Jump to content

Moto Zajednica

Cafe Racer kultura

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

:ooo dizajn kako tako ali takmicarski CZ kros od 380 ccm sa 5-obrzinskim menjacem ( kros ima cetvorobrzinski ) od endura , cista uzivancija

post-1869-0-77589300-1398142475_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

:ooo dizajn kako tako ali takmicarski CZ kros od 380 ccm sa 5-obrzinskim menjacem ( kros ima cetvorobrzinski ) od endura , cista uzivancija

Ovo je bruka od masine, samo se kod nas tesko nalazi. Jurim masinu od 250ccm endurke, za moj projekt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Ptuj
  • Motocikl: Kawasaki VN 900 Bagger

pokušao sam staviti fotku ali sam...odustao:(...stavio sam je u profil, nadam da se tamo vidi..naučiču stavljati fotke do sledeče emisije:)...btw hvala za info...pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

ne da lici nego ce biti ekstra , taj prednji blatobran je malo budzast , dok ne dodje bolji

ma razmisljam se da malo kratim prednji kraj. Blatobran je od Jawe 350, ali mi nije jasno da se toliko neuklapa. verovatno je fabricki bio nategnut malo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

spada li ovo pod cafe racer 1zvizduk.gif Po meni da se ovako nesto napravi po mojim racunicama, nebi trebalo vise od 400-500e da se sredi :)

E da naleteo sam slucajno na ovo ako nekom bude znacilo http://www.aliexpress.com/item/BLACK-HANDLEBAR-7-8-CLUBMAN-DROP-BAR-FOR-TRIUMPH-NORTON-HONDA-CAFE-RACER-CLIP-ON/1604182044.html

post-16583-0-61373100-1398774097_thumb.jpg

Promenio član Dzony93

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Nece biti dovoljno 400, 500. Mozda ako imas dovoljno resursa, znanja i masinerije...i da se nikome ne obratis.

Pa samo nove gume su blizu 200...a ako mislis da moze sa starima. Onda ga hebi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ovom sa slike rezervoar je fabricki, sediste iskorisceno fabricko samo preradjeno, drugi top, clip on rucke, twin farovi

Sediste da se preuredi 50-60 e, rucice 40e, twin farovi oko 60-70 1zvizduk.gif ( proverio cene ) e sad tu mali brzinomer ili obrtomer sta kome vise ide nisu isto skupi, farbanje masine, rama, rezervoara je jedino najskuplja stavka ali o5 u tom rangu zavrsava +150 e max :) , MAda ne rece jeste li cafe ili ne :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

juce se radilo na sklapanju motora. sve islo ko podmazano....

 

pratio sam sta radis na motoru........veoma pohvalno ........tek sada dolazi polako do izrazaja linija motora i to sa jednim jako bitnim detaljom.....niklovanim prednjim batobranom,,,,,,on ti je definitivno falio na motoru......sad dali ces ga malo kratiti to ce se tek videti u toku rada .........

 

 

Mislim licno mada je stvar ukusa a i ti malo baci pogled bolje na sllike u ovoj temi da je ........na tvom sedistu malo previse u spic vrh grbe sedista ........ako sam se dobro izrazio a mislim da treba da bude zaobljenije i malkice punije.....pogledaj slike drugih sedista pa ces me razumeti o cemu pricam,obelezio sam na tvom sedistu crnim okvirom taj deo koji mi malo bode oci ....normalno stvar ukusa ali i konacniog dizajna

 

 

 

 

 

 

Trudi se da svi hromirani detalji imaju potpun sjaj ako nisu propali od rdje,........postoji fantasticna pasta u tubi u Luisu bas za hrom i stvarno vraca hrom u prvobitno stanje kao da je nov ...........naravno ako nije korodirao i ispucao...........koristim je godinama vec pa imam lepa iskustva sa njom.......SRECNO sa radovima i ne zuri,,,,,,,,,,taj motor se radi natenane i bez nekog forsiranog odredjenog zadatog roka za isterivanje na puteve :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

za sediste s u pravu. bice jos posla oko njega. Sto se tice niklovanih delova svi su u yop stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

Karbi, gde si nasao ove nosace farova? Jel su ovo neki univerzalni ili..?

nosaci fara, far i kompletna viljuska su od Yamahe rd 250lc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja