Jump to content

Moto Zajednica

Moto pesacki skup u Šidu

Recommended Posts

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Kakvi bre hejteri...? O čemu vi pričate?

Nije ovde nikom žao 500din, pa potrošim x5 toliko goriva da dođem, obrnem par tura pića drugarima, sigurno mi nije žao para...

Al stvar je principa.

Ti meni koji dođem subotu popodne koji ću ostati par sati naplatiš isto ko i onom što će da spava i jede.

Ja ne idem na skup da bih jeo, jedem i kod kuće.

Ne idem na skup zbog bajate muzike 1000 puta slušanog benda, već zbog društva.

Kažem, imaš troškove, normalno, naplati ulaz simbolično, 100din, a onom ko hoće kamp mesto i hoće klopu, naplati.

Pre svega zbog vas kao moto kluba, da neko nema utisak da niste domaćini nego biste samo da zaradite njima (znam da je to skoro ne moguće) i više će vam ljudi doći...

 

Aj uzdravlje 1zdravo.gif

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Uh bre...citam i ne verujem sta citam...

Jel i ja sad treba da se bunim sto sam kao zenski vozac platila ulaz a nigde ga ne placam? 0stabre.gif

 

Na skupove ide onaj ko voli takvu vrstu provoda/druzenja/ nacin zivota...

Ja nisam okoreli bajker, cak kazu i da sam fenserka, tu i tamo slusam rok muziku...ali ja na skup idem jer se tamo osecam svojom.

Osecam se kao medju porodicom, gde se niko nece naljutiti ako ga gurnes, prospes pice ili ne znam ni ja...1aha.gif

Lokacija kampa je bajkovito lepa (nebo kao u bajci...cak sam i zvezdu padalicu videla), pasulj je bio pun pogodak,dorucak PRAVI- kobaje i pljedze da oporave bagru od subote uvece, osvetljenje u kampu 1care.gif , u sumi muzika nije bila preglasna ali sam zato ja bila 1lol.gif...

Skup u sidu je bio fenomenalan, domacinima hvala na gostoprimstvu...vidimo se i sledece godine 1moto3.gif (nije mi zao onih 4oo dindzi)...

 

Ko ne voli ili mu nesto smeta, neka uzme pare i potrosi ih negde drugde...a ja..ja znam gde cu biti ...sa svojim prijateljima (moto porodicom) na skupovima i dogodine 1zdravo.gif

 

I mnogi moji drugari su se pitali zasto ond ne bi ostavili motor ispred skupa, usli kao pesaci, platili manje i resili problem...ako neko dolazi na jedno popodne po meni je i to ok...a ko noci...i sam zna kakvo je dobro jutro upuceno od strane mk sid...kafica...dorucak...i vanilice mmmmmmm 1ooo.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Koja tema,zivopisna... Kao i svaka prepiska na zadatu temu : ja u klin-ti u plocu!

Jedino sto sam morao da googlam da vidim sta znaci hejter,hejtovati... He,he,he...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

nensy nevredi da pises, nikada nece razumeti.

Neka vec jednom neko napravi sa svim tim sto spominju besplatnim ovim onim a mi cemo doci kod njih na skup pa posle na komp pa da kritikujemo kako je bilo lose ozvucenje, pivo neodbovarajuce temperature, puno komaraca.... ma naci cemo neku manu garant.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Eto,ne vredi... Ja u klin- ti u plocu,plocu,plocu... Ovde se cita samo sta kome odgovara. Druga misljenja nisu pozeljna... Stvar je da ulaz bude za sve isti : motorom ili peske- 400 din.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Bravo Nensy,ali dzaba..Kladim se da od svih koji su ovde komentarisali nisu u zivotu organizovali moto-skup,jer da jesu,drugacije bi pisali..Dali su svesni koliki su to troskovi..Konkretno moj klub sprema tradicionalno dva kazana,kazana,srneceg gulasa i jedan kazan svadbarskog kupusa..Dakle dve srne i oko dvadeset kila mesa za kupus..Bina 1700e...Rok grupe,dozvole od MUP-a a i recimo banalna stvar WC...Da se iznajmi jedan plasticni wc kosta 50e na dan..Pa o cemu da pricamo...Doduse pravi Bajkeri budu na skupu dan ili dva za razliku od ostalih koji dodju da budu vidjeni..A najlepsa stvar je kad pada kisa..Tad dolaze samo pravi Bajkeri..Ostali se ne voze..Bio sam u BGD-u na otvaranju sezone..Nisam video da je nesto bilo dzabe..Da komentarisem necu..Ko zeli da se uveri u nase gostoprimstvo 9,10 i 11.08.2013, deveti moto skup MK.Stisi Orlovi na Srebrnom Jezeru..PS...U Sidu je bilo super...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Uh bre...citam i ne verujem sta citam...

Jel i ja sad treba da se bunim sto sam kao zenski vozac platila ulaz a nigde ga ne placam? 0stabre.gif

 

Na skupove ide onaj ko voli takvu vrstu provoda/druzenja/ nacin zivota...

Ja nisam okoreli bajker, cak kazu i da sam fenserka, tu i tamo slusam rok muziku...ali ja na skup idem jer se tamo osecam svojom.

Osecam se kao medju porodicom, gde se niko nece naljutiti ako ga gurnes, prospes pice ili ne znam ni ja...1aha.gif

Lokacija kampa je bajkovito lepa (nebo kao u bajci...cak sam i zvezdu padalicu videla), pasulj je bio pun pogodak,dorucak PRAVI- kobaje i pljedze da oporave bagru od subote uvece, osvetljenje u kampu 1care.gif , u sumi muzika nije bila preglasna ali sam zato ja bila 1lol.gif...

Skup u sidu je bio fenomenalan, domacinima hvala na gostoprimstvu...vidimo se i sledece godine 1moto3.gif (nije mi zao onih 4oo dindzi)...

 

Ko ne voli ili mu nesto smeta, neka uzme pare i potrosi ih negde drugde...a ja..ja znam gde cu biti ...sa svojim prijateljima (moto porodicom) na skupovima i dogodine 1zdravo.gif

 

I mnogi moji drugari su se pitali zasto ond ne bi ostavili motor ispred skupa, usli kao pesaci, platili manje i resili problem...ako neko dolazi na jedno popodne po meni je i to ok...a ko noci...i sam zna kakvo je dobro jutro upuceno od strane mk sid...kafica...dorucak...i vanilice mmmmmmm 1ooo.gif

post-21769-0-51155500-1369406593_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Bravo Nensy,ali dzaba..Kladim se da od svih koji su ovde komentarisali nisu u zivotu organizovali moto-skup,jer da jesu,drugacije bi pisali..Dali su svesni koliki su to troskovi..Konkretno moj klub sprema tradicionalno dva kazana,kazana,srneceg gulasa i jedan kazan svadbarskog kupusa..Dakle dve srne i oko dvadeset kila mesa za kupus..Bina 1700e...Rok grupe,dozvole od MUP-a a i recimo banalna stvar WC...Da se iznajmi jedan plasticni wc kosta 50e na dan..Pa o cemu da pricamo...Doduse pravi Bajkeri budu na skupu dan ili dva za razliku od ostalih koji dodju da budu vidjeni..A najlepsa stvar je kad pada kisa..Tad dolaze samo pravi Bajkeri..Ostali se ne voze..Bio sam u BGD-u na otvaranju sezone..Nisam video da je nesto bilo dzabe..Da komentarisem necu..Ko zeli da se uveri u nase gostoprimstvo 9,10 i 11.08.2013, deveti moto skup MK.Stisi Orlovi na Srebrnom Jezeru..PS...U Sidu je bilo super...

Da li vi ljudi uopste citate sta pise, niko ovde ne trazi nesto da bude dzabe, nego malo neki red da postoji.

Sad mi drago sto nisam PRAVI bajker, nego sAmo OBICAN bajker.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Naravno da se trudimo da postoji neki red.Zato i pravimo flajere sa programom za sva tri dana a i na forumima se pise..Kad sta se desava,kad je defile i najvaznije kad pocinje rucak da bi ljudi mogli da se organizuju..U petak uvece je vecera..U subotu oko 14-16h je rucak i u nedelju je dorucak..Naravno sve je gratis..E sad desava se da neko zakasni na rucak a to je inace veliki problem za organizatore,koliko spremiti, jer se nikad ne zna kolika ce posecenost da bude..Ali i to nekako resavamo...Uz ulaznicu se uvek i daje neki poklon za uspomenu...Uglavnom se trudimo da budemo dobri domacini i da svi odu zadovoljni..Ko je bio kod nas zna kakvo je gostoprimstvo..Ko nije, moze da proba...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ne mogu da verujem da se ljudi ovoliko ispisaše oko jednog najobičnijeg predloga. Aman ljudi ko voli nek izvoli jebo 400 kinti a i pešake. Nije ni njima lako dođu vide kako ima lepih motora kako se ljudi lepo druže i onda odu kući da pate. Važno je da se mi vidimo popričamo popijemo neko piće oduvamo glavu od svakodnevnih obaveza napunimo baterije i opet u ponedeljak Jovo nanovo. Aj živeli :goodluck::cirka1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja