Jump to content

Moto Zajednica

CBR 600 RR 2004 ili GSXR 600 K4

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Splet okolnosti me je doveo do odustajanja od predhodnog modela....tako da je nova dilema izmedju ova dva..

Zamolio bih sve koji mi mogu pomoci da naprave neku paralelu izmedju ova dva modela tipa-udobnost,gabarit,performanse itd...

Hvala unapred svim bajkerima!:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

F4i eh......duga prica.......

I meni je suzuki ko lutka....mada po gumama se vidi da je teran sve po rubu :care:

 

Nisam jos u potpunosti odustao od F4i ali ima ima ih malo na oglasima u sport verziji i tesko je naci neku dobru...

Ova dva modela jesu malo skuplja ali su zato i 2,3 godine mladja...

Znam razliku izmedju sport i super sport motora tako da mi je to jasno...

Ali ako bi neko mogao nesto da napise tacno za ova dva modela,misljenja,stavovi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Pa mozda je vlasnik silovao mashinu......pa agregat nije u najboljem stanju :stabre:

Mada suzuki je to :moto3:

A jel su ove gume istrosene,mislim jel bih morao da ih menjam kada bih ga kupio?

Ja bih rekao da bi trebalo

 

P.S Joj i meni je k4 lepsi

 

Jel moze neko da mi napise molim Vas nesto o udobnosti oba motora,kvalitetu,potencijalnim manama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 908 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Aj vidimo se za mesec dana kada budes otvorio temu "a jel ovaj ili ovaj" :D

 

Jel ti uopste imas spremnu lovu za motor? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Pa da je nemam ne bih se ni dvoumio oko motora :takoje:

 

Bio sam definitivno resen za f4i ali ne mogu je naci onakvu kakva mi se dopada....tj. nasao sam jednu,ali ne mogu da dobijem prodavca vec duze vreme...

Pa sam zato resio da prosirim vidike i probam i neke druge modele prilikom kupovine,mozda ce nesto bolje da mi legne,vise da mi se svidi...

Sta da radim kad ne mogu da izaberem pravi motor :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 / Aprilia Sr 50

Kad vec imas lovu skokni do Bg-a pa pogledaj masinu...Ne moze ti niko pricati o udobnosti jer je to relativna stvar,dzaba sve dok ti nesednes i neprobas masinu ... Ako se ne razumes u najmanju ruku videces kako pali,kako radi u kakvom je stanju estetika.

Suzuki je to,ako je motor u dobrom stanju nema sta da se mislis,isto vazi i za Hondu.

To kakve su gume ne treba da te muci,ipak je to sport. motor i treba da se vozi ostro. Mozda ovaj sto su mu gume pojedene samo po sredini i nezna da vozi,mozda je iscepao kvacilo,sje*o menjac,propisale vile od neiskusnog zadnjacenja... (kenjam i ja sad :D) Al nadam se da si shvatio poentu :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Beograd-Cerak,Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha R6

Sto se tice guma, posto pretpostavljam da planiras lagano da vozis u pocetku mozes da vozis sa tim gumama k4. To sto je teran dobro nema veze,ti motori i sluze za takvu voznju. Iskreno izmedju ova dva modela koja si postavio suzuki je mnogo bolji izbor (naravno ako je u dobrom stanju) zbog mnogo bolje opreme, a i jos nekih stvari. Pod jedan veci je motor od cbr-a pa ako si visok odmah je to plus za suzu. A pod dva meni je mnogo lepsi suzuki,honda uzivo izgleda previse plasticno bar meni. Cbr od 2005 je vec druga prica. Ja vozim yamahu r6 2004 i bas par puta sam bio parkiran pored cbr tog godista,veruj mi mnogo je lepsi r6 a i veci. Moj glas ide za K4,ako ovde ne nadjes motor pogledaj u sloveniji sta ima preko avto neta,ja sam odatle uvezao motor i prezadovoljan sam. Inace F4sport ti je odlican motor samo ti je kod njega obuzdaniji motor i bolji polozaj sedenja nego na ovim R-ovima a i naravno manje trosi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Ako bude mogao sutra ovaj lik iz BG pogledacu ga...

Pa procitao sam neke postove da je k4 dosta neudoban,da je gotovo nemoguce voziti saputnika,ali to vazi za sve R-ove ne samo za njega...

 

Mora da se proba i da se proba pa tek onda da se resi :care:

 

Vodim majstora sa sobom pa cemo videti...Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 908 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ja bih licno uzeo CBR-a (i ako je Suzuki odlican), ne znam, sve ono kao "honda je honda" je meni ucinilo da bezim od honde, to mi je bilo kao za automobile "golf, golf" i muka mi je kada vidim golfa, ali sada... verujem da ce mi i sledeci motor biti honda.

 

Na stranu to, udobniji je, mirniji i manje trosi. Suzuki je sigurno startniji, brzi, ludji, sve zavisi sta hoces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Posle vasih odgovora i nekilicine procitanih postova o k4 i cbr-ki shvatio sam da je ipak moja ljubav F4i sport :sampion:

 

Tako da padaju ovi modeli u vodu....i uzimam Hondu cbr F4i sport 2002 god....eh

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

:nanana: I ja sam sam poceo da budem zajebancija,vise sam poludeo od ove kupovine...aaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Sutra mi stize kuka za golfa,montiram je i u sredu ili cetvrtak idem da pogledam par hondica i da vidim sta uzimam....za sad mi ova deluje najbolje tako da cu najverovatnije nju da pazarim....mada dok se ne vidi nista nije sigurno :Mina:

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas2601644/honda_cbr_600_f_sport/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6468 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Za razliku od ona dva, ova FHonda izgleda jako lepo i prakticno skroz originalno. Treba je i cuti, ali definitivno mnogo bolja polazna tacka.

Ona dva jesu bolje sprave, ali na oko deluje da su vozeni prilicno jako...narocito Suzuki.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

nema veze sto su vozeni jako, tako i treba da se voze. video sam tog suzukija uzivo i znam prethodnog vlasnika. decko koji ga je posedovao je serviser motorcikala, i znam da je prodat zbog licnih razloga a ne zbog stanja motora i tako dalje. kod sadasnjeg vlasnika je godinu dana i ne znam sta je taj novi radio sa motorom. druga stvar sto se tice ove honde f4, vidim ja na slikama da to izgleda fino, ali pazi sta radis i ukljuci malo mozak, to je ipak motor koji je star 11 godina. jos nesto, nisu ova tri motora jedini motori na oglasima, ima mnogo ponuda u tom cenovnom rangu, trazi jos veruj mi. i da, neces se pokajati ako odes do beograda da pogledas suzukija, ovaj izduv se cuje perverzno i vrlo je lep motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja