Jump to content

Moto Zajednica

Namerno čukanje ispred skupštine

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

@ bugsy, kazi mi koji motor vozis, da te slucajno ne promasim kada te sretnem na ulici, zbog onog "stariji covek 45 god" :-)

BMW S1000RR :BJB2:

Šalim se naravno za motor. Već piše da vozim crni CBR1000RR 2005 god :)

A pod to stariji sam mislio na osobu koja ima iskustva za volanom a ne neki žutokljunac :D

Nisam znao da ste kao žene toliko osetljivi na godine :D

 

Izvini Betmene nisam te prepoznao :zvizduk:

Hahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaaha :D

Pre neki dan sam gledao ova zadnja 3 dela. Ubo si ko cipelom u govno :D

 

Šta se bunite, pa reče Bagzi da nije reagovao jer je u pitanju bio stariji čovek. Da je bio neki mlađi ko zna šta bi bilo.

Tačno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Hahaha, nemojte tako- matoro, a 45 god. Dame te generacije imaju sasvim lijepu mašinu pod haubom :D

Nego, Loshmi ima pravo,da se to rješava.

Bugsy, vodi se italijanskom poslovicom- Madona perdona, pero jo no (Bogorodica prašta, ali ja ne) :D

magaretu ostaviti uspomenu na mili mu dogadjaj. Pošto je vjerovatno svojim drugarima već ispričao kako je zajebao nekog glupog bajkera, neka ima i dokaz na prednjoj, eventualno zadnjoj strani auta, a poželjno je i sa njegove lijeve, odnosno desne strane da ima vidljiv trag kontakta sa bejzbolkom... =)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Ljudi, to sto mu savetujete bi mu verovatno savetovali i cale i keva "pusti budalu, vazno je da je sve ok.... "itd, ali kako? Kako oprostiti? Kako da covek ne popizdi na kolicinu idiota u ovoj zemlji? Kako da ne popizdi na drzavu, na ove....... necu da se palim sad, pa da ih nazivam svakako, ali mislim na ove u uniformama. Dokle bre ta nepravda?

Meni obili kucu u selu i videli me kako nailazim sa srpom u rukama i sa krvavim ocima, pobacali tu starudiju koju su ukrali i zapalili preko njive. Odem u policiju, ovaj me pita "sta nedostaje?" Ja kazem "nista, posto su pobacali sve i pobegli", onda me inspektor pita "pa sto si doso?" Tim recima.

Ovde postenom coveku ostaje samo da se drogira ili da dozivi nervni slom.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

U bre koliko matoraca na forumu :ups: Bugsi, batali cimanje i oprosti. Trebaće ti to jednog dana. :zdravo:

Kasno, izveštaj/uviđaj je napisan a proces gonjenja pokrenut pre nego što sam postovao na forumu.

 

Hahaha, nemojte tako- matoro, a 45 god. Dame te generacije imaju sasvim lijepu mašinu pod haubom :DNego, Loshmi ima pravo,da se to rješava.Bugsy, vodi se italijanskom poslovicom- Madona perdona, pero jo no (Bogorodica prašta, ali ja ne) :Dmagaretu ostaviti uspomenu na mili mu dogadjaj. Pošto je vjerovatno svojim drugarima već ispričao kako je zajebao nekog glupog bajkera, neka ima i dokaz na prednjoj, eventualno zadnjoj strani auta, a poželjno je i sa njegove lijeve, odnosno desne strane da ima vidljiv trag kontakta sa bejzbolkom... =)

Ne bih mogao fizički da povredim nekoga TOLIKO starijeg :D

Ali ne mogu bez griže savesti nekoga tako poremećenog da ostavim na ulici bez neke pravne bitke.

 

Ljudi, to sto mu savetujete bi mu verovatno savetovali i cale i keva "pusti budalu, vazno je da je sve ok.... "itd, ali kako? Kako oprostiti? Kako da covek ne popizdi na kolicinu idiota u ovoj zemlji? Kako da ne popizdi na drzavu, na ove....... necu da se palim sad, pa da ih nazivam svakako, ali mislim na ove u uniformama. Dokle bre ta nepravda?

Meni obili kucu u selu i videli me kako nailazim sa srpom u rukama i sa krvavim ocima, pobacali tu starudiju koju su ukrali i zapalili preko njive. Odem u policiju, ovaj me pita "sta nedostaje?" Ja kazem "nista, posto su pobacali sve i pobegli", onda me inspektor pita "pa sto si doso?" Tim recima.

Ovde postenom coveku ostaje samo da se drogira ili da dozivi nervni slom.

Slažem se. Ne mogu da zažmurim. Ne ostaje nam da se drogiramo i flipnemo, već da uradimo nešto po tom pitanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Izvini bugsy za off

Ćili, tako i mene tip udario na parkingu, istina-samo mi ulubio vrata, koja sam ispravio sa dva precizna udarca dlanom, ali ja mu našao tablicu, i odnesem u policiju,a kreten me pita koja ješteta, ja objasnim, a on meni isti odgovor kao tebi- što si doš'o?!

E kad me juče taj isti kreten zaustavljao na motoru zbog neispravnog migavca (pretpostavljam), dobio je samo srednjak i mahanje... Pa nek me goni jajara :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: H Novi
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Druze, motor je dobro a ti jos bolje i zato batali kretena sto se tvoje potere tice... vec ce taj naleteti negde nekom a gotovo sam siguran da je u pitanju pandur.

Baš ga zato i treba ganjati još više ako je pandur :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Baš ga zato i treba ganjati još više ako je pandur :takoje:

Ako je pandur, a takvo ponasanje smrdi na policiju, nema apsolutno nista niti od pravde, niti od osvete bilo kakve vrste (osim ako si bas lud, ali tako lud da sigurno ne bi bio prisutan na internet forumu).

 

E kad me juče taj isti kreten zaustavljao na motoru zbog neispravnog migavca (pretpostavljam), dobio je samo srednjak i mahanje... Pa nek me goni jajara :D

Druze, veruj mi, nisi ga bas mnogo zajebo.... Gubitak posla bi bio prava mera.

 

Mislim da su pametni ljudi za ovakve situacije smislili poslovicu "Naljutio se kmet na selo, pa odseko sebi k....c 0namigivanje.gif.

Bugzy, zakljucavaj ti ovu temu blago meni, cita ovo i kurta i murta, pa onda u akciju..... kakvu god.

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Bugzy, zakljucavaj ti ovu temu blago meni, cita ovo i kurta i murta, pa onda u akciju..... kakvu god.

Zasto bih zakljucavao? Neka je. Ovo nije neka preterano ozbiljna tema. Ja sam se odlucio da pokusam legitimnim putem da dodjem do pravde. Uspem, super. Razocaram se, ok pokusao sam i iskustvo vise :)

 

Ma nije plavac 100% mahao bi znackom,imaju marku,boju vozila i 2 slova mogu da ga nadju za cas.

Mislim da u svakom slucaju mogu lako da ga pronadju i da ce tako biti uradjeno :)

 

 

Sent from my iPad2 using Tapatalk HD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

A kao i kod naših mezimaca, snaga bez kontrole je ništa :)

 

БРАВО!!! :takoje: Ретко паметна реченица задњих недеља на форуму!!! БРАВО!!!

не заборави да:

 

"Снага кладе ваља а ум царује!"

 

А старији господин (мојих година 1hmm.gif), па појавиће се он пре или касније и то кад се најмање надаш.

Пошто си горе цитираном реченицом показао да си зрела особа, не сумљам у тебе! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

БРАВО!!! :takoje: Ретко паметна реченица задњих недеља на форуму!!! БРАВО!!!не заборави да: "Снага кладе ваља а ум царује!"А старији господин (мојих година 1hmm.gif), па појавиће се он пре или касније и то кад се најмање надаш.Пошто си горе цитираном реченицом показао да си зрела особа, не сумљам у тебе! ;)

Hvala kolega :)

 

Hahahaha, zar je moguće da će svi da mi zamere tu rečenicu/lapsus :D

Izvinjavam se svima koji su starija gospoda :)

Kao što sam rekao pod stariji gospodin sam mislio na osobu koja je bila u mnogo situacija u saobraćaju, ali izgleda da kao i u životu i u saobraćaju neki ne prevaziđu pubertet.

 

Ja se više vodim rečenicom da trenutak kada prestaneš da poštuješ neprijatelja je trenutak kada si izgubio :)

A sada i da se pojavi moram da držim distancu jer bilo kakav pogrešan potez sa moje strane se sada tumači kao odmazda. Pošto je to isto na meni sproveo taj gospodin jednostavno ne želim da budem isti kao on.

 

ma nije on pokazao da je zreo nego da prati pirelli reklame :P1nanana.gifhttp://lmgtfy.com/?q=power+is+nothing+without+control+pirelli

:jee::lol:

Mislim da si na korak od super slogana za Pirelli. Nije da on u vožnji zreli već da na motoru ima Pirelli ili tako nešto :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Strašno je to što se desilo, ali je dobro što nikakvih posledica nije bilo. Ja ne znam kako bih postupio u tom trenutku, zavisi od toga kakav mi je dan do tada bio i u kakvom sam ja raspoloženju kada se to desilo. ali svakako da je daleko od prijatnog. moje je mišljenje da si ti jako dobro postupio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Strašno je to što se desilo, ali je dobro što nikakvih posledica nije bilo. Ja ne znam kako bih postupio u tom trenutku, zavisi od toga kakav mi je dan do tada bio i u kakvom sam ja raspoloženju kada se to desilo. ali svakako da je daleko od prijatnog. moje je mišljenje da si ti jako dobro postupio.

:)

To je izgleda velika razlika kod mene u odnosu na druge vozače u saobraćaju. Meni svaki tren vožnje na motoru popravlja raspoloženje tako da je to veliki razlog moje blage reakcije :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ljudi, to sto mu savetujete bi mu verovatno savetovali i cale i keva "pusti budalu, vazno je da je sve ok.... "itd, ali kako? Kako oprostiti? Kako da covek ne popizdi na kolicinu idiota u ovoj zemlji? Kako da ne popizdi na drzavu, na ove....... necu da se palim sad, pa da ih nazivam svakako, ali mislim na ove u uniformama. Dokle bre ta nepravda?

Meni obili kucu u selu i videli me kako nailazim sa srpom u rukama i sa krvavim ocima, pobacali tu starudiju koju su ukrali i zapalili preko njive. Odem u policiju, ovaj me pita "sta nedostaje?" Ja kazem "nista, posto su pobacali sve i pobegli", onda me inspektor pita "pa sto si doso?" Tim recima.

Ovde postenom coveku ostaje samo da se drogira ili da dozivi nervni slom.

 

ahahahaha

izvini Cili, riknuh zamalo od ovog tvog (crnog) humora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Svaka čast na reagovanju, ja ne znam bilo bi sigurno on ili ja već mi kuva u stomaku!

Kao što kaže u jednom super filmu: "First learn to use this..." :)

first-learn-to-use-dot_clink_large.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Hahahaha, zar je moguće da će svi da mi zamere tu rečenicu/lapsus :D

Izvinjavam se svima koji su starija gospoda :)

 

Ја ти нисам замерио и мени не треба да се извињаваш. Истина је да ја имам 41 пуну годину а мене истина никад није увредила. Онај, са твоје стране погрешно протумачени, смајли значи - читај: "Како време брзо пролази..."

 

Е сад, да ли друге вређа... :neznam:

 

Кад сам ја имао 20-ак и за мене су ти људи били старије чике... :lol::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

ahahahaha

izvini Cili, riknuh zamalo od ovog tvog (crnog) humora.

E moj Mile, sve tako bilo od reci do reci 1lol.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ја ти нисам замерио и мени не треба да се извињаваш. Истина је да ја имам 41 пуну годину а мене истина никад није увредила. Онај, са твоје стране погрешно протумачени, смајли значи - читај: "Како време брзо пролази..."

 

Е сад, да ли друге вређа... :neznam:

 

Кад сам ја имао 20-ак и за мене су ти људи били старије чике... :lol::takoje:

Hehe, čak ti se i broj postova poklapa sa godinama u ovom trenutku :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Svaka čast na reagovanju, ja ne znam bilo bi sigurno on ili ja već mi kuva u stomaku!

Kao što kaže u jednom super filmu: "First learn to use this..." :)

first-learn-to-use-dot_clink_large.jpg

Da verovatno bih pokušao i glavom da ga udarim!!!:grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Da verovatno bih pokušao i glavom da ga udarim!!!:grr:

Nadam se da u DNK nemas bosanske gene inace bi mu to bilo poslednje :-p

 

 

Sent from my iPad2 using Tapatalk HD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja