Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć Bajkera

Recommended Posts

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Žabljane, Vucje, Srbija
  • Motocikl: Sprint Prince 125 i Kawasaki GPZ 500s

Ova poruka nije za ovu oblast ali mi je tema Pomoć bajkera zaključana pa neka je administrator prebaci tamo. ovako: na sajtu Polovni automobili sam pronašo oglas

1988 Kawasaki GPX/500R

Maršala Tita 89 25225 Kruščić, Zapadno-bački okrug <br style="margin: 0px; padding: 0px; border-style: none;">Srbija <br style="margin: 0px; padding: 0px; border-style: none;">0605706004 pa me interesuje ako neko živi u blizini (Kula Kruščić) da se zainteresuje i prikupi mi informacije i ako može pogleda i proba motor za mene, jer sam sa krajnjeg juga (Leskovac) pa mi je nezgodno da prevalim toliki put a da motor ne odgovara oglau (na šta sam toliko puta naleteo). Cena je stvarno smešna pa mi je nešto tu sumnjivo molim još jednom ako ima nekoga od braće da mi pomogne neka mi se javi na apotekarss@gmail.com ili na 060 0598 186..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Nemoj po stare dane da kupis sebi problem samo zato sto deluje jevtino.Ima za samo malo vise para radevnih motora.Mislim onih koji nisu tolko stari i nisu tolko retki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Malopre zvao momka koji se druzi sa vlasnikom, kaze da je taj motor prodat pre neki dan, ali izgleda da nije skinuo oglas...

U svakom slucaju kolega nisi puno propustio, ako me razumes 0takoje.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja