Jump to content

Moto Zajednica

Subota (25 Mart) - Ocemo u voznju? :D

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
Dakle' date=' da cujem predloge gde bismo mogli da idemo :D[/quote']

evo mozda malo glupe ideje , al mozda bi i bilo pametno a i usput malo zezanja avala cisto da se proveri ono mestasce za prvi "skup"?????

a i mala voznjica :) ete vam predlog, a ako odete ja cem da vam zavidim i da cmizdrim;:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Kao sto rekoh, nazalost i subotu i nedelju imam preko dana "nepomerljive" obaveze :? , ali se nadam da cu u vecernjim casovima da se vozim, pa cemo se cuti da vas "navatam" po blokovima ako budete tu negde... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nek mi neko pusti sms na mob gde ste, ako vas ne mrzi, necu moci na net danas posle 16h i ceo weekend.

 

Pridruzicemo se ja, yoman i ivan najverovatnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Nek mi neko pusti sms na mob gde ste' date=' ako vas ne mrzi, necu moci na net danas posle 16h i ceo weekend.

 

Pridruzicemo se ja, yoman i ivan najverovatnije.[/quote']

 

Dogovoreno. Ako budemo negde svi zajedno isli, zovem te ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

sto se mene tice, ja cu mozda na usce danas popodne, bas je lep dan a meni prija reka...:)

 

..mozda da pogledam opet Krletovog tog GSXr-a 1100......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
U koliko sati i gdje je start' date=' voljan sam se pridruzziti ako me primate.[/quote'] Praviæemo se da ovo nisi napisao 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
U koliko sati i gdje je start' date=' voljan sam se pridruzziti ako me primate.[/quote'] Praviæemo se da ovo nisi napisao 8)

 

Dexter misli na onaj deo 'ako me primate', jel tako Dexteru?

 

Jos nema nikakvih planova, skupicemo se oko 12h u blokovima, pa cemo onda videti. Ako neko bude raspolozen za voznju, nek nas okrene na mob (ako ima broj nekog od nas) ili nek okrene onaj BJB broj, imate ga na glavnoj strani sajta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Danas nisam radio pa smo ja, Paun i jos jedan drugar isli smo do iskljucenja za Dobanovce da pogledamo neki motor ali smo se zadrzali svega par minuta zbog njihvog cutanja.

Da nam dan ne bi propao svratili smo do Novog Beograda i posetili radnju Guevaru. Sredjivali su nesto ali su imali bas malo izlozene robe.

Rekli su nam da dodjemo polovinom aprila jer im tada stize nova roba a ovo je valjda proslogodisnja.

Hteo sam da svratim do bloka 45 ali vec smo usli na kruzni tok kod Arene i krenuli ka auto-putu pa reko nema veze, neki drugi put.

Svratili smo i do Avale, napravili nekih 100-ak slika (tacnije 91) i bas smo se super proveli.

U povratku smo svratili i na "Tresnju" ali je tamo bas mirno, imalo je svega nekoliko pecarosa, nije sredjeno, nekako je cela okolina zapustena i mrtva...

 

Mislim da je za ovo sad oklupljanje najbolje mesto Avala.

Lepo je sredjena, ima lepih i velikih mesta gde svi mozemo da stanemo, ima i ljudi...

 

Gde se vi bili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Isli smo u voznju. Malo smo se na pocetku razvlacili ko crevca, al kad smo krenuli bilo je super. Opet smo otisli na klopu u nekoj kafani na Ibarskoj magistrali. U odlasku je bilo 10 motora, a u dolasku 12 posto su nam se pridruzili Yoman i Ivan&co :D

 

Sacu da sredim slike, pa cu ih uskoro i okaciti.

 

Bilo je do dzadza :D8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Jel mozze za nas novajlije, za sledeccu vozznju, neko konkretnije mjesto za polazak, da nebude odrednica "blokovi", possto neznam podrazumevanu lokaciju, vec da bude nesto konkretnije kao npr adresa ili GPS kordinate :lol:

Danas sam sat vremena cekao ispred "SOLA" a odgovor na sms joss cekam. :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ako je tvoj Kawa mali zeleni, video sam te i mahao ti sa sivog XX-a ali si samo produžio... Bilo je par motora u tom momentu u blizini, trebao si samo da pridješ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Isli smo u voznju. Malo smo se na pocetku razvlacili ko crevca' date=' al kad smo krenuli bilo je super. Opet smo otisli na klopu u nekoj kafani na Ibarskoj magistrali. U odlasku je bilo 10 motora, a u dolasku 12 posto su nam se pridruzili Yoman i Ivan&co :D

 

Sacu da sredim slike, pa cu ih uskoro i okaciti.

 

Bilo je do dzadza :D8)[/quote']

 

Potvrdjujem! :D

Super eqipe, dobra voznjica, lepo popodne...i prijem!

Hvala momci....hmm,i devojke naravno!! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Ovakav:

W0CvN_image3589og.th.jpg

Sta vrjedi kad ja ne vidjeh tebe-vas. :(

Gdje? od svih motora od 12-13h prosao je samo jedan crno-zuti "naked" ka gradu kroz j.g.str. i sreo sam na parkingu u 62-63-em jedan ktm kome se radio acculator, i nessto jos pored njega, crveno, al se ne sjeccam ssta....

Vise srecce drugi put, mozzda vecc sutra :wink:

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: N.Bg-Zemun
  • Motocikl: Honda ADV-350 , BMW R1250RT

ja sam kasno zavrsio sa poslom,poslao sam SMS na BJB mob ali nista od odgovora tako da sam otisao u voznju solo,malo mi je krivo sto mi niko nije odgovorio pa makar i da je gotovo sa voznjom.ali o.k. bice druge prilike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

E ljudi, izvinite zbog tih neodgovorenih SMS-ova. Taj BJB mob drzim u jakni, a sam aparat je praistorijski i nema vibraciju, tako da nisam osetio kad su poruke stigle. Cak ne prepoznajem ni melodiju, kad nas je Peca zvao pola minuta sam ostale pitao sto se ne jave na mob (a zvonio je meni u jakni) :D

 

Evo i mog moba od sad, za svaki slucaj - 064-127-54-34.

 

Izvinjavam se jos jednom svima! :)

 

Dkk, ti si bio na pravom mestu, al nesto ranije, jer smo tada bili kod Igorove garaze u bloku 61, Nesha je menjao ulje na Sukijevom BMW-u, a Ivica je menjao gumu... Dosli smo oko 13h u Solo, cini mi se. Steta sto nisam video SMS na vreme. Al nije strasno, ima dana za mejdana :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

SSta da se radi, na forumu je pisalo "skupljamo se oko 12" te ja sstr :shock: berski u 15 do 12 se nacrtah na doticcnoj lokaciji i strpljivo cekah do pola jedan. Onda se provezoh krug po 62-63-45-44-45, te opet strpljivo cekah na odredisstu do nekih 13:15 :lol:

nakon druge poruke neodgovorene i sunca koje neumoljivo krenu dolje :? ka horizontu ja ne mogah visse cekati te se dadoh u :biker:

Staa da se radi, bilo je jacce od mene, visse nisam mogao ccekati.... :wink:

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

najzad sam video gde je taj Solo ali uzalud, naravno. Oko 22.30 nista tamo nije radilo sem nekih mini pizza. Dodise, preko puta bloka, isped grilla Zvrk (dva, cini mi se), bejahu parkirana cetiri motora, dva za jurnjavu i dva za teren mislim, jedan od terenaca bese Africa u standardnoj kombinaciji boja, ostale nisam stigao da "pohvatam" u prolazu. Neko od Novobeogradjana iz blokova sa foruma ili..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja