Jump to content

Moto Zajednica

razmatranje kupovine honde hornet

Recommended Posts

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Brcko

Pozdrav clanovi. Gledao sam neke motore da kupim i naisao sam na jedan prihvatljim mi u svakom pogledu. Pocev od cjene pa nadalje, godista izgleda itd. U pitanju je Honda Hornet 900. Interesuje me sve vezano za taj motor, ponasanje na putu, odrzavanje, brzina isplativost ulozeno dobijeno? Unapred zahvalan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dosta toga ima na forumu isčačkaj. Moj subjektivni osećaj je - vozim se za sve pare- i za grad , i za put (udoban) i za brzu vožnju i za laganicu po gradu(upravljiv), za sada ga ne menjam! A ti polako, neznam šta si vozio ali nećeš zažaliti što se peformansi tiče, za stanje naravno, moraš sam da vidiš!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

brzina isplativost ulozeno dobijeno?

 

Šta ti ovo znači? Misliš da radiš neki posao sa motorom, i da od njega zarađuješ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Brcko

mislim pod tim ulozeno dobijeno da li vredi tih para kooliko kostaju misleci na to da nema nekih velikih mana i ulaganja. da nema neku boljku da se mora malo malo pa popravljati. a ovo sto se tice brzine negdje sam procitao da je motor veoma agilan i lepo se ponasa na cesti pa me interesuje i taj dio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Brcko

Dosta toga ima na forumu isčačkaj. Moj subjektivni osećaj je - vozim se za sve pare- i za grad , i za put (udoban) i za brzu vožnju i za laganicu po gradu(upravljiv), za sada ga ne menjam! A ti polako, neznam šta si vozio ali nećeš zažaliti što se peformansi tiče, za stanje naravno, moraš sam da vidiš!

 

procackao sam sve po forumu i po onom sto sam citao mislim da je vise nego dobar motor. mada ima vise opisa o hornetki 600 vec o 900. sto se tice vozenj svasta sam vozikao po malo nista se nije dugo zadrzavalo od sportaka i enduro pa cak malo i full cross-a. a sad da mi je malo duze staze da kad uzmem da ne prodajem odmah.

interesovalo me misljenje jos ljudi i koliko do sada vidim da motor kupi pohvale. hvala na informaciji

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova

Dosta toga ima na forumu isčačkaj. Moj subjektivni osećaj je - vozim se za sve pare- i za grad , i za put (udoban) i za brzu vožnju i za laganicu po gradu(upravljiv), za sada ga ne menjam! A ti polako, neznam šta si vozio ali nećeš zažaliti što se peformansi tiče, za stanje naravno, moraš sam da vidiš!

 

procackao sam sve po forumu i po onom sto sam citao mislim da je vise nego dobar motor. mada ima vise opisa o hornetki 600 vec o 900. sto se tice vozenj svasta sam vozikao po malo nista se nije dugo zadrzavalo od sportaka i enduro pa cak malo i full cross-a. a sad da mi je malo duze staze da kad uzmem da ne prodajem odmah.

interesovalo me misljenje jos ljudi i koliko do sada vidim da motor kupi pohvale. hvala na informaciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

Znam da kod 600-tke cesto puca blok motora kod nosaca ali nzm da li je ta situacija i kod 900-tki, mada to se najcesce desava zbog tockarenja :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Brcko

Znam da kod 600-tke cesto puca blok motora kod nosaca ali nzm da li je ta situacija i kod 900-tki, mada to se najcesce desava zbog tockarenja :moto3:

 

onda se ja ne bojim za to jer ne planiram tockariti niti znam :) hvala na ovoj informaciji da znam i taj podatak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Da ti prenesem utiske iy 3 godisnjeg druzenja sa Hornetom 900. Vozi se lako kao 600 a ide kao 1000. Nema nesto puno konja ali su ti konjici upotrebljivi u malim obrtajima sto motoru daje eksplozivnost prilikom startovanja. Max. brzina je 230 ali na 200 postaje nepodnosljivo zbog vetra.Motor nema nekih mana,ne kvari se,delovi prosecno skupi kao i za svakog japanca. Zahteva dobre gume i dobrog vozaca (iskusnog). Jedino sto je neophodno da se promeni u odnosu na fabriku jeste siri upravljac. Sve ostalo je sminka a za njega imas sminke koliko hoces,citaj=koliko imas para. Moja preporuka !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Imao sam do sada 5 kom Horneta 900 i bio jako zadovoljan ,jedina slaba tacka zastita od vetra i zadnji deo rama ,agregat proveren neunistiv od 900rr-a,evo ti slike nekih od mojih bivsih pozz

post-2239-0-36374400-1362697496_thumb.jpgpost-2239-0-01425800-1362697483_thumb.jpgpost-2239-0-54601200-1362697466_thumb.jpgpost-2239-0-09764300-1362697453_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Brcko

Imao sam do sada 5 kom Horneta 900 i bio jako zadovoljan ,jedina slaba tacka zastita od vetra i zadnji deo rama ,agregat proveren neunistiv od 900rr-a,evo ti slike nekih od mojih bivsih pozz

post-2239-0-36374400-1362697496_thumb.jpgpost-2239-0-01425800-1362697483_thumb.jpgpost-2239-0-54601200-1362697466_thumb.jpgpost-2239-0-09764300-1362697453_thumb.jpg

 

mozes li mi pojasniti ovaj dio sa "zadnji dio rama". sta se zbiva s njim? a to sto se tice vjetra i ne ocekujem jer sam toga svjestan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 581 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Imao sam do sada 5 kom Horneta 900 i bio jako zadovoljan ,jedina slaba tacka zastita od vetra i zadnji deo rama ,agregat proveren neunistiv od 900rr-a,evo ti slike nekih od mojih bivsih pozz

post-2239-0-36374400-1362697496_thumb.jpgpost-2239-0-01425800-1362697483_thumb.jpgpost-2239-0-54601200-1362697466_thumb.jpgpost-2239-0-09764300-1362697453_thumb.jpg

 

Prvi crveni je sad kod mene. Kad sam ga kupio bukvalno dok sam se dovezao iz Batajnice do NS sam stekao utisak kao da ga vozim godinama. Do sad se nikad tako lako nisam navikao na neki motor. Upravljiv i lak za vožnju, po gradu se lepo vozi napolju takođe malo je frka ako ga poteraš zbog vetra ali čuo sam da vizir malo pomogne. Nemam ga dugo ali za sada sve reči hvale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja