Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

E gledali ga moji , kazu ekstra film, ja na zalost nisam bio kuci  :-[

Inace u poslednje vreme sam gledao nekoliko nemackih filmova i svi su super odradjeni, mnogo bolje nego holivudsko djubre. Bas sam zavoleo evropsku kinematografiju.  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

nemacka medicina je najbolja medicina ;) imaju i francuzi i rusi odlicne filmove. a i u holivudskim filmovima ima mnogo jako kvalitetnih, samo sto su ispali iz mode jer su "bajati".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Najgori film je Američki. Čim film nije Američki znači da je pravljen sa oskudnim budžetom pa pošto para nema za efekte, bes, lažni glamur i ostale Američke poremećenosti onda je obavezno da autor ponudi kvalitet. Svi sem Amerike nemaju para za bacanje proizvodnjom šunda već snimaju najkvalitetnije stvari koje imaju.

 

Najveću štetu što Amerikanci proizvode bofl upravo trpe njihovi filmovi koji su kvalitetni. Nažalost, u odnosu na ukupnu proizvodnju kvalitet je sve ređa pojava.

 

Američki film - retko koji valja. Bilo koji drugi film - teško da ne valja jer smo naučili na Američke pa je sve ostalo odlično.

 

Osnova nekvalitetnog Američkog filma je nedostatak ideje, mašte i kreativnosti, umetnost je zamenila propaganda radi nametanja Američkih vrednosti, realnost fikcija da su Amerikanci Bogom dani da najbolje rasuđuju šta je dobro a šta ne uz naglašenu potrebu da reaguju po svetu kako im se prohte zato što su umislili da sem njih niko drugi za tako nešto nije sposoban.

 

Što se Američkog sna tiče: se..m im se u ton film. :P

 

Isključujem se zbog govora mržnje.  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Najgori film je Američki. Čim film nije Američki znači da je pravljen sa oskudnim budžetom pa pošto para nema za efekte, bes, lažni glamur i ostale Američke poremećenosti onda je obavezno da autor ponudi kvalitet. Svi sem Amerike nemaju para za bacanje proizvodnjom šunda već snimaju najkvalitetnije stvari koje imaju.

 

Najveću štetu što Amerikanci proizvode bofl upravo trpe njihovi filmovi koji su kvalitetni. Nažalost, u odnosu na ukupnu proizvodnju kvalitet je sve ređa pojava.

 

Američki film - retko koji valja. Bilo koji drugi film - teško da ne valja jer smo naučili na Američke pa je sve ostalo odlično.

 

Osnova nekvalitetnog Američkog filma je nedostatak ideje, mašte i kreativnosti, umetnost je zamenila propaganda radi nametanja Američkih vrednosti, realnost fikcija da su Amerikanci Bogom dani da najbolje rasuđuju šta je dobro a šta ne uz naglašenu potrebu da reaguju po svetu kako im se prohte zato što su umislili da sem njih niko drugi za tako nešto nije sposoban.

 

Što se Američkog sna tiče: se..m im se u ton film. :P

 

Isključujem se zbog govora mržnje.  >:( >:(>:(

Meni su mnogo predvidljivi... kag god neki drugi novi gedam skoro 80%desavanja znam unapred... jednostavno bezveze...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Sinoc na "Top Gear-u" bio onaj glumac (*em li ga kako se zvase-igrao u rimejku filma "Italian Job") i kao najavljuje neki njegov nov film...

Pta ga ona budala iz Top Gear-a (sto mrzi motore) o cemu se radi, a on kaze: "Igram policajca kome ubijaju porodicu, pa se onda svetim"!

A budaletina ga (kroz fazon naravno) pita: "Cekaj, pa zar takav film nije snimljen do sada...bar jedno 100 puta"!  :D :D :D :D

 

Novi filmovi se zasnivaju 80% ispred zelenog platna...sve ostalo se zavrsava u post-produkciji! :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Loznica,Srbija
  • Motocikl: MZ ETZ 251

e Picasoo hvala ti za IMDB  ;)

A ovo što Vuja reče za američki film - potpuno se slažem.

Jedan od očitih primera njihove predvidljivosti i jeftine simbolike je efekat ''cigareta-je-u-ruci-negativca''. Ne znam da li ste primetili, ali u novijim američkim filmovima naglašavanje devijantne crte nekog negativca obavezno se postiže time što mu režiser ''uvali'' pljugu međ' prste. Dakle, čim vidiš pušača - bež' koliko te noge nose.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

E a najveca glupost Holivudske megaprodukcije je da u svakom, ali svakom filmu kada neki od glumaca pominje telefonski broj, obavezno prva tri ili cetiri broja su 5555... :D :D

I to se ponavlja godinama unazad!?

Navodno su objasnjavali producenti da takav broj ne postoji nigde u USA pa je(kao) to zbog zastite telefonskih brojeva...Nije-nego-"Sijo mi ga Djura" sto bi rekle babe  ::) ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

ma piju, puse, nose dugacke kose i brade, voze motore i hotrode... ma svi mi znamo ko su negativci i od kog treba bezati - naravno od onih koje ameri proglase za pozitivne (u nasem slucaju panduri i b92 m'slim ono urban brate tipovi)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Izvinjavam se ali ne mogu da nadjem temu koju sam postavio o ukradenom MZ-u, u cemu je problem?  ???

Zakljuceno je da je nadjen,,,  ::) ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Jedva sam dočekao da obrišem tu temu jer smo čuli da je motor nađen. Smeta mi i ona druga, i nju bih sa uživanjem brisao samo nemogu, još nema motora.

 

A ti sad reci da motor nije nađen i da sam bezveze brisao, a? :o :o :o

 

Da li je motor nađen ili ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

decko je na fejsu objavio da je motor nadjen,ali nije dao nikakve pojedinosti pa ne mogu da prenesem nista precizno. zato ti mikac javi sta ako znas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Šta god bilo sa motorom kajem se što sam obrisao temu a da se nisam pre toga čuo sa Milančetom.

 

A imam razlog.

 

Iskren da budem sramota me. Forum je javna stvar, uspostavili smo kontakte sa inostranstvom i na šta to liči da imamo ovakve teme? Sa jedne strane mora da postoje dok se motori ne nađu dok sa druge ne bih voleo da crvenim zbog budala koje su poštenom čoveku ukrali motor.

Em me nerviraju što su ukrali još i da brukaju sve nas pred svetom baš je previše.

 

Pa jebi ga sad, ako nije nađen vratićemo temu i teramo dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Mozda je moja greska, Nisam nesto sedao za kompom. a telefon mi je bio nedostupan neko vreme. Super ako je nadjen, javicu detalje kada se cujem sa Brankom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja