Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Pegaso 650

Recommended Posts

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Aprilia Pegaso GA 1992 godiste,652ccm i po saobracajnoj 32 kW. Registrovan do 13.07.2013. Promenjene gume krajem prosle sezone, presle do 1000km. Heidenau K76. Zamenjene plocice i kociono ulje prosle sezone,pre 2000km. Ulje zamenjeno pre 2000km, kupac dobija 3 L ulja i svecicu za sledecu zamenu. Motor ima H&B rol barove, nosace bocnih kofera, 12V uticnicu, povisen vizir, automatski podmazivac lanca, kofer od 44L, tank torbu, Uz motor dajem i sprej za lanac, rezervnu unutrasnju gumu. Prosle sezone zamenjen frajlauf,lanac bregaste,akumulator i zadnji disk. Pali bez problema, potrosnja u gradu oko 6.5L/100km.Cena 1199eura i nije fiksna. Nema nekih mana osim estetskih, mehanicki u jako korektnom stanju.Ja nisam primetio potrosnju ulja,tj oko 100-200ml sam dolio za preko 2000km, Vozio me veselo i do Kosovske mitrovice i nazad, uzduz i popreko po Srbiji i nigde me nije ostavio. Prodajem ga jer mi je sad takav posao da nemam vremena za putovanja. 0642018453 Milospost-2891-0-64689100-1368018473_thumb.jpgpost-2891-0-88072800-1368018494_thumb.jpgpost-2891-0-75774500-1368018529_thumb.jpgpost-2891-0-43893900-1368018550_thumb.jpgpost-2891-0-47138200-1368018576_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Niko, nista?

Da probamo ovako

Cena 1149 e

Bez zamena

Ako ga ne prodam javljam se sledece godine u ovo vreme da prijavim koliko sam presao. Motor ima brembo kocnice,pancirna creva i usd viljusku. Noviji Pegaso-i nemaj tu viljusku i kocnice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Imaju, imaju. Imao ja Pegasa 3'98, sa USD vilom i Brembom. USD nestaje kasnjie oko 02-03 kad ova dobija ubrizgavanje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Ma na to sam i mislio, kad su izbacili rotax agregat i ubacili minareli,tad su prestali da stavljaju brembo i usd. Izvini sto sam pod "noviji pegasoi" mislio na mladje od tvog. Nije da je tvoj mator...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Zaboravio si da napišeš da ima i štitnike za šake. sa tim, realno, samo u dodatnoj opremi i novim gumama ima oko 400-500 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Mimo svega toga stvarno ok prevoz. Zahvalan,zabavan,pouzdan i interesantan. Fabricki ide sa lepom opremom, jos sam i ja nesto dodao,taman da se skocka lep motobicikl.

Cena

1049 e

Volim cudne cifre

Moze da se vozi sa A1 kategorijom. Za male pare motor koji vam nece brzo dosaditi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Necu kao svi da ispravan motor prodajem u delovima, da bih zaradio tri dinara vise. Bolje jednog bajkera da usrecim i da se slatko vozi nego da kupusam motor koji pali,radi,ide!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

@ Uroš: napisao čovek :)

 

Tvoj bajk ide jako dobro i dobar je to prevoz ali sam se iznenadio pre svega što ga prodaješ ali budući da znam u koju si sada gužvu uleteo sa poslom bilo bi šteta da motor bleji u tvojoj garaži kada je već spreman za sezonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ima li stvarno toliko KW, koliko stoji u saobracajnoj, ili je malkice navijen?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Ima oko 50 konja to bi trebalo da je oko 36 kw

A u saobracajnoj pise 32 kw sto je dobro zbog kategorija. Ide jako slatko, tih 50 konja je iz kvalitetne ergele

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Tek sad videh oglas, znaci definitivno si presao u kapitaliste :D Zaboravio si da napomenes onu slabu sirenu sto imas, sto trnu zubi :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

996e

Motor dzabe stoji,nije valjda da treba i dzabe da ga dam?

Nemam kad da ga vozim od posla,radim 18 sati dnevno. Motor radi i treba mu samo gorivo za put oko sveta. Evo ja prvi rezervoar punim do vrha!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Beograd

Bolje da neko kupi ovog Pegaso-a, nego da mu ja dam Vespu za njega i da tražim da mi doplati tri glave! :takoje:

 

Za ove novce, odlična kupovina.

 

Da nemam kombinaciju za jednu lepšu, bolju i skuplju mašinu, opet bi Student i ja trgovali! :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Vidi ga najbrzi vesparos u gradu!

Sta uzimas,domija 500 SM?

Sedim ispred kancelarije i gledam u aprilju i razmisljam sta ce mi bolje? Meni se dopada,jako slatko ide, daleko je od generalne. A ljudi nece da ga uzmu ni dzabe da ga dam. Sto bih ga ja davao u bezcenje pa da dodajem jos XY para da uzmem nesto drugo? Teram ga ovako i uzivam.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Karburatori ustelovani,ocisceni kod Bokilica.

Motor se vozi jednom u tri dana.

Motor sa sredjenim frajlaufom,novim lancom bregaste koferom,tank torbom...za 950e! Nit ga vozim nit imam kad...

Il da ga prodam il da ga parcam u delove...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Aj da ja pohvalim posto gazda ocigledno ne stize od posla. Masina isla na Kosovo i nazad, nije ni stucnuo nigde, lepo ide, lepo radi, lepo pali i jos 930 evropskih....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja