Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem protektore za kolena

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Ovakvi protektori na netu kostaju 1000din, ali u kompletu.

 

 

 

 

Meni trebaju samo za kolena pa ako ima neko da proda neka se javi...

Jesu jeftini i na njima pise KTM, ali mi se ne svidja taj razmak izmedju stitnika cevanice i kolena..pogledaj ti jos neki model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

druze, ja ih kupio pre dve godine i prosle godine sam na kepijadi izgubio bas te za kolena i veruj mi da mi u opste nije zao sto se to desilo! Ako kupis ovo racunaj da si dzaba bacio 1000 din! Potrazi neke bolje protektore, jesu 3-4 puta skuplji ali ce ti bar sluziti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Jesu jeftini i na njima pise KTM, ali mi se ne svidja taj razmak izmedju stitnika cevanice i kolena.

 

Hvala Vam na savetima.

Kod ovih drugih je manji razmak, mislis da je mnogo veliki razmak, sto ti se ne svidja?

 

druze, ja ih kupio pre dve godine i prosle godine sam na kepijadi izgubio bas te za kolena i veruj mi da mi u opste nije zao sto se to desilo! Ako kupis ovo racunaj da si dzaba bacio 1000 din! Potrazi neke bolje protektore, jesu 3-4 puta skuplji ali ce ti bar sluziti!

Posto si ih vec imao, stite li makar od vetra i hladnoce?

 

Meni treba ovako nesto ali samo za kolena, makar da stite od hladnoce koliko toliko (sinoc sam se vracao iz Obr i bilo mi je malo hladno po kolenu i cevanicama, pa mislim da bi ove dobro dosle). A nebi kupio u kompletu jer imam jaknu sa svim protektorima. Prodavac je iz Rume pa mozda se provozam da ih vidim uzivo, ako su neki plastikaneri i lose uradjeni bolje ne uzeti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

i ja sam mislio da ih koristim kao zastitu od vetra ali ne vrede!!! Losa plastika los sundjer i veliki razmak izmedju cevanice i kolena! Ako ti treba samo za zastitu od vetra kupi wondstop protektore i oni su oko hiljadu-dve din, mislim da ih ima u pegazu ali i u ostalim radnjama za motoopremu. Ne znam kakve su ove noprenske zastite sto je predlozio kosooki ali sigurno bolje rade posao nego ti kineski ktm protektori. A mozda bi trebao da razmislis i o moto pantalonama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ja imam ove iz luisa i zadovoljan sam, ali jedino valjano rade posao kada se stave direktno na kozu. Bas sam u subotu vozio motor predvece posle kise, a preko njih sam imao vrlo tanke pantalone i bilo mi je vrlo prijatno toplo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

http://www.louis.de/...tnr_gr=20019224

 

Pazari ovo, bez greske su.

 

Ja sam se isto ložio da kupim ove dok ih nisam probao juče. Čini mi se da je mnogo ograničenije i neudobnije kretanje u njima u odnosu na skuplje koje nemaju razmak između kolena i cevanice (npr http://www.louis.de/...tnr_gr=20019221 ).

 

Naravno ovo ne mora da znači da su loše, samo zavisi za šta ti trebaju. Ja sam tražio neki kompromis, da postoji korektna zaštita koja se uz to i lako stavlja i udobna je. Ovako mi se čini da mi je lakše obući moto pantalone za neku vožnju po putu ili uzeti ove skuplje baš za offroad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja