Jump to content

Moto Zajednica

nokia x6 16gb

Recommended Posts

  • motoras, 2362 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Prodajem telefon nokia x6 16 gb. Telefon je kod mene od 25. 11. 2011. Kupio sam ga polovnog sa 30 minuta razgovora,a ja sam ga koristio samo 5 minuta. Samo sam ga probao. Kupio sam ga iskljucivo zbog navigacije i interneta i samo sam ga za to i koristio. Imam drugi telefon koji koristim za razgovor i za slusanje muzike. Kupujem "jabuku" pa mi je ovaj sad visak. Telefon je maksimalno ocuvan. Tek po neka tackica na poklopcu. Ekran perfektan. Sve radi. Ima ubacen Garmin koji sam opet koristio svega 15-20 puta. Najvise sam koristio telefon za surfovanje preko wi fi-ja. Slike cu okaciti veceras kad se dokopam kompa.

Jos da dodam da je kamera odlicna. 5 mp, Carl Zeiss optika,ima blic,video zapis je ok,ima stereo zvucnike... Nema memo karticu vec ima 16gb memorije...

70 €

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2362 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Aktuelno i dalje. Jos me drzi zelja da promenim telefon...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2362 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Evo da malo aktiviram oglas. Prodaja telefona nije bila u opticaju preko leta,ali nabasao sam na krauzere za Bmw-a,nasao sam novi telefon pa treba kesa. U medjuvremenu sam izbacio Garmin i ubacio Ovi mape. Telefon je idalje super ocuvan. Cenu spustam na 60.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2362 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Da osvezim oglas i da dodam da telefon radi na sve mreze... Danas isprobano... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja