Jump to content

Moto Zajednica

Hyosung RX 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Hyosung GT650R

pa tesko da ima nekog na forumu ko ga vozi, posto mi se cini da je to revizija motora... prosli rx je imao manju zadnju gumu, vecu prednju, a na ovom su 17" oba. No, sto se tice Hyosunga, marka je dosta popularna u americi i australiji, i kao sto je vec receno nije kinez nego korejac! :) Razlika je, sto geografski sto po kvalitetu! :D moj cale npr smeka da uzme novog, na rate naravno, treba mu za pecanje! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

pa tesko da ima nekog na forumu ko ga vozi, posto mi se cini da je to revizija motora... prosli rx je imao manju zadnju gumu, vecu prednju, a na ovom su 17" oba. No, sto se tice Hyosunga, marka je dosta popularna u americi i australiji, i kao sto je vec receno nije kinez nego korejac! :) Razlika je, sto geografski sto po kvalitetu! :D moj cale npr smeka da uzme novog, na rate naravno, treba mu za pecanje! :D

 

ja sam nasao u Vmoto mislim da je bg za 1800e nov sa DOCH agregatom 11kw 15ks 4 ventila..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja