Jump to content

Moto Zajednica

Omlati i mene covek golfom u Indjiji pa pobegao...

Recommended Posts

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Sinoc prolazeci Indjijiju, covek sa crvenim gofom2 preko dve pun,e sa ugasenim svetlim,a napravi polukruzno i pravo u mene, eskivirao sam dok sam mogao al' me ipke stize i zakaci taman toliko da me srusi i prostere po asfaltu. I dok sam se ja lezao na sred puta on pored mene dade gas, i iako su pokusavali da ga zaustave, se provuce i pobeze... a da niko ne zapisa registraciju. Policija traga za njim... Mene pokupila hitna, posle urgentni razna snimanja, sreca u nesreci jer sam isao sporo zbog pesaka (inace bi me strugali sa neke fasade) samo oderotine i po koji hematom. Motor malo izgreban. Zahvaljujem se i kolegi Sasi iz Indjije koji se tu nasao bez motora ali drugarski pomogao...

 

Molim ako neko vidi crveni golf 2, bosanskih tabli, sa ostecenim prednjim vrhom desnog krila da dobaci info jer sve jedno mu bi da li me je ubio ili sam samo ugruvan ostavi me da lezim na asfaltu ...

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

I kad ga nadjes zakolji ga, stoka, majku mu jebem!

 

Meni se cini da mozes skinuti te zavoje sve, brze ce da se susi rana i da zarasta jer je samo povrsinski dobro si prosao skroz, drzi malo led ako treba i mazi kantarion posle, brz i bezbolan oporavak! Poz.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

tako i nas (mene i anu) 29og decembra, pobezhe peder glavom bez obzira. mater im klosharsku jebem!!!

 

brz oporavak kolega i da ga nadjesh i da mu se najebesh mile majke!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Brz ti oporavak zelim. Budi srecan sto si prosao sa laksim povredama, sto se tice indijanca... I ako ga nadju nece ga kazniti srazmerno delu, ali ce mu se svakako vratiti na ovaj ili onaj nacin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Auu garisa nije to mala zjebancija, bas te dobro ogulio. :staa2: Zelim ti brz oporavak,a tog idita da sto prije nadju i da ga tjeras do Boga miloga za primjer ostalima koji se tako bahato i neljudski ponasaju. 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Брз опоравак желим, колега! Кад га нађеш молим те буди фини... Нешто ми се чини да је опрема изостала?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: cbr900rr-xl1000v varadero

Zelim ti brz oporavak,moj savet:skidaj sto pre te zavoje i mazi kantarionom ili po meni jos bolje(iz iskustva) propolis....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Zelim ti kao i svi brz oporavak i kao i Aleksandar , predlazem ti da skines zavoje. Ja sam prosle godine otklizao u krivini ( vozio sam biciklu , a mislio da vozim motor , jbg navika :jok: ) i otprilike sam se odrao kao ti i nisam nista stavljao i brze mi je proslo nego kad sam pretprosle godine isto na bicikli otklizao i stavio zavoje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Hvala svima!!

 

...zavoje jedan doktor kaze skini, ovi sto me previjali i njihov doktor kaze mora zavoj... aj videcemo za koji dan luftiram...

 

Tacno je za opremu, ono sto je bilo, kaciga, rukavice i pojas odradili svoje maksimalno, a sad sto je bila vrucina bar za jaknu svima nama za nauk - iako teoriju znamo!

 

Inace i ako nadju tipa sa crvenim golfom on se vec dobrano istreznio, a pobegao je sa lica mesta "jer se iznervirao"... a trebalo bi da ogovara zbog onih kojima ce isto tako pastii zgodno da nas, iznervirani jer nisu brzi, malo izguraju, malo udare otpozad branikomi opusteno, ili kao ovaj moj, ne obracajuci paznju da li nemozemo da ih izbegenemo neosvetljen preko dve pune linije radi polukruzno, ili jednostavno kad mu zasmetas te omlati kolima - jer nekaznjenomoze da pobegne i nikom nista!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Izgleda da beg nakon obaranja motocikliste kod nas nije izuzetak vec praksa. Tuga sto neces imati priliku da objasnis gospodinu sa golfom gde je pogresio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Hvala svima!!

...zavoje jedan doktor kaze skini, ovi sto me previjali i njihov doktor kaze mora zavoj... aj videcemo za koji dan luftiram...

 

Zavoje si trebao da im kazes da ne stavljaju jer ti nije nista ili da ih skines odma cim si izasao ako insistiraju da stave, pusti doktore oni prate proceduru, ako sacekas par dana onda ce krasta da ti sraste sa zavojem i taman onako lepo kad se stvrdne da ti vise ne smeta ti ces da skines zavoj i da pokidas sve i onda opet zarastanje iz pocetka, skidaj to cim pre i stavljaj Jod 2-3 dana posle kad krasta bude suva mazi kantarion. Ako ti nisu to profi ocistili i nisi stavjao Jod od pocetka razmisli o ovome > kad si poslednji put primio Tetanus... Otvorena rana + asfalt = moguca infekcija........

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Kao svoju ruku da gledam pre dva meseca..bilo u zavoju ali posle par previjanja sam prestao jer je uvek vodnjavo, brze zarasta ovako bez samo pazi da ne udaris laktom o nesto jer boli ko vrag. Brz oporavak zelim a vozaca u golfu ce vec pokupiti kamion i otici..karma is a bitch.

I vruce je znam ali jaknu ne skidam posle nemilog dogadjaja0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1363 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VF 750 SABRE

Da kažem da si dobro prošao. Vidaj rane, zaceliće. A ona budala će ostati budala.

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Motocikl: 660 ccm

kao sto su ti vec rekli, ako nemas problema sa nekim striktnim kodeksom oblacenja zbog posla, skini zavoje. uz pomoc kantariona krasta ce ti se formirati mnogo pre nego tako pod zavojima. ja zbog posla i oblacenja nisam mogao da budem 24/7 u kratkim pantalonama pa sam svako jutro stavljao na oguljeno koleno tupfer sa malo kantariona i preko njega flaster samo da ga pridrzava da ne zajebem pantalone. cim se vratim kuci ja to skinem i opet namazem kantarionom. krasta se formirala za par dana, a da je to bilo kompletno i propisno previjeno sigurno bi trajalo mnogo duze. naravno, kada ti je ranjeno koleno bez zavoja moras mnogo vise da vodis racuna da ga ne zakacis, inficiras, isprljas okolinu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6351 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Nepoznajem zakonik, zanima me postoji li tacka u kojoj se posebno tretira "nepruzanje prve pomoci".

U zabarskom zakonu ovo se tretira ozbiljnije nego sam udes...narocito kad su teze povrede u pitanju.

Kakav li je to covek?

Kakav akt ekstremnog egoizma!

Gotovo sam siguran da je bio cirke, ili ima problem sa autom, ili sa dozvolom...uz sve to nema ni grama mozga, niti trunke solidarnosti. Ovakav bi preskocio preko coveka koji lezeci trazi pomoc. Kada to uzme maha, gotovi smo skroz...a izgleda da smo na dobrom putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

dobro je da je kolega relativno dobro prošo, i da skine zavoje što pre.a ovaj u golfu, on je verovatno bio pod uticajem skorašnjeg nemilog događaja, kada ni dete poznatog roditelja takođe nije stao da vidi šta je sa devojkom koju je udario. i verovatno je pomislio, što on da stane, a još ako je saznao da je oborine motorista, "samo" ugruvan i izgreban, savest mu je još mirnija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Mozda ce kolegi biti od pomoci... Imao sam slicnu scenu, takodje golf 2 (krem boje) sa bosanskim tablicama. Takodje je bio hit & run (doduse bio sam kolima a udarili su me od pozadi bez kocenja i rasturili pola auta, koji je srecom bio u voznom stanju). Na njihovu nesrecu sam ih stigao jer su rasturili kola i prokuvao im je auto posle 2Km. Cekao sam policiju 1h i 45 minuta, za to vreme su momci (vrlo pijani) pravili razne probleme, uredno sam ih prijavio ponovo policiji da hoce frku i da su me napali. Posto milicije nije bilo, njih trojica su se krili kod portira u Porse Adi do dolaska iste :) Suma sumarum, platili su stetu na licu mesta a policija kada je dosla rekla mi je doslovno "momak, imao si srece sto si ih stigao, posto su bosanske tablice sanse za naplatu stete su ti minimalne osim ako ih ne uhapsimo i tuzis ih za napad". Posto su morali na usivanje sva trojica a ujedno i debelo platili stetu, kontao sam da nije preporucljivo da ih tuzim, posle i ja nadrljam :) Tako da sam zadrzao pare, nisam ih tuzio (dobili su svoje) a naplata stete izgleda da ne funkcionise izmedju Srbije i BiH (ili ne funkcionise kako treba). Srecno sa povredama i da se brzo okrpis a za jurnjavu tih likova - probaj malo da se raspitas ili potegnes neku vezu, nece skoditi sigurno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja