Jump to content

Moto Zajednica

Vukovar jedna prica

Recommended Posts

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Било ми је тешко да ово прочитам а верујем да ни теби није било лако да направиш овај корак...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

nakon ovoga ce valjda neki novi klinci shvatiti da kada prestane ljubav ne mora poceti rat, svi iz one ratne price o Vukovaru su gubitnici neki više neki manje ali nebitno je sada tko koliko nakon ove price.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Bravo , pročitao i uživao.

Ja sam tih ratnih godina bio u vojsci, i znam da je sve bilo gadno. Sada mi se čini kao da je to bilo prije 100 godina, daleko iza mene...

 

Drago mi je što si posjetio Vukovar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Ugrinovci,Zemun
  • Motocikl: jawa 250 model 559 i jawa 350 638

Lepo je što si ponovo obišao svoj rodni grad nakon toliko godina....imao sam istu dilemu pre dosta godina,ići ili ne ići,šta sve može da mi se desi,ali preseko sam i otišao ,isto kao i ti,hvala bogu ispalo je sve dobro.

 

Najbitnije je to, da danas,sutra možeš odvesti i svoju decu i reći ,deco tu se tata igrao kad je bio mali .Ja kad sam to uradio ,onda mi je bilo puno lakše,kao da sam vratio vreme za dvadeset godina,tek tada sam se nekako smirio.

 

Ali na kraju krajeva ,tek kad odeš,vidiš tek onda shvatiš da tu više nema života ,zato zemo ,kući se u majci SRBIJI,pravi decu i budi međ svojim narodom.Ovde ako se napiješ i padneš u kanal ,braća će ti ukrasti sve sa tebe sa sve cipelama ,ali te niko neće ubiti.To da ti se desi gore ,ne bi osvanuo.

 

 

Pozdrav zemo,pamti gde si se rodio i pričaj svojoj deci da ne zaborave,da deca znaju,obiđi đedovinu ponekad ali se drži majke SRBIJE!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1071 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Dirljiva prica..

Mogu misliti kako je tek tebi bilo...

Inace lepa voznjica...

Mislim da cu sledece godine i ja posetiti Vukovar....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Hvala svima na pozitivnim komentarima, ujedno ovo je i moj prvi putopis ako ga tako mogu nazvati. Suvise kratak put da bi bio putopis ali kao neka skracena verzija zivotne price

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: BMW F 650 GS Twin

Bio sam par puta u Vukovaru i moj je zakljucak da se namerno drze rusevine jer su oni ipak zrtve tog rata... 1zdravo.gif

 

?????????

Лош закључак пријатељу, а 220000 протераних и око 2000 убијених Срба из Републике Српске Крајине? Жртве рата су сви настрадали и протерани, без обзира на националност!

Свака част за причу!

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit (ex Kawa ER5)

Lepo napisano. Takodje sam bio u slicnoj emocionalnoj situaciji, razlika je sto se radi o jednom malom mestu na obroncima Papuka, ostalo lici jedno na drugo. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Peda TEK 250 Pro 2x

Sa posebnom pažnjom sam čitao ovu priču. Nekako mi se čini da bi svaki moj komentar pokvario utisak. Zato samo: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

nakon ovoga ce valjda neki novi klinci shvatiti da kada prestane ljubav ne mora poceti rat, svi iz one ratne price o Vukovaru su gubitnici neki više neki manje ali nebitno je sada tko koliko nakon ove price.

 

Slažem se Mile s tobom, ali treba klincima stalno objašnjavati šta i kako. Uvek će Veliki brat držati Balkan pod svojom kontrolom da bi provocirao Evropu. Danas je to neka presuda ( na bilo čiju stranu ), sutra će biti neka utakmica ( opet na bilo čiju stranu )....Ovde će nam uvaljivati razne primitivne serije, zaglupljivati narod. Taman kada treba da dođe do nekog pomirenja na Balkanu, Veliki brat nepogrešivo reaguje i sve pukne kao balon od sapunice. Tako će biti još neko vreme, a posle ...videćemo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Svaka cast, i meni je zelja da odem i posetim grad. Nikakve korene ne vucem odatle, ali me je pre par godina zaitneresovalo sve sto se desavalo na tom podrucju, tako da, dace Bog sledece sezone da se ode i vidi to, samo se nadam da ce sve proci bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Ljubljana

Bio tamo prošle godine.......i na svakom se koraku pitao......zar je toga trebalo????

 

Najbolnija snimka mi je.....kako stojiš ispred kuće svog rođenja...... :-(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja