Jump to content

Moto Zajednica

SCOTTOILER E-SYSTEM

Recommended Posts

  • Solo Rider, 2856 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ima dosta ljudi koji po sistemu uradi sam po smešnoj lovi prave te podmazivaće lanca ,pa me zanima šta je to što prevaže u korist scottoiler-a koji je btw 100€ plus nov jer se I ja lomim da ga nabavim ali čitajući o forumima misljanja su podeljena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ima dosta ljudi koji po sistemu uradi sam po smešnoj lovi prave te podmazivaće lanca ,pa me zanima šta je to što prevaže u korist scottoiler-a koji je btw 100€ plus nov jer se I ja lomim da ga nabavim ali čitajući o forumima misljanja su podeljena.

I mene interesuje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 786 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

drugari, hvala na komentarima i sugestijama...na zalost, kod mene jedino ovaj najskuplji scottoiler moze da radi, nista vakum i vibracije :)

 

 

@Grnca...hvala veliko za info, svakako cu pogledati o cemu se radi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 786 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

drugari, hvala na komentarima i sugestijama...na zalost, kod mene jedino ovaj najskuplji scottoiler moze da radi, nista vakum i vibracije :)

 

 

@Grnca...hvala veliko za info, svakako cu pogledati o cemu se radi...

 

 

 

Ovaj Misin radi i sa vibracijama, nesmeta mu nista, el ventil i el pumpa i dozira onoliko koliko hoces ( mozes sam preko interfejsa da ga programiras po zelji)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

@Grnca...probao sam da nadjem vise informacija o uredjaju, pre svega iskustva korisnika ali osim oglasa i tvoje sugestije nisam naleteo ni na jedan drugi podatak na netu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 786 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

@Grnca...probao sam da nadjem vise informacija o uredjaju, pre svega iskustva korisnika ali osim oglasa i tvoje sugestije nisam naleteo ni na jedan drugi podatak na netu...

 

 

 

Tek mozda godinu dana pravi ovaj sistem, imao je puno probnih modela ( probano kod njega na motoru) i proizvod je evoluirao u ovo. Bio je velik i kabast , trazilo se resenje da pumpa bude potapajuca (opet zbog prostora) i tako hiljadu stvari.

 

Vec neko vreme eksperimentise sa QuickShifter-om i elektronski je sve odradio ali se trazi idejno resenje za prekidac koji ce svaki put da okine u istom polozaju , da bude vodootporan i da trpi pritisak poluge menjaca, 90% je odradjeno , jos samo kuciste da se skocka da lepo izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 786 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Nazovi ga makar radi informisanja , nista te nekosta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2856 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Uhh. Nemam pojma ja sam kupio elemente od lika sa forum za verziju uradi sam.Njemu stajalo ,prodao motor pa ga ja uzeo za simboliku.Evo nikako da montiram jer sam si kupio jedno par sprejeva a onda ih isto tako I nadobijao za rodjendan I prigodne prilike od drugara pa sad dok ih ne istrošim. U svakom slučaju srećna ti kupovina a raspitaj se I za jeftiniju varijantu da ne pucaš pare. pozzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Iskreno pogledaj bolje ovo iz Zrenjanina, deluje mi kao srpska kopija Pro-oiler -a koji je 1000puta bolji od E-skota a da ne spominjem razliku u ceni.

Pri tom E - skot u mom iskustvu nije bogzna kako pouzdan.

Uvoznik za Skot ti je trenutno Moto land iz Beograda.

Još jedna stvar koja ide u pirlog zrenjanincu je to što ga možeš kod njih i ugraditi i odmah videti da li šljaka kao što treba i ako ne radi imaš koga da vataš za gušu a za taj deo priče nisam siguran sa skotom.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja