Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem (sportski) motor na rate

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Kao sto tema kaze ako neko zeli da proda motor (sportski) do 2200 E nek mi posalje ponudu ovde ili u inbox kad kazem rate mislim na mesecne od po 250 evra.

 

Zamolio bih realne cene za stanje da ne duzimo puno pricu i gubimo i vase i moje vreme (znam da za ove pare ne moze bog zna kakav motor ali ne ocekujem da je nov) naravno zamolio bih slike motora u kakvom je stanju.

 

Hvala. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Aprilia rs 125

Ima drugar prodaje hondu cbr 600 f1 87 godiste, stanje perfektno, uvezena mislim iz Italije, registrovana do maja. Samo ne znam jel ti odgovara godiste i ne znam dal bih je dao na rate . Cena 600e

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: CBR 900 RR Fireblade

@mrle, jeste uzme kredit od 2000e i taj kredit ga kosta 3000e na recimo 4-5 godina, ovako realno pita covek ako ima nekog voljnog da naprave nesto na rate bez kamate, zasto da ne? Nekome mozda apsolutno nista ne znaci da proda motor recimo za 1500e, koji vredi 1300e, na 6 rate coveku po 250e. Svi zadovoljni...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

post-30689-0-43793400-1395494761_thumb.jpgpost-30689-0-66069500-1395494758_thumb.jpgpost-30689-0-07985100-1395494755_thumb.jpgpost-30689-0-82927600-1395494749_thumb.jpgpost-30689-0-42998500-1395494746_thumb.jpgEvo druze slike honde... 600e za kes, mislim da je cena vise nego realna.. pozdravpost-30689-0-65886800-1395494743_thumb.jpg

 

 

 

Ovo na slikama je cbr f ali 1000,nije 600 kao sto si napisao u predhodnom postu...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Aprilia rs 125

Ima drugar prodaje hondu cbr 1000 f1 87 godiste, stanje perfektno, uvezena mislim iz Italije, registrovana do maja. Samo ne znam jel ti odgovara godiste i ne znam dal bih je dao na rate . Cena 600e

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

@mrle, jeste uzme kredit od 2000e i taj kredit ga kosta 3000e na recimo 4-5 godina, ovako realno pita covek ako ima nekog voljnog da naprave nesto na rate bez kamate, zasto da ne? Nekome mozda apsolutno nista ne znaci da proda motor recimo za 1500e, koji vredi 1300e, na 6 rate coveku po 250e. Svi zadovoljni...

 

E upravo zato sam mislio na rate. Jos se trazi motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Nista licno, ali zasto na 4-5god? Neka uzme kratkorocni kredit na 6-9 meseci, ako vec ima za ratu od 250e. Kamata za 2000e na 9 meseci ce ga izaci ispod 200e, a ako uzme auto kredit, sa smesnom kamatom, jos jeftinije, oko 100e.

E sad, druga je stvar ako radi a nije prijavljen za stalno, ili ima druge sigurne izvore prihoda, a koji nisu dovoljan garant banci da bi odobrila kredit.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ruske ti ga nikad neces ni naci....kad ti se nesto ponudi,ti izmisljas besne gliste,kao da ti postavljas uslove i imas gotove pare u kesu....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1444 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ima drugar GSX-R 750. Dao bi ga na rate. Cena je oko 1500e, sto ti dodje 6 rata. Uplatis mu 6 rata, i nekoliko meseci posle isplate poslednje, on bi ti predao motor. Mislim da je spreman i da napravite neki dogovor koliko meseci bi u tom slucaju ti cekao na motor... Jesi li zainteresovan, da mu javim???

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ima drugar GSX-R 750. Dao bi ga na rate. Cena je oko 1500e, sto ti dodje 6 rata. Uplatis mu 6 rata, i nekoliko meseci posle isplate poslednje, on bi ti predao motor. Mislim da je spreman i da napravite neki dogovor koliko meseci bi u tom slucaju ti cekao na motor... Jesi li zainteresovan, da mu javim???

 

Hoćeš da kažeš da mu kupac plati motor u 6 rata a zatim sačeka da prođe 4-5 meseci (taman da se vlasnik izvoza do kraja sezone) i onda dobije motor :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Ne nego bi mu predao motor nekoliko meseci kasnije od uplate prve rate nakon što bi isplatio poslednju ratu .

Ovo je ok stim da bi budući vlasnik mogao tražiti originalni i rezervni ključ kao i saobraćajnu kao sigurnost . Dok bi motor lično prevezao tamo gde bi prodavac mogao da ga smesti dok čeka poslednju isplatu . U prevodu garaža prodavca ili neko mesto gde motor neće kisnuti itd.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ko bi od gotovog pravio veresiju? Daj čoveku dobru kaparu i dogovori se da te motor čeka dok ne isplatis zadnju ratu a u medjuvremenu motor stoji kod njega i smatra se prodatim tj tvojim i kao takav se i ne vozi da ne bi se nešto pokvarilo ili slično. Ako želiš da se osiguras možete se npr dogovoriti da staviš ti svoj lanac oko motora tako da bez tebe ne može niko da se vozika. Sa druge strane očekuješ da neko ima poverenje u tebe tako da bi to trebalo biti uzajamno.

 

Ja sam prošle godine prodao auto komšiji i zamolio me da ga sačekam uz finu kaparu. To se malo odužilo ali covek je se na vreme javljao i zamolio za još malo strpljenja. U medjuvremenu je auto stojao kod mene u garaži i nije vožen jedino što je malo smetao ali dobro...ja sam prodao auto, komšija kupio dobar auto bez kamate ili drugih zelenaša.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Ruske ti ga nikad neces ni naci....kad ti se nesto ponudi,ti izmisljas besne gliste,kao da ti postavljas uslove i imas gotove pare u kesu....

 

Druze mohikanac nema razloga da dajes komentare ako ne mozes da mi pomognes, svoje misljenje uzmi za sebe ja znam sta trazim! Hvala.

 

 

Usput isti motor koji si mi nudio yzf750 pre par meseci koji si u medjuvremnu prodao,

vidim ga pre neki dan u oglasima toliko o kvaliteltu koliko je dugo bio kod novog vlasnika.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne nego bi mu predao motor nekoliko meseci kasnije od uplate prve rate nakon što bi isplatio poslednju ratu .

Ovo je ok stim da bi budući vlasnik mogao tražiti originalni i rezervni ključ kao i saobraćajnu kao sigurnost . Dok bi motor lično prevezao tamo gde bi prodavac mogao da ga smesti dok čeka poslednju isplatu . U prevodu garaža prodavca ili neko mesto gde motor neće kisnuti itd.

 

Ja sam mislio da vozim motor posto je leto a ne da cekam par meseci u medjuvremenu kad ce doci jesen pa i nece biti prilike da se vozi. Tako da hvala ti na ponudi. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Cekaj, ti stvarno ocekujes da ce neko da pristane da ti da neisplacen motor da se vozis i ceka te za rate ? Koju on garanciju ima da ces mu isplatiti sve kako je dogovoreno ?

 

Ja sam prodao jedan motor na rate, ali drugaru u kog sam imao poverenja. Ipak, nisam hteo da uradim prenos i ovlascenje dok mi ne isplati poslednju ratu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja