Jump to content

Moto Zajednica

BJB nezvanicni skup (sa motorima)

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Shalim se vec sam rekao. Sve ok. Zna se ko su gazde motokluba i foruma, ja pisem i predlazem, vi odlucujete. Meni je ovo dobro zezanje, kad i ako postane suvise ustogljeno ja cu se povuci i otici na drugi forum.

 

Josh jednom znaci, bila je sala a ne insinuacija, a ako je tako izgledalo ja povlacim to sto sam rekao. Mislim da vecina ovde zna da nisam paljevina i zlonameran, naprotiv, uvek spreman za saradnju , zezanje i predloge pa se ovo prethodno ima i tako shvatiti.

 

Mislim...ne valja ako svi mislimo isto, zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ma ok, naravno. Nisam se ja sad nesto naljutio ili sta li vec, samo kazem svoje misljenje u vezi onog sto si rekao za skuterase i ostale koji misle da ne mogu da podju.

 

Ok je zajebancija i humor, pa to je jedan od osnovnih stvari ovde, al daj da budemo ozbiljni kad to treba biti... ;)

 

Voleo bih i da se ostali ukljuce u diskusiju, ne mora biti kako ja kazem naravno. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Ja sam recimo za Avalu ili Kosutnjak .Malo mi je glupavo da se mi na uscu skupljamo, to je dobro za neke druge akcije i za individualna druzenja.Avala je mnogo lepa , a ima puno mesta .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Apropo price o brzini, koje su brzine kojim tako grupno idete na izlete i sl? Pitam, jer stvarno nemam pojma jer to jurcanje, opustena voznja i sl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Apropo price o brzini' date=' koje su brzine kojim tako grupno idete na izlete i sl? Pitam, jer stvarno nemam pojma jer to jurcanje, opustena voznja i sl...[/quote']

 

Odlicno pitanje, da se razjasni stvar.

 

Mi u ekipi imamo i endurace od 600-650 kubika koji realno ne mogu da idu jace od 120 km/h neki duzi period. Zato je neka putna brzina oko 100-110 km/h, naravno i sporije ako je to neizvodljivo ili ako to nekome ne prija.

 

Povremeno neko obidje grupu i malo izveze brze neki deo puta (kad je takva deonica), ali se generalno drzimo brzine od oko 100-110 km/h. Realno, to 70% danasnjih skutera moze da postigne bez problema. Zato i jesam rekao da nemamo nista protiv skutera i skuterasa, dok mogu da to isprate i postignu. A kad ne mogu, smislicemo drugi nacin da se taj neko preveze do tacke B gde je predvidjeno okupljanje.

 

Recimo, prosle godine je Kymcosuper9 decko posao sa nama u Ljig, ali je bio u kolima sa Neverom. Lepo smo se svi proveli i sve je bilo super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Ja sam recimo za Avalu ili Kosutnjak .Malo mi je glupavo da se mi na uscu skupljamo' date=' to je dobro za neke druge akcije i za individualna druzenja.Avala je mnogo lepa , a ima puno mesta .[/quote']

 

Potpisujem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

OK, ne mora Usce, ali svakako mislim da samo mesto okupljanja treba da bude Beograd ili makar neko beogradsko izletiste, moze i Ada i Kosutnjak i Avala (Avala inace ima OCAJAN asfalt pa to ne preporucujem), ali opet kazem: OK je da se malo uozbilji okupljanje, medjutim mislim da ne treba preterivati sa ciljevima - druzenje, eventualno rostilj i pice mislim da je sasvim dovoljno za prvi put. Odatle, svakako moze da se ide negde na zajednicku voznju, medjutim ja bih to ostavio kao opciju - veliko je pitanje koliko ce ljudi u datom trenutku imati vremena, para, drugih obaveza ili cega god...

 

Zasto ovo kazem? Zato sto smatram da je bolje prvi put da se sve uradi neformalno i bez pretenzija, nego da se naprave silna ocekivanja i da ne daj Boze bude razocarenje. Uzmite ovo kao dobronamernu sugestiju nekog ko se bavi ozbiljnom organizacijom velikih, masovnih desavanja 10 godina. Ako sve bude OK, sledeci put bolje, vece, ozbiljnije... ali steta bi bilo da se silne stvari ocekuju a onda ne bude nista od vecine toga.

 

Ovo sa davanjem krvi je dobra ideja, ali imajte u vidu da pokretne ekipe Transfuzije dolaze koliko sam ja upucen (a jesam pomalo, davao sam krv 16puta) ako je osiguran veci broj davalaca, i to mahom na teritoriji Beograda.

 

Sto se tice ove price o bezbednosti - ne ide to tako, ne moze da sa Ministarstvom ili Policijom prica grupa ucesnika u saobracaju (jer nista vise od toga nije). Ali na ovome se radi, bicete uskoro obavesteni o svemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Endurac ja sam na tvoj strani iz razloga jer sam imao istih nesuglasica kao ti i mislim da svako ima prava da napise sta stvarno misli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Kosutnjak je ,po meni, prilicno realna stvar. U dnu, kod Hajducke chesme ima dovoljno prostora i za sve Nas i za roshilji za ostale zezancije....Sta kazete?

ps.i lepa travica da se malko prilegne :):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ajde videcemo jos. Moze i Kosutnjak, sto se mene tice, samo treba prvo analizirati mesto i videti koliko moze ljudi da se tu okupi.

 

Mali off:

A Brko, nije problem sto Endurac ima drugacije misljenje od mog, vec samo to sto je ona stvar koju je on pomenuo vrlo bitna i zato sam bio pogodjen zajebancijom. Naravno da covek nista lose nije mislio, a pogotovo naravno da treba da bude razlicitih misljenja.

 

Nego, da se vratimo na temu. Predlazem da svaku od pomenutih lokacija pogledamo uzivo i malo uslikamo aparatom, pa tek onda odlucimo :D Evo ja se prijavljujem da obidjem Frusku Goru :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ako se klopa pravi u sopstvenoj režiji (nema sur-ova u blizini) onda jezerce na izletištu "Trešnja" dolazi u obzir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Ako se klopa pravi u sopstvenoj režiji (nema sur-ova u blizini) onda jezerce na izletištu "Trešnja" dolazi u obzir.

 

Zvuci lepo, gde je to? Aj opisi malo kako to izgleda, ja stvarno nemam pojma o tome :oops: :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

10-15 km posle Avale ima skretanje levo za vikend naselje trešnja. Na dnu puta 2-3km je malo jezerce sa motelom koji je ruiniran. Obièno nema žive duše dole jer su vikendice nisu na obali. Pre par godina je bila frka jer je neko ispustio vodu iz jezerceta i popalio svu ribu! Pokušaæu i da pronaðem neke fotke odatle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd
10-15 km posle Avale ima skretanje levo za vikend naselje trešnja. Na dnu puta 2-3km je malo jezerce sa motelom koji je ruiniran. Obièno nema žive duše dole jer su vikendice nisu na obali. Pre par godina je bila frka jer je neko ispustio vodu iz jezerceta i popalio svu ribu! Pokušaæu i da pronaðem neke fotke odatle

Da, prosao sam pored jezera prosle godine par puta motorom i deluje kao fino mestasce... a i nema uopste guzve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Ali ako mislite da dodje neko od nas sporijih mora biti negde blizu bga... :? :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Ali ako mislite da dodje neko od nas sporijih mora biti negde blizu bga... :? :cry:

 

Vidi, ako vam damo mapu i dogovorimo se za vreme, mozete doci i sami ;) A u svakom slucaju cemo ici i kolima (zbog klope i ostalih stvari), pa ce tu biti mesta :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08
Ali ako mislite da dodje neko od nas sporijih mora biti negde blizu bga... :? :cry:

 

Vidi' date=' ako vam damo mapu i dogovorimo se za vreme, mozete doci i sami ;) A u svakom slucaju cemo ici i kolima (zbog klope i ostalih stvari), pa ce tu biti mesta :D[/quote']

 

Divno,eto ja rezervisem jedno vec unapred...

 

PS:Nisam ja rekao zbog brzine nego zbog udaljenosti(nemogu ja da krenem 6 sati ranije da bih stigao na vreme)....

 

:D:D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Futog

Evbo i ja se prijavljujem :D za izlet gde god da bude. Tresnja, Avala, pa posle i Fruska Gora (znam napamet svaku krivinu i livadu :D8) ). U svakom slucaju voleo bih da upoznam BJB ekipu :P a jednog dana - ko zna :roll: mozda i postanem clan kluba (naravno ako se dokazem). Sorry za off :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: N.Bg-Zemun
  • Motocikl: Honda ADV-350 , BMW R1250RT

odlicna ideja

grupna voznja,druzenje,itd

ja za sada neznam nikoga licno,trebamo se malo upoznati,

sto se okupljanja tice trebamo tu negde novi bgd jer smo uglavnom odatle,ck ili usce ili yubc gde ima mesta da se lepo nadjemo ,usce je svima poznato tako da tu dolaze odasvuda a trebalo bi da to bude okupljanje nas sa ovog foruma.Ja imam vikendicu 30-tak km od bgd-a posle motela era pa tu negde,to je lepa tura za grupnu voznju od 10-15 motora pa i vise.za pocetak moze nesto kao kosutnjak ima mesta za motore i akciju moze i malo zezanje fudbal i tako to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja