Jump to content

Moto Zajednica

SUZUKI bandit 400 ili gs500e

Recommended Posts

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Poslusah savet par vas da skupim jos malo kesa pa kupim nesto mladje, ono kad su mi se upalile usi za cb4oo pa sam vas smarao  :D , pa me interesuju ova dva modela, odrzavanje, da li ima delova, itd, nadjoh po forumu da su oba dobra ali me nekako vise vuce bandit 400 ... Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest babyboy

Otprilike su to dva pakovanja iste snage. Na tebi je da odlucis da li ce redni 4 ili redni 2 cil. Razlika je u zvuku. Bandit je "kompleksniji" ima 4 karbica, nekako je "pipav", ali se i meni vise svidja. GS je definitivno laksi i jeftiniji za odrzavanje - no, nek se ukljuce i ljudi koji su "stvarno" vozili ove masine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Beograd

mozda ce moj sledeci motor da bude bandit 400, tako da sam se mnogo raspitivao za njega i cuo sam da je definitivno dosta bolji, gs500e.

Da ti ne pricam kakav zvuk motora ima, kad sam cuo odusevio sam se, a jos ima cetiti cilindra sto je po meni bolje od twina

Moj savet ti je bandit 400, mali motor ali ide ko veliki.  ;D ;D ;D ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

GS je jevtiniji za odrzavanje, sto se tice speeda tu je mali bandit dosta brutalniji, vrti se prilicno visoko. ali sto rece babyboy 4 karbona - prilicno pipavo. Druga stvar, gsf400 je radjen za japansko trziste, pa tu postoji i pitanje dostupnosti delova... i treca vrlo bitna, sediste je osetno nize od gs500, tako da ako si vislji tip moze da ti presudi u izboru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Nemojte samo da vam zvuk bude presudan u izboru, uostalom Bikusov GS se čuje brutalno u odnosnu na Redoranov bandit. Ipak, Bandit je (subjetivno) lepši bajk. GS500 ima dvocilnidrični agregat hlađen vazduhom a mali bandit 4 cilindra hlađen tečnošću.

 

Evo to moje višenje i jednog i drugog:

 

GS500E - http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=2110.0

 

GSF400  - http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=7933.0

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Po mom misljenju Bandit je dosta bolji i lepsi, kao sto su ti vec rekli motori su skroz razliciti, to je po meni i najveca razlika.Bandita pokrece redna cetvorka hladjena vodom a GS-a vazdusni twin.Ali je zato GS puuuno povoljniji, jeftiniji u startu a i puno jeftiniji i laksi za odrzavanje (zamisli, daleko bilo, generalku na 4 cilindra...).Ako ti pare i dimenzije (ja na Bandita ne mogu nikako da se spakujem  ;D) nisu problem moj glas ide Banditu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

da ne gnjavim, vec sam dosta o malom banditu pisao na forumu i josh samo jednu stvar da kazhem - ako se za njega odluchish, kupi model sa 2 diska napred ('94.)

 

pozdrav i puno srece  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja