Jump to content

Moto Zajednica

Samsung Galaxy Nexus 16gb

Recommended Posts

  • Hronicar Svakodnevnice, 97 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Brod i to onaj prekookeanski :D

Prodajem svoj fon, nije sa mreže skidan flashovani čipovi i te fore. Star 4 meseca. Kupljen u Švabiji. Od mana ima sam malih ogrebotinica oko ulaza za punjač i sluški, ali jbg to je normalno kod skoro svih telefona sa sličnim placiranjem tih ulaza. Otključan bootloader i rootovan mada mogu vratiti na stock varijantu, ali nema smisla barem po meni. Uz njega dajem 4 futrolice (providna, crna, plava, ljubičasta), držač za auto (nov) , punjač za auto (nov), sluške sam pocepao, original kutija je tu i punjač naravno. Ko zna šta je Nexus linija zna kakav je ovo fon. Cena je 280e sve đuture 064 2 89 89 98 Dule Uvek volim da kažem šta je razlog prodaje, a to je prilika da uzmem Nexus 4. Novi Sad za razgledanje i kupovinu. Poz Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Beograd

Mene više interesuje gde si i po kojoj ceni našao Nexus 4?! :hej:

 

Pošto planiram u naredna dva, tri meseca da menjam SGS2 za neksusčića. :D

 

Može i na pp odgovor! Kod nas videh da ih Telenor ubacuje u ponudu ali po BEZOBRAZNOJ CENI!

 

Koliko pričitah, napolju, konkretno u Nemačkoj, simfree može da se nađe za cirka 420€.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronicar Svakodnevnice, 97 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Brod i to onaj prekookeanski :D

U švabiji od ortaka oko 450e traži pa ćemo se cenjkati, jako ih je zaje8ano naći , ako ovaj ne prodam onda na leto ga tutnem na ebay pa ću videti šta ću. <br /><br />Sent from my Galaxy Nexus<br />

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja