Jump to content

Moto Zajednica

Nissan Primera 1.8 benzin/tng

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Prodajem Primeru,sivu metalik,2001.Presla 220000,Bridgestone pneumatici,all season sa pahuljom,stavljene prosle godine,znaci zimsko/letnje,alu felnice,digitalna klima,kod kljuc,air bag,alarm,podizaci stakala,child lock,Limuzina.Stavicu slike veceras.Ima sitne ogrebotinice,i malo ulubljenje na gepek vratima,ali bas malo.Ima lanac,pa ne beres brigu oko velikih servisa.Skoro sam zamenio homo zglobove,ramena,poluosovine,u Nissanovom servisu,stavljen je nov akumulator,zamenjen antifriz,zamenjeno ulje filteri,filter klime..Imam ga 6 godina i nikad mi nije stucnuo,jedan zaista dobar auto.Sediste vozaca je na jednom mestu pocepano malko,ali verovali ili ne takvo sam i kupio...Malko lupkaju amortizeri prednji,i poceo je da huci malko zadnji desni lezaj.To je jedino na sta bi trebalo obratiti paznju u buducnosti.Cena je 2500 evra okvirno,koju cu smanjiti za cenu amortizera i lezaja,ako ne sredim u medjuvremenu.Registrovan je do juna 2014,plin je atestiran,radi savrseno.Potrosnja u gradskim uslovima je oko 11 litara plina.Ovo je slika sa neta cisto da vidite kakav je model.0646825522.

post-13797-0-31306200-1383209438_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Prosle godine sam trazio takav auto da kupim (ili Almeru), bas zbog odlicnog motora. Na kraju mi je ipak srce prevagnulo nad razumom i kupih Alfu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Uh, ovaj bi mi legao trenutno extra. Ali nista nisam prodao od svojih vozila :( Ako uspem devojku da ubedim da se odrekne pezoa 206 nadam se da trgujemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Auto je pravi porodicni,udoban za duza putovanja.Za ovu seriju automobila bose je radio zvucnike,i stvarno se neprirodno dobro cuju,ima ih u vratima,nazad na polici,i u stubovima pikovi.Centralna je brava,ima zaista veliki gepek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Evo da ga prodam sto pre skidam cenu na 2200 evra,Pali i vozi.Otici ce mi auto koji gledam.Slike izvinjavam se ne stizem od posla,sutra postav;ljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja