Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa tesko laki da je 157.000km...to ces malo teze da dozivis,u svajcarskoj se u proseku motori voze 3 mesca godisnje retko gde 5,,,,u nemackoj 4 do 5 plafon,naravno ima extremista koji voze i 12 meseci godisnje,,sam malo redje...,,,a u italiji u primorskim delovima i na jugu 10 meseci,,plus sto su talijani nenormalni,,,,i sve voze pun gas...predzadnja boldorka mi je dosla iz svice,84god,52.000km,,i stvarno je bila ko nova,,ja pobrcka po servisnoj knjizici  i stvarno svaki servis upisan,svaka opravka,itd,,tako da za svajcarce me ista necudi,e sad za ostale,,,,,,,,,,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

pa tesko laki da je 157.000km...to ces malo teze da dozivis,u svajcarskoj se u proseku motori voze 3 mesca godisnje retko gde 5,,,,u nemackoj 4 do 5 plafon,naravno ima extremista koji voze i 12 meseci godisnje,,sam malo redje...,,,a u italiji u primorskim delovima i na jugu 10 meseci,,plus sto su talijani nenormalni,,,,i sve voze pun gas...predzadnja boldorka mi je dosla iz svice,84god,52.000km,,i stvarno je bila ko nova,,ja pobrcka po servisnoj knjizici  i stvarno svaki servis upisan,svaka opravka,itd,,tako da za svajcarce me ista necudi,e sad za ostale,,,,,,,,,,,,,

 

Nisam ja rekao da je moja iz Svajcarske, znam da je uvezena iz Madjarske, a tamo je stigla iz Nemacke. No nebitno. Bar RD03 iz Svice nije tesko razlikovati od ostalih - imale su napred jedan cetvrtast far :) A sve zajedno, imale su blokade za snagu na motorima, za razliku od ostatka Evrope.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Na zapadu ima svega osim vremena. Sve ga je manje i ovde. Nista nije nemoguce i sve je moguce kad se radi o polovnim motorima. Nisi svi korisnici bajka bajkeri, nekom je statusni simbol, nekom djecacki san, nekom prevozno sredstvo za svaki dan a neko bogami dodje i do Japana ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa tesko laki da je 157.000km...to ces malo teze da dozivis,u svajcarskoj se u proseku motori voze 3 mesca godisnje retko gde 5,,,,u nemackoj 4 do 5 plafon,naravno ima extremista koji voze i 12 meseci godisnje,,sam malo redje...,,,a u italiji u primorskim delovima i na jugu 10 meseci,,plus sto su talijani nenormalni,,,,i sve voze pun gas...predzadnja boldorka mi je dosla iz svice,84god,52.000km,,i stvarno je bila ko nova,,ja pobrcka po servisnoj knjizici  i stvarno svaki servis upisan,svaka opravka,itd,,tako da za svajcarce me ista necudi,e sad za ostale,,,,,,,,,,,,,

 

Nisam ja rekao da je moja iz Svajcarske, znam da je uvezena iz Madjarske, a tamo je stigla iz Nemacke. No nebitno. Bar RD03 iz Svice nije tesko razlikovati od ostalih - imale su napred jedan cetvrtast far :) A sve zajedno, imale su blokade za snagu na motorima, za razliku od ostatka Evrope.

 

znam imam jednu u garazi,,,bas ko za inat iz svice uvezena,mora la je i blokada sa bregaste.mislim na zupcenje da se skine  ;D ;D ;D

cak za divno cudo i st mi je dosao iz svice,isto kockast far,isto skidaj blokade,isto mi je vazilo i za pegasa,skidaj blokade s bregaste,to jest zubi za e trziste,menjaj dizne,seckaj zice na komutatoru,itd itd..........ah da,,,i maruder mi je sa svajcarskog trziste,,u principu trudim se da samo iz svice i eventualno nemacke uzimzm motore,mada ako je stanje ok,sto da ne,nek bude i iz italije,mada.....zabarska populacija je poznata kao unistivacka populacija.............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Evo je moja na servisu , uvezena pre 2 meseca iz Svajcarske. sad smo je preglegali i jos ima fabricki filter za vazduh a 91 godiste. Obicno sediste pukne ispred vozaca ovo moje je ko novo. Jebem li ga sta su sa njom radili ali meni po svim delovima izgleda kao da je malo vozena.

post-4634-12879011742672_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

 

A kako da se poruci ovo ???

 

Zamolis nekog ko govori Madjarski da ti pomogne, pa mu onda platish pivo. Stvarno lepa sedista, odmah cu da narucim jedno- ali prvo da dodje Africa.  ;D

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Pogledao sam taj sajt o sedistima.

Ne moze se naruciti sediste,nego covek prepravlja fabricka sedista.

Pise i to,da pre nego sto se dogovori cena,moli da mu se posalju slike sedista koji treba da se prepravi,

i eventualne zelje u vezi novog izgleda.

Znaci sediste mora da ide tamo preko :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ovo sam skinuo na hrvatskom forumu, oni su pisali da netreba da se salje sediste, al izgleda da su se malio zeznuli.

U svakomk slucaju sedista dobro izgledaju,al ako Daca moze da napravi isto, onda smo na konju.

Cak mozemo i da ih valjamo Madjarima po 75 eur.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Cak mozemo i da ih valjamo Madjarima po 75 eur.  ;D

 

Sta ti je privatnik :) :)

 

A profit ulazemo u pokretanje nase proizvodnju.  ;D

Bilo bi zvucno ime  "BJB seat"

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Ljudi, stigla mi je Afrika rd07 sto sam pominjao da cu verovatno da uzmem. Nemam slike sad da postavim al kad sredim neke sitnice sto treba da se odrade na njoj bice i slika! Inace je '96 god., ima hepco&becker bocne kofere, rolbarove, visoki vizir...ma svasta nesto ;D, pise da je presla 57000, nadam se da je tako, al Afrika je to, nema veze iako je 157000!

Kad je dovedem u fabricko stanje postavljam slike.

Nego, koliko ulja staje u masinu?Sa zamenom filtera naravno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja