokra.. sta bi moglo biti  i moram paliti pod gasom i opet sacekam da proguli. Na jacim obrtajim odlicno radi kad mu dodajem jaci gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja