Jump to content

Moto Zajednica

Od slavije ka fransu I obrnuto

Recommended Posts

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Cuvajte se na ovoj deonici u samom centru grada... ljudi su toliko retardirani da ne gledaju svetlosnu signalizaciju iznad trake kojom voze... dva puta sam za dlaku izbegla direktan susret sa kolima koja voze trakom gde je X za njih a strelica za mene od veterinarskog do kruznog toka...I to danas...a svaki treci dan imam takvu situaciju...

 

Ja sam mogla biti u crnoj hronici a vi na sahrani, sreca imam dobre reflekse I nekako imam osecaj da ce budala mozda da uradi...

 

Cuvajte se kolege, mnogo novih tema se otvara u hronici, ne zelim da procitam imena nekoga od vas... :wacko:

 

Sent from my Televizor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Interesantno,svaki dan tuda prolazim godinama,jos nisam imao takvih situacija,gde nalazite ovakva iskustva...jesi sigurna da ti nisi bila u suprotnoj traci...ipak si zensko...1nanana.gif

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Ja sam imala dobru volju da upozorim kolege I koleginice...

...a vas dvojica idite zafrkavajte nekoga drugog...

JA NISAM DEBIL I PREPONOSNA SAM NA SVOJE VOZACKO ISKUSTVO !!!

 

 

Sent from my Televizor

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Sada neko na nekom auto forumu pise kako neka luda riba na motoru pokusava da se ubije svaki treci dan vozeci u suprotnom pravcu.

  • Podržavam 32

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

To mi se desilo vise puta dok sam vozio kola, cekam samo kada ce da se desi dok budem vozio motor. Najgore je na spustu pred sam ulazak na Slaviju gde pri izlasku iz kruznog toka ulecu kao kamikaze u srednju traku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

zanimljivo i ja sam danas tuda kao jel ovo svi voze u pogresnom smeru, najvise mi se dojmio jedan u Seniku sa sve detetom na zadnjem sedistu, ocigledno ne samo u Bg je broj bahatih (citaj iskompleksiranih) debila i u Srbiji svakim danom sve veci, valjda se to gleda Pink pa kad mogu i anonimus voditelji, pevaljke ali i policajci van duznosti nekaznjeno u jednom danu visekratno kroz crveno sto bi tek neki bivsi seoski baja ili neki koji se i sada zaista kotira kao baja mario za isecenog motoristu vise-manje kad puj pike nema kaznjavanja :neznam::moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

To mi se desilo vise puta dok sam vozio kola, cekam samo kada ce da se desi dok budem vozio motor. Najgore je na spustu pred sam ulazak na Slaviju gde pri izlasku iz kruznog toka ulecu kao kamikaze u srednju traku.

sta ti se desilo? Da ti riba na motoru ide u susret u nedozvoljenoj traci? Jbg to je normalno, zensko je

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Stvarno ponekad preterujete u zezanju, devojka je lepo rekla da postoji problem sa bahatim automobilistima koji voze nepropisnom trakom :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Stvarno ponekad preterujete u zezanju, devojka je lepo rekla da postoji problem sa bahatim automobilistima koji voze nepropisnom trakom :neznam:

 

Izvinte cika Rajko,necemo vise.Nensy Terazije br.8,Sashac casti sta god...moramo malo da se sprdamo...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Neka Peco... ovo je Srbistan...ovde je sve moguce I dozvoljeno ;)

 

Sent from my Televizor

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako ne vozis cesto ,ili ako se ne vozis tuda cesto ,kad se nadjes u toj ulici ,pogotovo od Slavije ka Hramu ,nemas pojma sta te je snaslo .Na sve strane svetli ,guzva ,svi gledaju da se ukljuce ,pesaci ,autobusi ,tramvaji ...

 

Znate onaj prvi ,mali ,nepregledni semafor na tri cetvrtine ulice ka Hramu ? Kako sam ga pRRozujao pre neki dan ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600N Suzie-Q

Ima jedan odvratan na raskrsnici sa dr Subotica starijeg.Taman te pusti onaj kod Tirsove kad jednom u 20x ovaj donji ostane zatvoren, a ti vozis po inerciji jer znas da inace otvaraju sinhronizovano.

I ja sam ga prosisao pre par dana, sreca pa nije bio tu plavi cika na motoru...

:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ima jedan odvratan na raskrsnici sa dr Subotica starijeg.Taman te pusti onaj kod Tirsove kad jednom u 20x ovaj donji ostane zatvoren

 

+1 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Pozajmicu kamericu od drugara kako bih mogla da snimim kamikaze koje me seku svaki put kad idem u dnevnu smenu...pa cu da razmislim I o nosenju snimka u policiju... svaka dnevna smena-ista prica... uhhhhh :angry:

 

Sent from my Televizor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Sada neko na nekom auto forumu pise kako neka luda riba na motoru pokusava da se ubije svaki treci dan vozeci u suprotnom pravcu.

 

Nasmejo si me od srca jutros, baš lepo započe mi dan.

 

Nensi, pa valjda ti je jasno da treba da izbegavaš vožnju levom, odnosno srednjom trakom. Lično vozim ako već neko ide ispred mene a kao prvi retko i sa velikim oprezom. Sučeljavanje sam doživljavao nebrojeno puta, naj smešnije što sam vodio i raspravu na semaforu kod biblioteke, stojim i iza mene kolona od Autokomande a tip uporan sa one strane i na mene, odnosno nas i traži da se svi sklonimo. Kad je nekako ukapiro da je pogrešio bilo je "bem ti Beograd".

 

Cela deonica je vrlo kljakavo zamišljena i sama regulacija iz bočnih ulica nameće da vozači uđu u suprotnu, srednju traku. Iz bivše Ivana Milutinovića godinama je samo leva traka bila za levo ka Autokomandi, sad su obe i kad je gužva dve kolone kreću u levo i naravno da jedna ulazi praktično u suprotan smer. Isto tako iz Dr Subotića desno ka Autokomandi, dve trake za desno i opet jedna kolona upada u suprotan smer. Naravno ne uvek jer zavisi kad je koja traka semaforima iznad razvrstana a to se ne vidi i ne zna kad se kreće iz tih bočnih ulica.

 

Sa Slavije nikad ne ulazim u Bulevar u levu, srednju traku čak ni kad tu stoji saobraćajac jer sam i tu imao sučelice.

 

I možda naj opasnije je kod Infektivne klinike i kod Tiršove. Dolaze ljudi sa auto puta iz pravca Autokomande i skreću u levo u panici i žurbi ka bolnicama ne propisno i naravno bez migavca. Kad obilazim kolonu tu nikad ne idem već zastanem.

 

Saobraćaj u Beogradu iz godine u godinu biva sve teži i opasniji raznoraznim neadekvatnim rešenjima i praktično samo ko dobro poznaje sve smicalice može da vozi po propisu i bezbedno pa opet se natrčava na zamku jer se stalno nešto izmišlja i menja van sveta i pameti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

U tom bulevaru mi se nikada to nije desilo sto apsolutno ne znaci da Nensi nije u pravu, ali mi se to dogodilo dva puta u ulici koja ide uz Kalemegdan (Pariska i Tadeusa Koscuska). Generalno, treba konstantno voditi racuna kada su ulice sa takvom signalizacijom u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Jbg ja vozim motor iz uzivanja ali I kao prevoz do posla, a da hocu da se vozim u koloni onda bih vozila auto... jbg...neka oni koji su zaduzeni za to resavaju problem lose signalizacije ili losih vozaca koji ne gledaju ni signalizaciju ni retrovizore ni put ispred sebe...retardi!

 

Sent from my Televizor

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

I ja sam 2 x imao skoro bliski susret upravo na toj nesretnoj deonici. Završio sam to na sreću moju i njihovu elegantno, upozorio ljude i otišli u svoju traku. Pozdrav Nensi od skuter deke :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600N Suzie-Q

Pozajmicu kamericu od drugara kako bih mogla da snimim kamikaze koje me seku svaki put kad idem u dnevnu smenu...pa cu da razmislim I o nosenju snimka u policiju... svaka dnevna smena-ista prica... uhhhhh :angry:

 

Sent from my Televizor

 

Pa zar bi stvarno prijavila kolegu bajkera??? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja