Jump to content

Moto Zajednica

Humanitarni kotlić za malu Lanu

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova

Mala Lana ima 6 godina i potrebna joj je transplatacija koštane srži. Za transplataciju su potrebni novci. MC Vatreni jahači organizuje humanitarni kotlić kako bi se prikupila novčana sredstva da pomognemo Lani. Stoga, pozivamo sve sestre i braću bajkere, sve prijatelje, poznanike i sve ljude dobre volje da nam se pridruže i pomognu.

Sav priliv novca od kotlica ce biti Vas i nas doprinos za malu Lanu. Pokazimo malo humanosti i pomozimo.

Kotlić će se organizovati ispred kafea Eagle Eye na Zemunskom keju, a za dobru atmosferu pobinuće se Bad Riffs.

http://www.lananikolic.com/

 

Dobrodošli!

 

 

https://www.facebook...84334904993897/

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Bio sam na sajtu i nasao informaciju za sve one (nas) koji ne mogu da dodju a zele da pomognu moze da se uplati na racun:

Lana Nikolic

Uplata na račun: 160-1-73

Sa pozivom na broj: 51-102-0012682.1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd/Rušanj
  • Motocikl: BMW K 1200 S

Ljudi cini mi se da je pisalo da joj je potrebna krvna grupa A+...jel to jos uvek vazi?

Naravno dolazi se sa ekipom na kotlic ali jos jedna mala pomoc nece da skodi...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Koliko mi je poznato, Lana je završila sa terapijom zamene trombocita i leukocita (ako je to to) i čeka se odgovor samog organizma na terapiju. Ukoliko organizam ne odgovori pozitivno, potrebna je transplatacija koštane srži. anas ću se videti sa Laninim ocem i saznaću šta je sve potrebno. Javiću u toku dana da li je potrebno još davanja krvi i koja grupa je u pitanju.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Poslednja informacija koju imam - za Lanu trenutno postoje neke zalihe trombocita i eritrocita, tako da za sada nije potrebno davati krv za nju. Naravno, ko želi neće mu/joj biti zamereno. Ako ne za Lanu, nekome je sigurno potrebno, ali o tome ne moram da vam pričam.

U svakom slučaju, za sada je dovoljno jedinica krvi, ali je bitnije skupiti novčana sredstva zbog transplatacije. Toliko...

 

Vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Bio sa sve bebom od mesec dana. Žena i ja smo uspeli pored pobesnelog Maksima (3 godine) i bebe da se malo opustimo, popijemo neko pivo.

Upoznali smo Silvanu, sreli neke ljude koje nismo duugo videli. Nažalost, kada je počela degustacija kotlića, morali smo da krenemo kući na kupanje, dojenje, uspavljivanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Bio, sreo neke drage ljude, dao donaciju zbog koje sam najvise i dosao, ali je senku na sve bacio barmen-lopov. Nema veze, naravno da nije problem u parama, nego je mogao da se suzdrzi bar u ovakvoj prilici.

Nadam se da ce ovo sve bar malo pomoci maloj Lani !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

E pa, red bi bio da vas obavestim kako je sve prošlo :)

 

Po nekim našim procenama akciju je podržalo oko 600 ljudi, bilo je nešto manje od 200 motora, a atmosfera (po nama) odlična :)

 

Drago nam je da su se LJUDI u tolikom broju odazvali.

 

Ono što je najbitnije, uspeli smo da skupimo oko 1500EUR za Lanu :D

 

Hvala vam svima što ste se odazvali!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Bio, sreo neke drage ljude, dao donaciju zbog koje sam najvise i dosao, ali je senku na sve bacio barmen-lopov. Nema veze, naravno da nije problem u parama, nego je mogao da se suzdrzi bar u ovakvoj prilici.

Nadam se da ce ovo sve bar malo pomoci maloj Lani !

 

Ako nije problem, javi mi se na 065 64 83 942. Voleo bih da znam šta se desilo, jer to tako ne može. Nije u redu, a napravio je promet kao za 6 meseci. Zaista bih voleo da znam šta se desilo, jer ne želim da zbog jedne osobe, makar nekome, propadne veče i baci senku na akciju.

Mare

 

P.S. A ako hoćeš, možeš i ovde da napišeš.

 

Hvala ti unapred.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Naravno da cu ovde napisati, nije nikakva tajna sta se dogodilo.

 

Prvo da napomenem da APSOLUTNO NE SMATRAM ODGOVORNIM ORGANIZATORE, i svesan sam da je ovo sto se desilo iskljucivo alavost i totalni bezobrazluk barmena. NE ZELIM NIKAKVU VRSTU NADOKNADE !!!

 

Dosao sam u drustvu moje supruge koja ne voli motore, ali je dosla sa mnom da pomogne akciju i damo podrsku Lani. Ubacili smo novac u kutiju, i nasli neke moje poznanike koji su sedeli odmah prvi sto od sanka. Ja sam usao i preko glava par osoba za sankom zatrazio kiselu vodu za mene i suprugu (koje pijandure, a? :D salim se, ne smemo nista drugo ni supruga ni ja zbog zdravlja). Bio sam udaljen od barmena oko metar ipo-dva. Ispostavilo se da je jedna od tih osoba skroz desno za sankom konobarica. Nagao sam se, dodao 500-tku barmenu, ona mi je dodala vodu iz frizidera, u medjuvremenu su me drugari od stola zvali, i ja sam se bez kusura vratio za sto. Kasnije kada sam trazio jos jednu litarku, koju mi je donela druga konobarica, kada sam hteo da platim, shvatio sam da mi barmen nije vratio kusur, jer sam po dzepovima imao samo 500-tke i hiljadarke. Posto sam mislio da mu nije bila namera da se napravi lud, ustao sam otisao do sanka i rekao mu da mi nije vratio kusur. Prvo je rekao da mi ga je dao u ruke, a kad sam ga pitao kako, kad sam stajao daleko od njega, tacno tamo gde stojim tog momenta, shvatio je da mu ta laz nece proci pa je okrenuo plocu i rekao je da je on kusur spustio na sank, pri tom pokazavsi na mesto ispred konobarice, koje cak nije bilo ni u pravcu mene, nego u pravcu frizidera sa picem. On je kao ostavio pare na sanku,a gde suon nema pojma. Da je novac davao konobarici, a ne meni, mesto bi bilo logicno...

 

Verovatno je svima ovde jasno da da mi nije zao tih 300 din, i da ne bi ni dolazio u 23h onako umoran na drugi kraj grada, niti bi davao donaciju da mi je zao para. Ni prvi, a sigurno ne ni poslednji put da ucestvujem u humanitarnim akcijama BJB-a.

Jednostavno, ne volim da me neko pravi majmunom, a i jako mi je bilo krivo sto se to desilo bas na dobrotvornoj akciji. Posto sam veliko zlopamtilo, vlasnik od sada moze da racuna da cu mu dozivotno pljuvati po lokalu, s kime god da se povede prica o Zemunskom keju.

Dakle Mare nemoj se nervirati, lopova kojima nista nije sveto je uvek bilo i bice, nikako niste mogli uticete na to. U celoj prici je najbitnije onih 1500 eu i sad mi je zao sto se nije vise skupilo, drug mi je rekao da je bilo nekoliko hiljada pregleda na FB.

Lani od sveg srca moja porodica i ja zelimo sto skorije ozdravljenje !!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Naravno da cu ovde napisati, nije nikakva tajna sta se dogodilo.

 

Prvo da napomenem da APSOLUTNO NE SMATRAM ODGOVORNIM ORGANIZATORE, i svesan sam da je ovo sto se desilo iskljucivo alavost i totalni bezobrazluk barmena. NE ZELIM NIKAKVU VRSTU NADOKNADE !!!

 

Dosao sam u drustvu moje supruge koja ne voli motore, ali je dosla sa mnom da pomogne akciju i damo podrsku Lani. Ubacili smo novac u kutiju, i nasli neke moje poznanike koji su sedeli odmah prvi sto od sanka. Ja sam usao i preko glava par osoba za sankom zatrazio kiselu vodu za mene i suprugu (koje pijandure, a? :D salim se, ne smemo nista drugo ni supruga ni ja zbog zdravlja). Bio sam udaljen od barmena oko metar ipo-dva. Ispostavilo se da je jedna od tih osoba skroz desno za sankom konobarica. Nagao sam se, dodao 500-tku barmenu, ona mi je dodala vodu iz frizidera, u medjuvremenu su me drugari od stola zvali, i ja sam se bez kusura vratio za sto. Kasnije kada sam trazio jos jednu litarku, koju mi je donela druga konobarica, kada sam hteo da platim, shvatio sam da mi barmen nije vratio kusur, jer sam po dzepovima imao samo 500-tke i hiljadarke. Posto sam mislio da mu nije bila namera da se napravi lud, ustao sam otisao do sanka i rekao mu da mi nije vratio kusur. Prvo je rekao da mi ga je dao u ruke, a kad sam ga pitao kako, kad sam stajao daleko od njega, tacno tamo gde stojim tog momenta, shvatio je da mu ta laz nece proci pa je okrenuo plocu i rekao je da je on kusur spustio na sank, pri tom pokazavsi na mesto ispred konobarice, koje cak nije bilo ni u pravcu mene, nego u pravcu frizidera sa picem. On je kao ostavio pare na sanku,a gde suon nema pojma. Da je novac davao konobarici, a ne meni, mesto bi bilo logicno...

 

Verovatno je svima ovde jasno da da mi nije zao tih 300 din, i da ne bi ni dolazio u 23h onako umoran na drugi kraj grada, niti bi davao donaciju da mi je zao para. Ni prvi, a sigurno ne ni poslednji put da ucestvujem u humanitarnim akcijama BJB-a.

Jednostavno, ne volim da me neko pravi majmunom, a i jako mi je bilo krivo sto se to desilo bas na dobrotvornoj akciji. Posto sam veliko zlopamtilo, vlasnik od sada moze da racuna da cu mu dozivotno pljuvati po lokalu, s kime god da se povede prica o Zemunskom keju.

Dakle Mare nemoj se nervirati, lopova kojima nista nije sveto je uvek bilo i bice, nikako niste mogli uticete na to. U celoj prici je najbitnije onih 1500 eu i sad mi je zao sto se nije vise skupilo, drug mi je rekao da je bilo nekoliko hiljada pregleda na FB.

Lani od sveg srca moja porodica i ja zelimo sto skorije ozdravljenje !!!

 

Hvala na iscrpnom objasnjenju-takve stvari se ne smeju desavati,a pogotovo u ovakvim prilikama! Problem ce biti resen! Veliki pozdrav!

Pedja Vatreni Jahac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja