Jump to content

Moto Zajednica

ENDURO RUTA 4 PLANINE (u najavi )

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Planiram jednog vikenda na prolece iz Kraljeva otici na Kopaonik preko cetiri planine centralne Srbije : STOLOVI (1324m) GOC (1124m) ZELJIN (1785m)

KOPAONIK (2017m).

Ruta :  KRALJEVO-ZICA-STOLOVI-KAMENICA-GOC-PLES-JOSANICKA BANJA-KOPAONIK Povratak: KOPAONIK-JOSANICKA BANJA-USCE-BOGUTOVAC-KRALJEVO.

Deonica je dugacka oko 250 km.

Putevi na ovim deonicama su od asfalta i makadama , kad kazem makadam podrrazumevam da se tuda mogu kretati i djipovi, predeli su izuzetni pogotovu

po makadamu planine Stolovi .

U odlasku civilizacija je ogranicena na kasikicu ,srecu se i krda divljih  konja koje je covek nekada davno pustio u planinu i o njima vise ne vodi racuna,

trave i vode imaju u izobilju pa se u planini i zdrebe tako da su nastale i generacije koje nisu ni videle coveka.

 

Ocekujem pitanja i sugestije , i naravno da mi se neko prikljuci.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Meni je ovo iscrtao. PlanPlus nema ucrtan put od  Od Zice do Brezne, ostalo bi trebalo da je ok.

Majstor Kvarisa i ja smo zainteresovani. Na koliko planiras put?

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Nema ucrtan najbolji i najlepsi deo puta Zica-Kamenica preko Stolova e zato je ucrtan u mojoj glavi ,steta sto je prilicno kratak oko 40 min voznje

naces ga na vojnim kartama .

Stolovi su za mene najlepsa planina nije vlazna ni toliko sumovita , puna brezovih suma i narcisa poslacu slike ,do nje se stize tako sto se preko puta manastira Zice krene uz istoimenu recicu u planinu ,put je prostran makadam penjanje 10-15 minuta a onda , ma da ne opisujem videces slike.

 

Planiram u stvari bitno mi je da otopli i da bude vikend ,bilo bi dobro da se noci na Kopu pa sutra odmorni i svezi kucama,zato ko ima neki smestaj

ili zna gde ga ima i koliko kosta neka se javi bitno je da samo ne deru.

 

Drago mi je sto ste zainteresovani , slede slike sa Stolova

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

I ja sam zainteresovan za put,samo reci datum kad budes odlucio da znam zbog posla da se menjam jer radim i vikendom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Farbash,Kvarisa,laki,Duh ...........bice nas  idemo kad otopli i nista na brzinu skup u Kraljevu oko 11h polazak u 12h na Kopu smo oko 18h s tim

da se ne juri nego uziva u prirodi .

Na Kopu klopanje ( ja nosim prasence ) i spavanje ,sutradan ispavani i odmorni kuci.

 

Sve imam u glavi samo mi je spavanje na Kopu nepoznanica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

putevi po Stolovima

 

Izvini za Off-jel` to KLX?Ako jeste,aj reci mi od koliko je kubika i kako si zadovoljan sa njim-moze i na p.p..

P.S.Koje gume koristis za takve voznje-po razlicitim podlogama?

Pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Ma platicemo normalno ,nego ja ne volim avantyru oko spavanja nego sredicemo i to ,evo covek kaze Rtanj zvacu pa cemo videti

Satori za sada ne jer ce smanjiti masovnost a i u prolece je planina hladna.

klx 650  45 ks  93  prezadovoljan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Ma platicemo normalno ,nego ja ne volim avantyru oko spavanja nego sredicemo i to ,evo covek kaze Rtanj zvacu pa cemo videti

Satori za sada ne jer ce smanjiti masovnost a i u prolece je planina hladna.

klx 650  45 ks  93  prezadovoljan

Da ne gajimo  iluzije, ko nije u stanju da spava u satoru jos manje je sposoban da vozi off road 250 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

U pravu si ja sam vise za sator u nekoj sumi.A imamo i vrece sa spavanje pa nece biti hladno.A sto se tice masovnosti to je oko 5-6kg mislim da treba poneti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

bez obzira gde se dogovorimo da prespavamo na takav put nije pametno krenuti bez vrece, jednom mi je gotovo zatrebala na Fruskoj Gori.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Mislim da sada sledi razvodnjavanje i kada dodje trenutak za put bice nas jako jako malo. Iskustvo govori da je to pravilo (Kvarisin put na Kop, druzenje na Ceru).... Nacelno smo se dogovorili, temu treba aktivitrati za dva meseca i OTICI TAMO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

Ja planiram na prolece da idem na Zlatibor tamo imam rodjenu sestru tako da je smestaj obezbedjen.Tako i da ovo propadne ja svakako idem na neki off road

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja