Jump to content

Moto Zajednica

TDM vožnje i okupljanja

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Dejane

 

Ne zbunjuj već zbunjenu masu!

 

Ako ima interesenata za pomenutu rutu ajde da vidimo koliko? Ipak je potrebna neka organizacija za pomenutu rutu koja bi se vozila Subotu i Nedelju.

 

Uzimajući u obzir sve pomenute pauze krenuli bi u Subotu izvezli već deo rute odnosno Dunav sa obe stane, prespavali u Beloj Crkvi i sačekali kupače i kupačice u Nedelju u popodnevnim satima zajedno nazad za Beograd.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 431 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Nama odgovara ova rumunska tura ajde da padne neki ozbiljniji dogovor. do sutra.Severian je isao ovim putem i prespavao je u nekom lepom gradicu u Rumuniji pa mozemo da vidimo i tu varijantu sa spavanjem u Rumuniji.Ajde izjasnite se pa da do sutra uvece znamo na cemu smo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

 

Bela Crkva preko Rumunije

 

1. bobbra & Vesna

2. drilling & Nina

3.

 

 

 

 

Ostali kojima ova kombinacija ne odgovara mogu u Nedelju do Bele Crkve pa se vidimo na kupanjcu 1moto3.gif

 

Detaljan plan vožnje i smeštaja postavljam u toku večeri 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 431 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Brzotrz imas samo jednu tetku ,mala ti familija,a tetka iz Klagenfurta sto je bila bleda i sto je kasljucala nju si zaboravio. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 431 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Brzotrz da ti posaljem telegram da ti je umro teca Boban da bude uverljivo ako ne dodjes na sahranu izbacicu te iz testamenta .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Bela Crkva - Banat
  • Motocikl: MT-09 TRACER

Pozdrav ljudi 1zdravo.gif

Ovo mi je leglo "ko budali samar" jer nikako da se resim i da stupim u kontakt sa vama. Koliko vidim iskusni ste vozaci, sto ja nisam, imam iskustva ali za vas sam cist amater. Imam zarku zelju da se vozam sa vama al" ... probicu led. Ovaj put se vidimo u BC. Evo par slika od danas za odabir "plaze"

 

Vracevgajsko jezero

dsc0463.jpg

 

dsc0464.jpg

dsc0467.jpg

 

sljunkara

dsc0472.jpg

 

gradsko jezero - kod jedrilicarskog kluba

dsc0477.jpg

 

gradsko jezero - glavna plaza

dsc0481.jpg

 

pa birajte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ko rasteruje, ja ga bas ohrabrujem :hej:

Nisu pauze tako strasne (osim ako se ne upisas u gace od konstantnog smejanja) :takoje:

 

Rado bi krenuo, mozda se pridruzim u voznji i produzim za BGD. Ipak, ne obecavam nista, sustizu me obaveze, pa se za sada necu turiti u spisak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

Ja sam na spisku za nedelju iz Bgd. Nzm hoce li jos ko da ide. Ako ide nek se javne da formiramo organizovanu grupu za pravljenje pauza.1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 431 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Brzotrz ako treba i Buci cu da posaljem telegram,napisacu vam i opravdanje.Teletina ispod saca ce ipak lakse da se organizuje nego jedna ovako dobra tura.Ne zelim da vrsim pritisak na tebe da ides ali ako ne ides nemoj da pomislis da mi je namerno izletelo pred Sanjom ono za onu tvoju bucanu sto si se hvalio pre neki dan.Posto ih imas vise pa ne znas na koju mislim to je ona crnka sa isturenim grudnim odeljenjem za koju si izjavio citiram tvoje reci da ti je otvorila oci u bludu i razbludu.Nije moje da se mesam ali razmisli ti malo bolje pa se polako spakujte i da palimo kod Causeska.U nekoj pauzi cemo i mi da nadjemo neku teletinu tako da neces ostati uskracen za klopu.doduse i ja i Milenko smo manekenski gradjeni pa ne sumnjaj u nas osecaj za dijetalnu hranu.Ako se Sanja joguni javi se i nju cu da ubedim jer mi je njen Buca svasta ispricao.Zato se vi lepo spakujte pa sa nama na put,da se ja slucajno nesto ne izlanem pa kazem nesto sto ne treba :P:P.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1217 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET4 150 (16. dvotočkaš)

Rekoh ja, dobro je ako krenete pre prve pauze, a kolko vidim bice ih najmanje dve!

 

Pajjo, mi, kao sto vidis, ne vozimo. Mi u stvari pauziramo izmedju nekoliko kratkih pauza

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 431 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Evo moj broj mobilnog ko dolazi u Belu Crkvu da se dogovorimo gde cemo na kupanje 063-233-133 Boban.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

Evo moj broj mobilnog ko dolazi u Belu Crkvu da se dogovorimo gde cemo na kupanje 063-233-133 Boban.

 

Oko koliko ste planirali da budete u Beloj crkvi? Da organizujem pauze :zvizduk: Zao mi je sto ne moyemo da krenemo sutra 0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja