Jump to content

Moto Zajednica

8. Moto GP Sachsenring, Nemacka

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4937 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Sto bi neki rekli i nije neka konkurencija u Agostinijevo vreme pa se ne racuna :)

Stvarno nije bila konkurencija, tamo neki Mike Hailwood... nikad čuo za njega. 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 589 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

To Crank nema te da iskomentarišeš. Fale tvoji komentari nije valjda da bez JL nećeš ni da gledaš trku :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sto bi neki rekli i nije neka konkurencija u Agostinijevo vreme pa se ne racuna :)

Stvarno nije bila konkurencija, tamo neki Mike Hailwood... nikad čuo za njega. 1oda.gif

 

Da da Motom to i jeste tako ali neki ovde tvrde da ni Ago nije imao konkurenciju pa .... moram da podsetim

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4937 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Sta bi za pedrosu, jel se trka sutra?

Nije on JL :zvizduk:

Bogami jeste, ima prelom ključne kosti (doduše mali) i planira da vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 589 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Sta bi za pedrosu, jel se trka sutra?

Nije on JL :zvizduk:

Bogami jeste, ima prelom ključne kosti (doduše mali) i planira da vozi.

E ako je odveze do kraja i bude u prvih 5 nikad više ništa neću ne napisati već pomisliti o njemu :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4937 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Sta bi za pedrosu, jel se trka sutra?

Nije on JL :zvizduk:

Bogami jeste, ima prelom ključne kosti (doduše mali) i planira da vozi.

E ako je odveze do kraja i bude u prvih 5 nikad više ništa neću ne napisati već pomisliti o njemu :nanana:

http://www.youtube.com/watch?v=DvZI9x8XjAA

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Не верујем да ће да пропусти животну шансу која му је дата на тацни. Возиће сигурно. Ако само изађе на стазу и остане на мотору узеће сигурно 5+ бодова. Ни скрљан нема конкуренције од 5-10. Свакако испред сваког Дукатија.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Lorenco ipak ostaje najozbiljniji kandidat za titulu iako tek treba da se operiše. Pedrosa je rovit taman toliko da ne napravi nedostižnu razliku, Markez treba još malo da nauči, a ostali su predaleko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6370 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Lorenzo je vec operisan i probudio se iz narkoze. Pedrosa ce da odluci sutra ujutro sta da radi.

Iannone se samo dobro ugruvao, nista slomljeno. Odmah posle pada na terapiju kod dr. Coste i trkanje se podrazumeva. Kaze da se sam zaznuo jer je kako rece "levom rukom podesavao kocenje, a desnom mapu motora"...ali se zeznuo pa prebacio na mod za prolazak kroz box. Sve se to desilo na nekih 150 na sat, a kada se ukljuci limitator brzina automatski pada na 60. Tocak zablokirao i cao zdravo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

To Crank nema te da iskomentarišeš. Fale tvoji komentari nije valjda da bez JL nećeš ni da gledaš trku :zdravo:

U Grčkoj sam, bio sam s decom na plaži ceo dan... ma iebe se meni za Lorenza nego sam se uplašio da će Pedrosa da utekne s titulom jer se ovaj polomio. Sad kad sam se okupao i isunčao pak mi se čini da je ovaj masakar napravio dosta uzbudljivo prvenstvo. Jes ružno reći ali kad se već desilo treba da se uživa u uzbuđenju.

Pedrosi je inače veći problem od napukle ključne kosti potres mozga koji je dobio i veliki pad pritiska. Zato su ga nosili u bolnicu da mu skeniraju lubanju. Popio je infuziju i pritisak se normalizovao.

Bradl se izjeba... drugi motor mu ima drugačiju zadnju viljušku, nije bilo vremena za adaptaciju...

 

Rossi, šta reći.. kad mačaka nema miševi kolo vode (@Nestvarni: preskoči prethodnu rečenicu)

 

A zato Espargaro... Car i Bog!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 589 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

To Crank nema te da iskomentarišeš. Fale tvoji komentari nije valjda da bez JL nećeš ni da gledaš trku :zdravo:

U Grčkoj sam, bio sam s decom na plaži ceo dan... ma iebe se meni za Lorenza nego sam se uplašio da će Pedrosa da utekne s titulom jer se ovaj polomio. Sad kad sam se okupao i isunčao pak mi se čini da je ovaj masakar napravio dosta uzbudljivo prvenstvo. Jes ružno reći ali kad se već desilo treba da se uživa u uzbuđenju.

Pedrosi je inače veći problem od napukle ključne kosti potres mozga koji je dobio i veliki pad pritiska. Zato su ga nosili u bolnicu da mu skeniraju lubanju. Popio je infuziju i pritisak se normalizovao.

Bradl se izjeba... drugi motor mu ima drugačiju zadnju viljušku, nije bilo vremena za adaptaciju...

 

Rossi, šta reći.. kad mačaka nema miševi kolo vode (@Nestvarni: preskoči prethodnu rečenicu)

 

A zato Espargaro... Car i Bog!!!

 

Ti si kralj

:lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Prognoza za sutra za Chemnitz, hladno i oblačno. Taman šta ne treba osetljivim Bridgestone gumama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3348 postova
  • Lokacija: Debrc

Sto bi neki rekli i nije neka konkurencija u Agostinijevo vreme pa se ne racuna :)

Stvarno nije bila konkurencija, tamo neki Mike Hailwood... nikad čuo za njega. 1oda.gif

 

Posebho jaka konkurencija je bila od 68 do 71-2

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja