Jump to content

Moto Zajednica

Malo pomoci i informacija o Hondi CBR900

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Situacija je sledeca drugari,u pregovorima sam za jednu Hondu Cbr900 koju sam nasao na oglasima.

 

E sad nisam nikada vozio takav motor,pa me zanima misljenja i iskustva ljudi koji su imali taj model.Zanima me SVE.

 

Ovo je konkretan primerak motora koji me zanima http://www.polovniautomobili.com/oglas3258804/honda_cbr900rr/

 

Ako moze sto pre i sto vise informacija,hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Ako ovde ne nadjes sve sto te interesuje ... http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/19604-cbr900rr-fireblade-1992-1997/

 

Pa gde ga taj ofarba u crveno bas? Obavezno se uveri u kakvom je stanju! Meni nesto bas na izgled i ne odise ocuvanoscu koliko je moguce sa obzirom na god. Opet,koliko para toliko ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ako ovde ne nadjes sve sto te interesuje ... http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/19604-cbr900rr-fireblade-1992-1997/

 

Pa gde ga taj ofarba u crveno bas? Obavezno se uveri u kakvom je stanju! Meni nesto bas na izgled i ne odise ocuvanoscu koliko je moguce sa obzirom na god. Opet,koliko para toliko ...

Procitao sam sve iz te teme.Navodno on ga je kupio bez maski,pa je maske naknadno farbao i montirao.I ja imam isti takav utisak da neodise bas ocuvanoscu,lanac i lancanici pri kraju,nema migavce,gume su punoletne...

 

Koliko moze da vredi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

kod nas su malo pojake cene cbr-ki... Preko su 929 i 954 koliko kod nas ove 900rr iz 94-95. Pise da je za kes dogovor, ako pod tim misli da spusti nekih 400e onda je realno ili opet ako mu gurate neki auto u dobru cenu znate i sami sta radite. Prekontrolisite da li je motor kriv, da li je sta vitalno vareno i ispravljano sve ostalo je potrosni materijal.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: pozarevac
  • Motocikl: Honda cbr 929 rr

agregat ako je odrzavan verujem da je dobar,i da za te pare(kad i jos spusti cenu :) ),ne verujem da moze da se nadje bolji...mada ovo farbanje i ova boja ne ostavljaju neki utisak pedantnog odrzavanja. Najbolje opet da vidis i probas,proveris....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: pozarevac
  • Motocikl: Honda cbr 929 rr

kod nas su malo pojake cene cbr-ki... Preko su 929 i 954 koliko kod nas ove 900rr iz 94-95. Pise da je za kes dogovor, ako pod tim misli da spusti nekih 400e onda je realno ili opet ako mu gurate neki auto u dobru cenu znate i sami sta radite. Prekontrolisite da li je motor kriv, da li je sta vitalno vareno i ispravljano sve ostalo je potrosni materijal.

preko mozes za 500 eura manje da nadjes te modele,i onda platis prevoz,carinu i ostalo i bude skuplje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja