Jump to content

Moto Zajednica

Jakna, pantalone, tank torba, bočne torbe, kaciga

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Prodajem jaknu, pantalone, tank torbu, kacigu, bočne torbe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakna i pantalone letnje bez ikakve postave i protektora. Veličina XXL. Ja sam 188 cm i 120 kg. Dužine odgovaraju ali mi je tesno oko struka ( stomaka ). Odgovara ljudima 183 - 192 cm i 100 do 110 kg. Plaćeno u Louisu 110 evra. Trajalo je samo jedno leto. Oženio se...ugojio...prešao na XXXL...Cena 8000 dinara za početak...

 

 

 

 

 

 

Tank torba ima magnete i kaiševe. Nošena oko godinu dana na bivšem motoru Transalp 600. Caponord ima plastični rezervoar, pa sam kupio veću i sa jačim kaiševima. To je ona čuvena iz Louisa. Mislim da je na nekom popustu bila 14 evra. Cena 1000 dinara za početak...

 

 

 

 

 

 

 

 

Bočne torbe, isto nošene na Transalpu jednu sezonu. Caponord kupljen sa original bočnim fabričkim koferima. Ovo je višak. Mislim da su po 35-40 litara. I one imaju kaiševe i čičak trake ( montiraju se preko zadnjeg sedišta ). Kao i tank torba imaju kišne navlake. Kupljene u Louisu. Mislim da je cena bila oko 80 evra. Cena neka krene od 6000 dinara.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lazer Vertigo kaciga stara 4 godine a nošena 1,5. Kad sam provalio flip-up, više je nisam stavio na glavu. Plaćena 100 evra u Balosavi. Veličina L. Samo Pinlok vizir plaćen 29 evra u Louisu. Cena neka krene od 5000 dinara

 

Verovatno sam nešto ispustio da navedem. Može javno a može i na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

 

 

 

Pošto je bilo na PP pitanja u vezi vizira na kacigi, evo pokušaja slikanja. Prilikom stavljanja Pinloka na fabrički vizir, pukla ja zakačaljka sa strane. Ko će drugi, do Ribolovca , sredio to i tako je vožena celu sezonu. Nema ogrebotina u vidnom polju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Živim u stanu a motor mi je kod roditelja u kući. Nazovi garaža ima mesta za drva i motor. 40 evra je jedan m3. Zimska cena. Može brzom poštom :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Otišla i jakna. Novim vlasnicima želim da u sreći i zdravlju nose opremu, a ostalima hvala na pažnji i saradnji.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja