Jump to content

Moto Zajednica

ENDURO RUTA 4 PLANINE (u najavi )

Recommended Posts

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

A i ako ne bude snega na blato računajte sigurno, jer ipak, to nije leto pa da je sve isušeno.. I nemojte ovo shvatiti kao da vas odgovaram od puta, već se samo treba pripremiti.. Kako kaže ona izreka - "Hope for the best, prepare for the worst"...

A zna se da je najbolja priprema trening, zato svi vi koji planirate da idete, sedite na motor i pravac prvo blatnjavo brdo u okolini ;D I ja sam ubedjen da ce biti blata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

  Nije problem blato, sneg, temperatura itd.. Dzaba svog lepog vremena kada kao i po obicaju dodje tri coveka. Sve

blato se moze preci ako ima dovoljno ljudi (ili jedan quad koji te vuce ;D).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

LJudi ova ruta nije cross varijanta, za iskljucivo takve motore , od Kraljeva do Kopaonika ima ovom rutom oko 120 km , od tih 120 km ima oko 30 km

makadama i to preko planine Stolovi .

Sve ostalo je asfaltni put preko planina oko 90 km , moze se zaobici i ovaj makadam i terati asfaltom ali mislim da nije fora u tome a zasto objasnicu.

Kao prvo makadam je izuzetnog kvaliteta ,kamenita tvrda podloga sumnjam na neko blato,kao drugo ovo je ruta 4 planine a ne 3, kao trece tu su ludi konji , i kao cetvrto tih dana planina Stolovi beli se i mirise od procvalih narcisa .

I kao peto 3 maj pa nek smo zivi i zdravi mozemo jos dva tri puta ove godine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Ja sam isto zainteresiran, ako budem mogao ići, evo me ( ako me primate ) ;)

Meni paše svaki put, makadam ili asfalt, sasvim svejedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Ja sam isto zainteresiran, ako budem mogao ići, evo me ( ako me primate ) ;)

Meni paše svaki put, makadam ili asfalt, sasvim svejedno.

  Cuj ako me primate,dolaziiii  negde procitah da ti je Vrnjacka Banja ostala u lepoj uspomeni pa ponovi dozivljaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Naboli ste datum....svaka vam cast :o ;D Em Mitrovica, em cu tada verovatno biti u Aziji....a voleo bi da idem, ta ruta je fantasticna, znam jer sam rodjen u Kraljevu :D Moze li da se uskladi datum, Skup u Mitrovici je po tradiciji jeedan od najboljih i mnoooogo ce ljudi ici na njega. Ako se ide u aprilu, mozda vi` se i ja pridruzim, a bilo bi fenomenalno da se cela ruta poveze sa obilaskom manastira Studenice (put do manastira je planinski, pun krivina, a kvalitetan asfalt, idealan za bajkove ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

U velikoj vecini slucajeva klijentela koja ide na ovakva putovanja ne zavisi previse od skupova. Tako da samo treba voditi racuna o metereoloskim prilikama. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

U velikoj vecini slucajeva klijentela koja ide na ovakva putovanja ne zavisi previse od skupova. Tako da samo treba voditi racuna o metereoloskim prilikama. :)

 

U velikoj vecini,ali od onih koji bi sigurno isli trojica su iz Sremske Mitrovice,a za "organizatora" nisu ludi konji,nego divlji konji,neko bi mogao da pomisli da se ponasaju kao ljudi!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Iz Mitrovice nas ima 8. Mozemo otici tamo bilo koji dan kada otopli, a susret u Mitrovici je samo jednom godisnje.

 

Taman usput da se nalijem  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

LJudi nisam znao da ce ova ruta pobuditi ovoliko interesovanje ,opravdano se bune ljudi iz  S.Mitrovice da je jedan pa ajde ali ovako treba razmisliti

Posle S.Mitrovice je Umag a posle Umaga  Sabac iiiiiiiiiiiiiii  jel moze posle Sapca ili 10 maja kad je i Umag.

 

Molim vas javite se svi vi sto ste ucestvovali u uvom postu pa da remiziramo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja mogu uvek, ali ti kazem: koji god datum da odaberes javice se ovde vise ljudi koji bas tad ne mogu. Iz iskustva, to se radi tako sto kazes datum, pa ko moze, moze. Skupovi su svakog vikenda, ne zaboravi. Svako mora za sebe da odluci sta mu je vaznije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Pa Vi ostavite vikend za skupove a idite u toku nedelje  ;D

E u toku  nedelje se radi da se nesto zaradi jer imati motor i ponesto uz motor dosta kosta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

U velikoj vecini slucajeva klijentela koja ide na ovakva putovanja ne zavisi previse od skupova. Tako da samo treba voditi racuna o metereoloskim prilikama. :)

 

U velikoj vecini,ali od onih koji bi sigurno isli trojica su iz Sremske Mitrovice,a za "organizatora" nisu ludi konji,nego divlji konji,neko bi mogao da pomisli da se ponasaju kao ljudi!!!

 

 

Trecina ljudi koja bi isla i ovde su se javili nece ici zbog Mitrovice! A cilj je da se izabere datum koji je najprihvatljiviji za najveci broj ljudi. Koji je to datum? Slazem se, odlucice vremenska prognoza. I ne vredjajte konje  :-X;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

U velikoj vecini slucajeva klijentela koja ide na ovakva putovanja ne zavisi previse od skupova. Tako da samo treba voditi racuna o metereoloskim prilikama. :)

 

U velikoj vecini,ali od onih koji bi sigurno isli trojica su iz Sremske Mitrovice,a za "organizatora" nisu ludi konji,nego divlji konji,neko bi mogao da pomisli da se ponasaju kao ljudi!!!

 

 

Trecina ljudi koja bi isla i ovde su se javili nece ici zbog Mitrovice! A cilj je da se izabere datum koji je najprihvatljiviji za najveci broj ljudi. Koji je to datum? Slazem se, odlucice vremenska prognoza. I ne vredjajte konje  :-X;D :D

 

Jel se ovo na mene odnosi?Ja sam ta koja je reagovala na "ludi konji"!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

onda nisi bio u planini po kisi. Ne smeta to da li sam mokar ili ne vec sto 3/4 motora nece biti u stanju da ide uzbrdo. Ne treba velik nagib i duboko blato. Druga stvar je da je motor preko 160 kg neupravljiv, ide gde hoce nizbrdo. Govorim o terenima koje sam prosao, na Kopaoniku nisam bio, ne mislim da je tamo bitno drugacije. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Ja mogu da idem za Kopaonik  pocetkom i sredinom i krajem maja relativno mi je blizu .

Budite uvereni da kad god mi se jave makar dva tri pustolova sacekacu ih ugostiti , otpratiti  i ako nesmetam vrlo rado otici sa njima.

 

Oticu prvi put 3 maja kao sto je dogovoreno ko moze da dodje neka doje ko nemoze neka dodje u drugoj turi za nedelju , dve tri kad se dogovorimo

a i ovi iz prve ture ako im se svidelo mogu da ponove dolazak i omasove drugu turu.

Grupa koja ide 3 maja (smatraju mnogi mala) prenece na forumu svoje utiske , ukoliko su oni pozitivni automatski ce se omasoviti druga tura sto bi i bio cilj .

Ukoliko u prvoj turi bude decijih bolesti ispravice se u drugoj .

Smatram da sam ovim ostao dosledan prvobitnom dogovoru i zadovoljio drugu stranu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ja mogu da idem za Kopaonik  pocetkom i sredinom i krajem maja relativno mi je blizu .

Budite uvereni da kad god mi se jave makar dva tri pustolova sacekacu ih ugostiti , otpratiti  i ako nesmetam vrlo rado otici sa njima.

 

Oticu prvi put 3 maja kao sto je dogovoreno ko moze da dodje neka doje ko nemoze neka dodje u drugoj turi za nedelju , dve tri kad se dogovorimo

a i ovi iz prve ture ako im se svidelo mogu da ponove dolazak i omasove drugu turu.

Grupa koja ide 3 maja (smatraju mnogi mala) prenece na forumu svoje utiske , ukoliko su oni pozitivni automatski ce se omasoviti druga tura sto bi i bio cilj .

Ukoliko u prvoj turi bude decijih bolesti ispravice se u drugoj .

Smatram da sam ovim ostao dosledan prvobitnom dogovoru i zadovoljio drugu stranu.

 

 

E tako se radi. Kazes lepo ko bude mogao da dodje nek dodje... Lepo je danko gore rekao, nas je prosle godine od 15 zavrsilo 2., ali smo imali ideju, volju

i vremena da odemo u voznju, makar i sami isli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

Nema vise izgovora,moze datum da se pomeri eventualno dan-dva ako budu bas neke jake kise inace ostaje kako je dogovoreno,ode tema u pet strana a nismo jos ni otisli.Odredjen je datum ko bude dosao DOBRODOSAO ko ostane kod kuce citace ovde kako nam je bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8

@wawaka:

 

Ako bi i ja došao 3. Maja, ima li negde neki parking gde je bezbedno ostaviti auto i prikolicu za vikend (više me brine prikolica), jer bi ja tako došao na 'start' ... A gore možemo kod mene u vikendicu, smeštaj nije uopšte problem može da spava 12 ljudi komotno i to bez guranja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

@wawaka:

 

Ako bi i ja došao 3. Maja, ima li negde neki parking gde je bezbedno ostaviti auto i prikolicu za vikend (više me brine prikolica), jer bi ja tako došao na 'start' ... A gore možemo kod mene u vikendicu, smeštaj nije uopšte problem može da spava 12 ljudi komotno i to bez guranja...

Nebrini ima garaza prazna i sve ti je pod kljucem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja