Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Srpske !

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 388 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha XT 660 R

Za početak "dvje-tri" o meni...Zovem se Dražan i dolazim iz Trna pored Banjaluke. Od ove godine sam vlasnik Yamahe XT 660 R i to mi je drugi motor. "Nevinost " sam prošle godine skinuo na KLE-u, a sa XT- ejkom sam se definitivno "vjenčao". Inače, brojim 34 godine, oženjen sam i otac jednog divnog djeteta. Zaposlen sam kao foto-reporter u dnevnim novinama, a pored tog se i aktivno bavim muzikom. Sa ekipom iz kluba Renegade, čiji sam član, često "oremo" brda i doline bliže okoline, a nismo gadljivi ni na asfalt. Toliko o meni ukratko, pozdrav!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Honda africa twin rd03

Za početak "dvje-tri" o meni...Zovem se Dražan i dolazim iz Trna pored Banjaluke. Od ove godine sam vlasnik Yamahe XT 660 R i to mi je drugi motor. "Nevinost " sam prošle godine skinuo na KLE-u, a sa XT- ejkom sam se definitivno "vjenčao". Inače, brojim 34 godine, oženjen sam i otac jednog divnog djeteta. Zaposlen sam kao foto-reporter u dnevnim novinama, a pored tog se i aktivno bavim muzikom. Sa ekipom iz kluba Renegade, čiji sam član, često "oremo" brda i doline bliže okoline, a nismo gadljivi ni na asfalt. Toliko o meni ukratko, pozdrav!

 

alo pa dje si cupo, dobro dosao..0namigivanje.gif. idemo sledece godine u ulcinj, ima divan pjesak za oranje. pozdrav za brata1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1092 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Đe si brate Oskare,diko i ponosu ljutih muzicara i jos ljucih bajkera! sto ne dodje na pivu juce! ;)

Renegade zauvjek!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Honda africa twin rd03

Đe si brate Oskare,diko i ponosu ljutih muzicara i jos ljucih bajkera! sto ne dodje na pivu juce! ;)

Renegade zauvjek!

 

fino te pita coek, djes na pivi juce aaaaaaaaaa?1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja