Jump to content

Moto Zajednica

Novi clan

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Valjda je ovo mesto za predstavljanje ? Klanjam se i pocinjem : Zovem se Nenad,od davnina sam voleo sve sto ide na dva tocka,trotinet,bicikl,i motocikl.Rodjen i zivim u BG, moj prvi motor je bio Tomos 14 tl ,metalik plave boje,bio sam ponosni maloletnik ,da ne kazem delikvent,jer su nas u to vreme tako tretirali milicajci ,to jest policajci.Vozio sam potom Jawe,CZ-tke,MZ-jce ,i poneku Hondu.Kasnije sam imao dug prekid voznje iz opravdanih razloga,da bih se pre 5 godina opet aktivirao na dva tocka.Sada posedujem Apriliju 650 Pegaso,tj, ona poseduje mene,i nije bas toliko losa kao sto je kude :).Eto,bio je to ukratko razvojni put Bore Snajdera,hvala na strpljenju,i svako dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Pozdrav Nenade i dobro dosao!

 

Sad sam vec bivsi vlasnik Krilatog konja i mogu reci da si izabrao sjajan motor. Mnogi su imali negativne komentare ali moje iskustvo je potpuno drugacije. Dosao sam do zakljucka da su ga na los glas navukli losi majstori a ne vlasnici. Na forumu imas dosta tema pa ti ovde necu davati savete o odrzavanju.

Vidimo se na voznji!

 

PS. Dobro si primetio, on poseduje tebe ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peugeot Elyseo 125

Cao Drugari velika mi je cast biti deo ove ekipe, vidim da je ovo pravi forum gde se moze zaista svasta nauciti ako je neko novajlija u ovoj prici kao sto sam ja.

 

POZDRAV SVIMA 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja